Пелети за захранка

Модератор: Paublo_Eskobar

gozzini
новобранец
новобранец

Пелети за захранка

Мнениеот gozzini » чет юли 14, 2016 12:48 pm

Здравейте колеги. Моля да простите невежството ми относно пелетите. Разгледах една две теми но никъде не ми стана ясно как примерно да си приготвим пелетите за добавка към захранката, под приготвяне имам на предвид как и колко трябва да се овлажнят за да се използват за фидер. Извинявам се предварително ако се дублират темите ю. Модератора ако сметне за небходимо да изтрие темата.

Пелети за захранка

Реклама

v1ppers0nn
новобранец
новобранец

Re: Пелети за захранка

Мнениеот v1ppers0nn » пон дек 19, 2016 2:22 pm

Аз пелетите ги закачам на куката с пръстени...

Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач

Re: Пелети за захранка

Мнениеот Slavi_82 » пон дек 19, 2016 5:59 pm

gozzini написа:Здравейте колеги. Моля да простите невежството ми относно пелетите. Разгледах една две теми но никъде не ми стана ясно как примерно да си приготвим пелетите за добавка към захранката, под приготвяне имам на предвид как и колко трябва да се овлажнят за да се използват за фидер. Извинявам се предварително ако се дублират темите ю. Модератора ако сметне за небходимо да изтрие темата.

В зависимост от пелетите и температурата на водата се накисват от 5 до 10 минути на място преди самия риболов, изцеждаш водата и са готови.
Целта е пелетите когато се сложат на пресата леко да лепнат и на дъното за започнат да се разлагат и отделят

Още от naRiba.com

Върни се в “Стръв и захранка”