Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2012г

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
GODFATHER
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 956
Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 9:06 am
Местоположение: Пловдив/Димитровград
Обратна връзка:

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от GODFATHER »

big jibra написа:Куме,ти май много си повярвал,че си Кръстникът и трябва да ти се дава отчет и да ти казват,кой какво е направил!Относно черпенето на информация от форума въпросната тема я видях и говорихме със Симеон,че ми звучи доста рекламно (15 риби по 3кила ,20риби по 2 кила и.т.н.).За 11 часов риболов на четири човека с хванати :Косьо-3,аз-1 и двама валат няма кой знае какво да се пише.Колегата vid ги намери и си хвана ,за което доста подробно е написал в тази и още една тема ЧЕТИ ! Относно споделянето , пиша рядко и само когато мога да съм полезен.До преди две години имах по 250 риболова на година сега са на половина, ами ще ми се изтрият отпечатъците да пиша за всеки риболов,а и не съм толкова егоцентричен,да драскам за щяло и нещяло ей така да ме четат,или да си напиша тема "Кръстникът и балканките" при положение,че има тема за риболов на пъстърва!! Като искаш да знаеш къде съм се "замъкнал" и какъв "субект" съм знаеш ми телефона!!!Айде много ти здраве и на теб!!! А по темата ,риболова е труден и рибите са случайни може да хванете добре може и хич!
Иване, адаш давай го по-спокойно :wink:
Да, два пъти съм кръщавал, но никмейма ми няма нищо общо с това :idea:
Вярвам в това, че форумът е за споделяне на адекватна информация!!!
Това че преди имаше повече време за риболов и ловеше доста риби, браво, НО
Никога не съм искал нито от теб нитой от някой друг да ми каже иди до еди коя си върба и хвърляй точно на тази примамка :idea:
Малко си ядосън май,няма лошо може би съм те ядосал аз???
Но мисля че е по добре да има тема-"Кръстникът и балканките" отколкото да ходя да ловя пъстърви като теб и да си мълча. Но това е въпрос на личен избор, ако искаш споделяш ако искаш не.
Голям човек си и на години и на кила, не ти отива да ме нападаш по този начин :idea:
както и да е, ти също имаш телефона ми, ако желаеш да споделиш каквото и да било обади се :idea:
Всъщност най-правилното решение е : Човек да не се занимава с форуми :idea:
Бъди и ти и останалите живи и здрави :idea:

п.п. А коментарите ти със Симоен са благодарение на едно мое телефонно обаждане, но това както виждам не го знаеш :idea:
Последно промяна от GODFATHER на Вто Ное 08, 2011 9:01 pm, променено общо 1 път.
I'll make him an offer he cant refuse!!!!!!!!!!!!
http://vbox7.com/play:00f5ca22&al=1&vid=
Аватар
danev69
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1447
Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:18 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от danev69 »

big jibra написа:Куме,ти май много си повярвал,че си Кръстникът и трябва да ти се дава отчет и да ти казват,кой какво е направил!Относно черпенето на информация от форума въпросната тема я видях и говорихме със Симеон,че ми звучи доста рекламно (15 риби по 3кила ,20риби по 2 кила и.т.н.).За 11 часов риболов на четири човека с хванати :Косьо-3,аз-1 и двама валат няма кой знае какво да се пише.Колегата vid ги намери и си хвана ,за което доста подробно е написал в тази и още една тема ЧЕТИ ! Относно споделянето , пиша рядко и само когато мога да съм полезен.До преди две години имах по 250 риболова на година сега са на половина, ами ще ми се изтрият отпечатъците да пиша за всеки риболов,а и не съм толкова егоцентричен,да драскам за щяло и нещяло ей така да ме четат,или да си напиша тема "Кръстникът и балканките" при положение,че има тема за риболов на пъстърва!! Като искаш да знаеш къде съм се "замъкнал" и какъв "субект" съм знаеш ми телефона!!!Айде много ти здраве и на теб!!! А по темата ,риболова е труден и рибите са случайни може да хванете добре може и хич!
Ванка ,ама хич не ти прави чест да пишеш такива глупости. Според мен това,че всеки малко или много върти валати по обезрибените ни водоеми,не трябва да дава повод за такива глупави разправии. :idea: :idea: ПП. Темата е за яз.Гарваново,нека да си остане такава. :idea: :idea:
човек е толкова голям,колкото са големи мечтите му
Аватар
gembala
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 199
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 12:29 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от gembala »

Страшна работа сме пловдивчани ей.
Голямо задружие голямо нещо.
А дано излезе някоя прилична бяла или някой слузест мустак тая седмица та да се успокоят всички.
Поздрави за двамата Ивановци и острете куките за уикенда
Ако дивият свят около нас изчезне, човек ще остане лице в лице сам със себе си!!!
quietriot
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 828
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 1:40 pm
Местоположение: софия /лятото в ямбол

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от quietriot »

Няма да се карате за глупости ей :mrgreen: че и двамата сте ми приятели.

