Lorpio и FilStar

Модератор: Paublo_Eskobar

bono2
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 127
Регистриран на: Пон Авг 22, 2011 5:52 pm

Re: Lorpio и FilStar

Мнение от bono2 »

на Сипцов съм му гледал всички филми за фидер и доста често си ползваше сенсас
ееее тогава....преди 2-3 години
друг е въпроса, че според мен всички захранки с 90 % бисквити и галета са си едно и също
играта е с аромата, цвета и финни/груби

аз деля захранките на рибни/местни и такива с бисквити и бонбони
а в последно време ми върви само на захранки от смлени рибни :fishing12: :fishing7: пелети
mitaka.211
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 2:52 pm

Re: Lorpio и FilStar

Мнение от mitaka.211 »

Еее господин Каминеро, вие ще излезете тесен специалист в захранките. Само да попитам като едно бомбе, вашия русенски отбор не правеше ли захранките Нове, тия дето вътре са гарнирани с мухъл и пеперуди, а като ги забърка човек, ръцете му стават все едно е клал агне?

А иначе нищо против тоя полския бъркач на захранки, ама една проста сметка с калкулатора показва че един пакет струва приблизително колкото един български, само че в лорпиото са калкулирани и транспортни разходи, които са в рамките на 30%. Демек бисквитата ще дойде най-скъпия компонент.
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Lorpio и FilStar

Мнение от chirusa_bg »

Не си прав Митко!
В Декатлон, примерно, има захранки на цени дори под българските, а качеството е несравнимо по-високо.
Ще излезе, че дори с транспорт и европейска работна заплата сметките излизат.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
mitaka.211
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Дек 30, 2014 2:52 pm

Re: Lorpio и FilStar

Мнение от mitaka.211 »

Големите вериги, както знаеш правят агресивни промоции, като в някои случаи се пускат цени под себестойността на дадения продукт. Честно казано в Декатлон съм влизал само в Румъния, а там цените бяха доста завишени като цяло.

В България още от времето на корекомите битува мнението, че вносното е по-добро. Което разбира се в доста случаи е така. Но суровините в световен мащаб са изравнени и просто няма икономическа логика за какъвто и да било продукт да дойде от държава с по-висок стандарт и да е хем по-евтина и хем по-добра от българска стока.
pike90
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2015 8:07 am

Re: Lorpio и FilStar

Мнение от pike90 »

А каква е разликата между специал от по 1,9 кг и магнетик 2 кг. Едните са по-хубава серия или?
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”