Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Една ме плаши,че е била с гребец и кльонка му бил с големина и дебелина на дезодорант Фа,ма се справих някак си добре и пак ме търси,явно добър звук извадих! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

правят се на недостъпни :lol: :lol: :lol: тия лиготии са ми омръзнали. и на каква тема да говоря с някаква за едната еякулация :lol: :lol: приятели се опитват да ми набутат някаква :lol: :lol: :lol: мноо прости.накарах ги да мислят, че търся девствена :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Захапал си кукичката щом се дърпаш толкова,баш си закачен шаран! :mrgreen: :drinkers: Не се дърпай,а пробвай може и да те релийзнат! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Обичат да ги лъжат,а хич не ме бива в това макар и да ми е развинтена фантазията! :mrgreen: :drinkers: Според мен ние им правиме кефа,а нашето е бъхтане с кльонка! :wink: :drinkers: Добре,че не станах сваляч,баси и тормоза! :mrgreen: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Тоя филм с девствениците съм го играл много пъти,ебаси кошмара! :rolleyes: :drinkers: Нема гаранция,че ще те излъжат и днес смятам,че друго е важно! :wink: :drinkers:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

предпочитам да си цоцкам пред компа и лафче в сайта :lol: :lol: спрях да бъхтя ам на шадраван я карах.сами да си търкат клитора :lol: :lol: ам нимоа им търпя капризите. мноо съм си добре без тях. по добре да платя 40 лева 30минути :wink:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Съгласен съм с твоята философия! :wink: :drinkers:
Куку,запомни едно важно правило в живота-"Ако има някакъв проблем,то 99% е свързан с парите"! :wink: :drinkers: Докато докторите и аптеките печелят от Ковид,нещата няма да се оправят в България! :wink: :drinkers: Ваксините им прецакват бизнеса и затова лекарския съюз си трае и не се изказва по темата! :mrgreen: :drinkers: Обаче многото болни прецакват цялата икономика,та познай кой ще спечели накрая!Ваксините ще станат задължителни иначе ни чака глад и смърт! :wink: :drinkers:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

в това съм убеден и ми беше ясно още в началото , когато започнаха да шикалкавят :lol: :lol: :lol: аз съм на изчакване. смъртта е сигурна :wink: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Да сте чули Марешки да каже: Ваксинирайте се? :mrgreen: :drinkers: Трае си и печели! :wink: :drinkers: Ако ваксините се продаваха в аптеките,щеше да реве да се ваксинирате! :wink: :drinkers: Нещата са елементарни,трябват ти 5минути размисъл и сам ще се сетиш да се ваксинираш!Сега обясних на един антиваксър у Фейса,че чиповете се правят от силициев карбид и няма как да стане чипиране чрез течност! :wink: :mrgreen: :drinkers:
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14824
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от G.Petkov »

Добре, даже много добре ! :D

Ицо,

Верно ли, ти си "спасил" спасителната лодка на оня кораб ? :D
То затова няма кой сега да спаси самия кораб ! :rolleyes:

Сега всички погледи са вперени в някакви баржи ! :roll:
В тях било спасението !
А дано ?



Иначе и аз съм ваксиниран !
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Реално,ваксините не са безплатни,защото държавата ги е платила с наши пари! :wink: :mrgreen: :drinkers: Четири компании печелят от ваксините,но не с цел да ни убият а да ни предпазят! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Ваксините които подаряваме,са платени от нас,та доста тъпо се получава сметката! :mrgreen: :drinkers:
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от kukukuka »

аз не вярвам в чиповете. това го приказват тролове за да направят анти ваксарите смешни :wink: дори да си ваксиниран ще трябва да го доказваш.винаги търсят начин да противопоставят тълпата :lol: :lol: :lol: цивилизованото общество вярва на правителството и на СЗО :lol: :lol: :lol: те са пирати .чел съм истории и това ще мине някой ден :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

G.Petkov написа:
Иначе и аз съм ваксиниран !
Аз по това отсявам умните! :wink: :drinkers:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Разкази за сома от Камилската долина (vol.2)

Мнение от Troli Rapala »

Куку,от 7години съм по болници в Париж и на тема доктори и лечение съм много чувствителен!И там има неща които не са в ред,но разликата е че си взимат поука от грешките и се поправят!Мога да напиша страхотен роман за приликите и разликите между франсета и ганьовците! :mrgreen: :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”