Мисля че е ВАЖНО !!!

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от krokibg »

Трудна работа,но не и невъзможна !!!
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от Vid »

Защо ние все се мислим за най умните? Защо просто не вземем опита на развитите държави и как е разрешен там въпроса с риболова и не го пренесем тук? Защо трябва да събираме подписи с искане за нещо елементарно, нормално и закономерно, а маститите чиновници просто си седят в дебелите кресла и по цял ден кВо правят - чешат се там където не ги сърби? Защо трябва да дам 25 лв. за едногодишен билет, което само по себе си е нищожна сума, но пък не останаха свободни водоеми за риболов, а малкото които останаха са толкова отърмъчени, че е безсмислено да се ходи на тях? Защо в нашата държава се прави всичко за да заприличаме поне малко на европейци, а продължаваме да потъваме с всяка изминала година?
Твърде много въпросителни, много решения и нищо не се променя поне през последните 20 г., защо ли, защото има 7 млн. боклуци, които живеят в тая скапана "държава".
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от krokibg »

Ми вземи се изсели щом не ти харесва обкръжението,хващай влака и за Канада :lol: :lol: :lol: Голяма мъка е да живееш със седем милиона тъпанари,чудя ти се как издържаш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от Vid »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:Ми вземи се изсели щом не ти харесва обкръжението,хващай влака и за Канада :lol: :lol: :lol: Голяма мъка е да живееш със седем милиона тъпанари,чудя ти се как издържаш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Отдавна се изселих, но стигнах само до Швейцария и пак се върнах, какво да правя като си ме влече родината? Можеш да ме разбереш само ако си го правил.
Жалко е, че нацията загива и загива сега при положение че е преживяла и много по трудни времена в миналото. Имам в предвид това, че в нашия край се циганизираме и турцизираме, а младите българи в най продуктивната им възраст просто ги няма... да не продължавам, надявам се да ме разбереш правилно.
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от krokibg »

И аз забегнах,изкарах две години в Канада но ме върнаха.Омлатих няколко Български боклука,защото ми навъртяха на телефона огромна сметка и когато дойде време да ми дадат парите да я платя,искаха да ме бият.Заключих вратата и стана мазало.След това ме прибраха в затвора и когато ме пуснаха,вече нямах шансове да остана.Просто на следващото интервю,просто ми казаха че трябва да си ходя от където съм дошъл :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Знаеш ли какво съм разбрал в този живот ??? Боклуците винаги са добре и се оправят,на добрите и чисти хора,винаги им се случват всевъзможни простотии и носят кръста си без да роптаят,стиснали зъби.Където и да отидеш,където и да се завреш,винаги ще се намери поне един български боклук да ти направи мръсотия :mrgreen: Един единствен да има в радиус на 200км от тебе,ще те намери и ще ти забие ножа в гърба без да се замисли :idea: :idea: :idea: Така че,трябва да приемаме нещата такива,каквито са.един мои приятел ми каза,че господ ни правел на нас проверка и за това ни карал да се мъчим постоянно,защото някои трябвало да помага на слабите хора.А на мръсниците нищо не възлагал,защото те като такива,никога не биха си мръднали пръста да помогнат или направят нещо добро :roll: :roll: :roll: Доста се замислих,има резон в думите му,да знаеш :lol: :wink: :wink: :wink:


П.П Ако не ми вярваш,иди на северния полюс и ти гарантирам че до шест месеца при тебе ще се появи поне един Българин и ще вземе да ти създава проблеми и да ти прави забележка че не сереш в правилната тоалетна и на първата вечер ще се скара с тебе за това че си му дал по-малка порция :idea: :idea: :idea:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
dobabl
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Авг 31, 2010 1:06 pm

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от dobabl »

Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
stermac
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Дек 28, 2011 2:17 pm

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от stermac »

:axe: :axe: :partyman:
Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:Трудна работа,но не и невъзможна !!!
Стефан
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Юли 13, 2006 10:23 am
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от Стефан »

Аз също спазвам законите и правилниците, колкото и да са добри или лоши. Но имам право да си изказвам мнението дори и по дребни на пръв поглед въпроси. На колегите които смятат, че нацията загива и че българите са боклуци искам да кажа, че ние сме вече европейска държава и много македонци, сърби, албанци, украинци и др. искат да получат българско гражданство. А добри хора, боклуци и престъпници има във всяка една нация. Важното е с кои си избрал да общуваш.
Направих успешен излет - не загубих нито една пръчка :)
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от krokibg »

Я се огледай по-добре около тебе,ще видиш използвачи,които щом им трябва помощ,по десет пъти на ден ще те тормозят !!! Трябва ли ти на тебе обаче помощ,заминават в командировка :idea: Иначе е добре щом искат да стават Българи,нека ги направят,ама и там нещата са корумпирани,пълно е с хора които се възползват от това да станат Българчета срещу заплащане :lol: :lol: Аре да си говорим за бракониерите и какво да ги правим а :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
janhonda
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 713
Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 8:49 am
Местоположение: Тримонциум