Сега последно като гледам снимките има бели там, откъде се появиха дееба , като ние с Румен 3 г подред ходим и все въртим капа, а се запалихме от една статия на един хасковлия дето беше натръшкал 20 преди забраната.
Даже с предишния арендатор се спазарихме да ни пусне с лодката и дас покльонкаме щото твърдеше и за големие сомове единия от които бил по кулата точно.
Странна работа е това Гарваново .
big jibra
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Съб Фев 11, 2006 9:50 pm
Местоположение: пловдив

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от big jibra »

Тази тема стана малко говорилня,дано арендатора не ни се обиди,но кактознаем няма лоша реклама :D .Коце,защо реши,че пиша глупости? Мога да пиша каквото си поискам най малкото,защото ме подразниха тона и епитетите на адаша,и че при положение че колегата vid е написал доста подробно за риболова и примамките той продължава да иска информация от нас.Не ти следя много изявите в този форум,а ти в другия не пишеш,но и ти доста избирателно споделяш,а и не съм видял да пишеш за валати,а за мен 11часа с една риба си е чист валат.А ти Симеоне като искаш толкова да ни сплотяваш вземи ни организирай един съвместен риболов там,хем арендатора може да ни направи отстъпка като за група :D :D
Аватар
gembala
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 199
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 12:29 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от gembala »

Ти тея сплотявания по гьоловете ги заеби.
Дайте да се сплотим качествено в Бодила събота вечер.
Който от взелите участие в спора не дойде риба да не види цял сезон!!!
Ако дивият свят около нас изчезне, човек ще остане лице в лице сам със себе си!!!
Аватар
GODFATHER
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 956
Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 9:06 am
Местоположение: Пловдив/Димитровград
Обратна връзка:

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от GODFATHER »

gembala написа:Ти тея сплотявания по гьоловете ги заеби.
Дайте да се сплотим качествено в Бодила събота вечер.
Който от взелите участие в спора не дойде риба да не види цял сезон!!!
Е това е приказка :idea:
Ако на някой не му харесва местото може и друго!!!
Поздрави!!!

Всички ни обединява хобито, няма място за разправии!!!
I'll make him an offer he cant refuse!!!!!!!!!!!!
http://vbox7.com/play:00f5ca22&al=1&vid=
Аватар
gembala
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 199
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 12:29 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от gembala »

Може и друго място разбира се.
Само да не е Сладкарница Неделя че ставам агресивен като прекаля с бозите и да не преебем сплотяването
Ако дивият свят около нас изчезне, човек ще остане лице в лице сам със себе си!!!
Аватар
GODFATHER
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 956
Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 9:06 am
Местоположение: Пловдив/Димитровград
Обратна връзка:

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от GODFATHER »

Джибрата и Аз ще се изприщим ако идем в сладкарница :P
I'll make him an offer he cant refuse!!!!!!!!!!!!
http://vbox7.com/play:00f5ca22&al=1&vid=
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от Vid »

big jibra написа:и че при положение че колегата vid е написал доста подробно за риболова и примамките той продължава да иска информация от нас.Не ти следя много изявите в този форум,а ти в другия не пишеш,но и ти доста избирателно споделяш,а и не съм видял да пишеш за валати,а за мен 11часа с една риба си е чист валат. :D :D
Тва пък за мен ли се отнася? В колко форума да пиша, да не съм писател?
Относно яз.Гарваново съм споделил снимки тук http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f ... 0&start=45, както и мнение и опит за риболова на джиг през тази есен не само мои, а и на други спинингисти с които съвместно се пробвахме и които не са фенове на форумите ама ловят. Отразеното мнение е комплексно и се отнася също и за яз.Ивайловград.
Не съм правил реклама на даден водоем в обща тема за силиконов риболов, защото смятам, че не е редно.
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
lorda
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1412
Регистриран на: Пет Ное 24, 2006 9:05 pm
Местоположение: plovdiv

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от lorda »

gembala написа: А дано излезе някоя прилична бяла...тая седмица та да се успокоят всички.
Тази достатъчно прилична ли е :lol:

Изображение
Изображение

Рибата не е толкова много, че да я разхищаваме.
Станимир Бегов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 865
Регистриран на: Вто Авг 11, 2009 11:24 am
Местоположение: Хасково

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от Станимир Бегов »

Да пиша и аз за водоема ,вчера и днес го посетих за по 3-4 часа. Рибите са редки ,но под кило и половина бяла не видях.Кустурите също са качествени над 7-800 грамови. Вчера отидох малко неподготвен с бели и жълти силикони (като за Тракиец) и работата тръгна зле.За Гарваново хита е зелен с брокат.Благодаря на Али ,че ми даде един и се одчетох с една риба кило и половина.Днеска пак отидох ,вече с набор зелени силикони.Имах 3 удара от които извадих 2 риби 1,5 и 2 килограма.До мен колега от Пловдив извади хубава бяла 3,200.
Аватар
lorda
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1412
Регистриран на: Пет Ное 24, 2006 9:05 pm
Местоположение: plovdiv

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от lorda »

big jibra написа:...хем арендатора може да ни направи отстъпка като за група :D :D
Тъй като смятам поне десет човека ще сме в събота :D че с една риба мохабет няма да стане.
Изображение

Рибата не е толкова много, че да я разхищаваме.
Аватар
gembala
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 199
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 12:29 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от gembala »

Аз пък тъй като гледам ква реклама му направихте на тоя водоем май ще се наложи на билетчетата за таксата да се попълват графите за ред и място за идващия уикенд
Ако дивият свят около нас изчезне, човек ще остане лице в лице сам със себе си!!!
soylediler
новобранец
новобранец
Мнения: 64
Регистриран на: Вто Фев 03, 2009 10:22 am
Местоположение: Haskovo
Обратна връзка:

Re: Яз. Гарваново разрешен за Хищници 14.10.2011-до 01.03.2

Мнение от soylediler »

gembala написа:Аз пък тъй като гледам ква реклама му направихте на тоя водоем май ще се наложи на билетчетата за таксата да се попълват графите за ред и място за идващия уикенд
Щом аз днес хванах една бяла 1.5 кг. и два костура над половинка, за 2 часа въртене, значи не е реклама :) Хванах ги на зелен силикон, но без брокати този път.
Имам и две откачания до брега.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”