Разкази за сома от залива на девиците

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Те и други клъонк корифеи са го писали това :wink: за клъонка и времето му,ама аз мога ли цяла година да чакам тез 3 4ри месеца :roll: Та за туй ще си троля,ще си клъонкам и ще си ходя и на спининг за щуки :D абе ще си правя риболов къвто ми е кеф без да ма интере кво мислят корифеите в клъонка :lol: :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Значи,много четящи малко пишещи :lol: :lol: Както написах в увода на темата ,всички видове риболов на сом важат :wink: Даже и на плувка.Имам един такъв в началото на 90те отиваме на Тича и докат слезем от жигулито приятеля намери един щурец.Хвърли вика да хванеш един кефал :D Вадя аз руския телескоп от задното стъкло върху багажа,закачам и хвърлям.Оправяме си лагера и по едно време гледам телескопа половината във водата :roll: Хващам го и започвам да навивам със стабила 4ка от времето на бащата наследство :lol: много хубаво чатърка докат върти :lol: :lol: Да ама телескопа са сгъва яко :? ебаси кефала,по едно време го докарах до брега и гледам кефал ама с мустаци :shock: Около 70те санта тамън кат на Троли трофея :lol: Та така със сома на плувка :lol: мисля,че го хванах легално и по закон :wink: :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
nocalled
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 192
Регистриран на: Вто Юли 14, 2009 6:08 pm
Местоположение: София

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от nocalled »

бай шиле, ти май си следващия аутист след усо...освем ако не си същия...
you'd better run...
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Не бе :lol: :lol: :lol: :lol: не съм аутист и не съм същия :D слава богу :lol: :lol: :lol: Благодаря за поста :D ама явно чувството за хумор ,което имаш е особенно :lol: :lol: не успяваш явно да се смееш на неща ,които за мен са смешни :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: нищо де жив и здрав :D щом четеш и пишеш всичко е ок :D :fishing6: :drinkers:Гледам отдавна си регистриран :wink: сигурно и риби хващаш :D пусни някоя снимка,кажи нещо :fishing2:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
Поморийския
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 519
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 9:10 pm
Местоположение: Поморие Чикаго

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Поморийския »

Ми кат ва гледам двамата се си ....
Още някоя хвалба ....и може да си бъркате по дуп...е
Кой ва ебава вас ...някой си милю и тоцю
Ей не се вземайте толку велики та чак и теми да отваряте
И 10 такива кат вас да се зберете пак не можете стигна Камилския
Ясно ...анадънмо
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Гн Поморийски,отварянето на теми няма нищо общо с манията за величие,които незнайно как видяхте някъде?Смея да твърдя,че аз лично никъде в постовете си не съм изявявал такава :lol: :lol: Така ,че дали съм велик или се мисля за такъв теми ,мога да си отварям :wink: Анадък :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Поморийския написа:Ми кат ва гледам двамата се си ....
Още някоя хвалба ....и може да си бъркате по дуп...е
Кой ва ебава вас ...някой си милю и тоцю
Ей не се вземайте толку велики та чак и теми да отваряте
И 10 такива кат вас да се зберете пак не можете стигна Камилския
Ясно ...анадънмо

Поморийски,не ме познаваш-че да ме коментираш.Пиши си при Ицето и не се занимавай с глупости........Не виждам теб кой те натиска та звъниш,пийвай си поморийската и не се занимавай с нас..... :wink:
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Васе чува ли си нещо за Тича,ще пада ли някога тая забрана,имаше съдилища некви -съдеха се нещо,какво става?
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Нащо сдружение ,което направихме,е дало отбой,защото и други ,които имат имоти там водят дела,и незнам си какво бла бла адвокати интереси и тн.Туй последно инфо.Проверки няма засега,а дали ще падне забраната е тъмнина :fishing6:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Vladi4a
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Чет Апр 20, 2017 3:04 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от Vladi4a »

Тая година не са правили проверки още, то там наистина е голяма тъмнина. Ние ще си караме лодките пък то ще се чуе :)
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Един приятел си купил таз въдица за клъонк и ма пита дали става :lol: :lol: :lol: Отде да знам викам не съм я пробвал :lol: Та ако някой има наблюдения да сподели,ако има мерак де :lol: Казах му ,ако случайно хване да пусне и снимки :lol: :lol: може и малки да са сометата ама,аз не държа се големи да са публикуват,щото ако ша са качват само на сомове над 100 кила то кога ша са види такваз снимка :roll: Та не винаги публикуването на малки сомета е знак за грандомания и величие :wink:
Прикачени файлове
0-02-04-bba4f31f9144d6a892ac95009dba2c0209820dbf25913e9532bc94954d27e643_full.jpg
0-02-04-bba4f31f9144d6a892ac95009dba2c0209820dbf25913e9532bc94954d27e643_full.jpg (131.24 KiB) Преглеждано 1635 пъти
0-02-04-04c52eb60a94ff3f1b63300dab37a8b6dbe257f3629bfe9545f2b72bd47c5f4e_full.jpg
0-02-04-04c52eb60a94ff3f1b63300dab37a8b6dbe257f3629bfe9545f2b72bd47c5f4e_full.jpg (216 KiB) Преглеждано 1635 пъти
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Аватар
toci23
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 698
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 5:24 pm
Местоположение: Варна

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от toci23 »

Vladi4a написа:Тая година не са правили проверки още, то там наистина е голяма тъмнина. Ние ще си караме лодките пък то ще се чуе :)
Дано го пуснат свободно ,не съм ходил откакто излезе заповедта,а не обичам да не съм спокоен по време на риболов....... а ми липсва мн тоя яз...Ако някой чуе нещо да пише...
KRASSI написа:Кво да ти показвам ...удъра на 30годишна риба която избягва всеки ден по 30 лодки е като ти да се спънеш в бордюр .... ма ако ти кажа внимавай с бордюра дали ще се спънеш ?????.
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Да си спомним :D Пък може и на някой тролингджи да му са случи нещо подобно,да го видя,ко ша прай :lol: :lol: :lol: :fishing6:Еле пък ако носи червени прашки :lol: :lol: :lol: :lol:
Прикачени файлове
fish_sizes108.jpg
fish_sizes108.jpg (114.96 KiB) Преглеждано 1530 пъти
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Наближава 11,30 пуша последната цигара и излизам :D тази вечер юбилейна ,не е подходяща за падане на пагони :lol: :lol: :lol: но утре..... :wink: започва от днес :fishing6: Наслука на всички и помнете,че късмета спохожда подготвените :drinkers: :fishing8: Туй последното за Ринго :lol: :lol: :lol: стига са дъни кат подцинкована кофа :lol: :lol: :lol: :lol: земи извади един генералски :fishing6: :lol: :lol: :lol:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
bai mile1
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2707
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 11:13 pm

Re: Разкази за сома от залива на девиците

Мнение от bai mile1 »

Парченцето балса или пластмаса :!: То ,като е лесно ,не е интересно :wink:
Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на кльонк”