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от janhonda »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:И аз забегнах,изкарах две години в Канада но ме върнаха.Омлатих няколко Български боклука,защото ми навъртяха на телефона огромна сметка и когато дойде време да ми дадат парите да я платя,искаха да ме бият.Заключих вратата и стана мазало.След това ме прибраха в затвора и когато ме пуснаха,вече нямах шансове да остана.Просто на следващото интервю,просто ми казаха че трябва да си ходя от където съм дошъл :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Знаеш ли какво съм разбрал в този живот ??? Боклуците винаги са добре и се оправят,на добрите и чисти хора,винаги им се случват всевъзможни простотии и носят кръста си без да роптаят,стиснали зъби.Където и да отидеш,където и да се завреш,винаги ще се намери поне един български боклук да ти направи мръсотия :mrgreen: Един единствен да има в радиус на 200км от тебе,ще те намери и ще ти забие ножа в гърба без да се замисли :idea: :idea: :idea: Така че,трябва да приемаме нещата такива,каквито са.един мои приятел ми каза,че господ ни правел на нас проверка и за това ни карал да се мъчим постоянно,защото някои трябвало да помага на слабите хора.А на мръсниците нищо не възлагал,защото те като такива,никога не биха си мръднали пръста да помогнат или направят нещо добро :roll: :roll: :roll: Доста се замислих,има резон в думите му,да знаеш :lol: :wink: :wink: :wink:


П.П Ако не ми вярваш,иди на северния полюс и ти гарантирам че до шест месеца при тебе ще се появи поне един Българин и ще вземе да ти създава проблеми и да ти прави забележка че не сереш в правилната тоалетна и на първата вечер ще се скара с тебе за това че си му дал по-малка порция :idea: :idea: :idea:
браво ЛЮБО мъжка постъпка. и много бели риби хващате с Пролока на Жребчево.Успех.
НАСЛУКА на Barutchiata

http://vbox7.com/play:018c7811
andro43
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Сря Окт 29, 2008 9:26 am

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от andro43 »

Мисля, че е важно Да се забрани източването на водоемите по време на забраната за риболов - Тогава рибите хвърлят хайвера си в плитчините и милиони оплодени яйца остават на сухо и ЗАГИВАТ.
Аватар
hristoogi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Апр 25, 2010 11:31 am
Местоположение: London,Plovdiv

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от hristoogi »

П
Аватар
hristoogi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Апр 25, 2010 11:31 am
Местоположение: London,Plovdiv

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от hristoogi »

Наистина е важно това което Андро каза за източването на водата по време на забрана( хвърлянето на хайвера ) .Също така нищо не се споменава за забраната на нощния риболов.НА КОГО ПОМАГА ТЯ ? . :?: :?: :?: :?:
Аватар
hristoogi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Апр 25, 2010 11:31 am
Местоположение: London,Plovdiv

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от hristoogi »

Мнооооооого прав си ЛЮБО . Вече 16 год. не на 200 км. а на 200мл. не е безопасно . Абсолютна дистанция му е майката ,за да оцелееш .Избираш си приятели в много тесен кръг . :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :lol: :lol:
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от krokibg »

janhonda написа: и много бели риби хващате с Пролока на Жребчево.Успех.
Той у майстор,аз съм за спорта.Извадил съм за две ходения десетина риби,от който съм си взел шест за две ходения по два дни,другите си плуват,ама дали плуват,не съм сигурен напълно,даже много се съмнявам ама нали трябва и да се пуска :idea: :idea: :idea: Онзи ден,ходих на Кърджали,за цял ден,всички места където може да има бяла се провериха,нямаше удар.Преспахме там на хотел и на сутринта забегнахме рано-рано на Жребчево пак с преспиване и си тръгнахме с 5 риби двама човека.Сега на пук на миндилите,ще си ги одера и ще си ги изпържа.Искам да кажа на някои елементи,че Върхара нито ме е канил,унито съм се възползвал от него за каквото и да е,ако беше обратното,щях да се отворя много бързо от знанията му и да се накефя да вадя,но на мен ми е достатъчно че съм далече от проблеми и особено от разправиите тук с нечестни и лицемерни хора.Иначе,като искам да го питам нещо,понеже му забравих името,викам ме от далече ...Баконеееееееррррррр,и той се обажда :lol: :lol: :lol:

Ааааааа,забравих да си призная,попита ме дали нещо ми трябва,да ми донесе като идва,и ме подкупи с едно шише полу студено нес кафе,ама да не си помислите че е било литрово,беше от бира половинка :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”