Моля за съвет...

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Myxap4e
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Юли 25, 2007 11:36 am
Местоположение: София

Моля за съвет...

Мнение от Myxap4e »

Здравейте,моля да ми кажете за Клен(речен кефал) на Струма каква муха да използвам,защото съм малко новак и не знам на какво да заложа,моля някои по опитни за съвет...
Благодаря предварително... !
НаслуКа!
Аватар
Мунчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1588
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:41 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Мнение от Мунчо »

Бръмбар,муха и оса от микропореста гума. По възможност да не са много дребни - на кука поне 12 номер, на 10 още по-добре.
Malemi написа:Нишо не сте хванали но поне сте спасили патката и шуката ( тя маи е мъртва но нищо )
"Еби им майката на другите и в себе си утеха намери. И ако в себе си утеха не намериш, еби си майката и ти!"

http://www.starividri.org/" onclick="window.open(this.href);return false;
Myxap4e
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Юли 25, 2007 11:36 am
Местоположение: София

Мнение от Myxap4e »

Мерси много Мунчо, ще ги пробвам и трите и ще докладвам за ефекта :) Да се надяваме да има и какво да се снима :)
Благодаря...
НаслуКа!
Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Мнение от Бат Стан »

Опитай още със стриган седж от еленова козина, иначе казанто Годард Кадис. Ето ти снимка за ориентир:

http://www.andytheflyguy.ca/pages/image ... ddardb.JPG
Myxap4e
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Юли 25, 2007 11:36 am
Местоположение: София

Мнение от Myxap4e »

Мерси Бат Стан ще го пробвам и ще докладвам за резултата, а ако може някой да ми каже относно бръмбарите от микропореста гума по-малък или по-голям да използвам и нещо за размера на куките ако може?
msp
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 155
Регистриран на: Чет Окт 26, 2006 9:11 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от msp »

Myxap4e написа:Мерси Бат Стан ще го пробвам и ще докладвам за резултата, а ако може някой да ми каже относно бръмбарите от микропореста гума по-малък или по-голям да използвам и нещо за размера на куките ако може?
От 10 номер по-долу не слизай
Изображение
Не подценявай седжовете !
Аватар
Мунчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1588
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:41 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Мнение от Мунчо »

Докторе, този инсект, плод на греховна любов между Улф и Джапанка е страхотен! Казва се Грендел, предполагам 8) :D . Убеден съм, че и ще се вижда страхотно.
Malemi написа:Нишо не сте хванали но поне сте спасили патката и шуката ( тя маи е мъртва но нищо )
"Еби им майката на другите и в себе си утеха намери. И ако в себе си утеха не намериш, еби си майката и ти!"

http://www.starividri.org/" onclick="window.open(this.href);return false;
Myxap4e
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Юли 25, 2007 11:36 am
Местоположение: София

Мнение от Myxap4e »

Хаха Мунчо тва бе6е добро :D :D :D А дано и кленовете да са на твоето мнение,благодаря ви за инфото 6те заложа на 10-12 номер мухи и основно на гумата,дано стане..Благодаря, на всички!
msp
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 155
Регистриран на: Чет Окт 26, 2006 9:11 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от msp »

Myxap4e написа:Хаха Мунчо тва бе6е добро :D :D :D А дано и кленовете да са на твоето мнение,благодаря ви за инфото 6те заложа на 10-12 номер мухи и основно на гумата,дано стане..Благодаря, на всички!
Колега, въпреки че не съм толкова вещ по темата, горещо ти препоръчвам и няколко коркови мухи да имаш в кутията... и пак не по-малки от 10'ка :wink:

Изображение
Myxap4e
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Юли 25, 2007 11:36 am
Местоположение: София

Мнение от Myxap4e »

Колега, както писах по горе всеки съвет е добре дошъл!Благодаря ти много 6е ги пробвам, 6те сменям,сменям пък докато стане:) Благодаря колега...
Аватар
Мунчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1588
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:41 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Мнение от Мунчо »

Mухарче, записвай някъде! Имам чувсво, че в момента пиеш вода от извора! :wink:
Malemi написа:Нишо не сте хванали но поне сте спасили патката и шуката ( тя маи е мъртва но нищо )
"Еби им майката на другите и в себе си утеха намери. И ако в себе си утеха не намериш, еби си майката и ти!"

http://www.starividri.org/" onclick="window.open(this.href);return false;
Myxap4e
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Юли 25, 2007 11:36 am
Местоположение: София

Мнение от Myxap4e »

Директно принтирам Мунчо :) Не записвам даже,ако се видим на реката ще ме познае6 по рулото хартия:) :Д :Д: Д
msp
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 155
Регистриран на: Чет Окт 26, 2006 9:11 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от msp »

Myxap4e написа:Директно принтирам Мунчо :) Не записвам даже,ако се видим на реката ще ме познае6 по рулото хартия:) :Д :Д: Д
Руло хартия си е полезна вещ от всякъде ... не се знае кога ще потрябва.
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”