кефалови 2014

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
staskomir
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Пон Фев 27, 2012 6:32 am

Re: кефалови 2014

Мнение от staskomir »

аз миналата седмица ходих на страшимирово само 2 средни рибки май я няма рибата в канала
Аватар
rap66
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1126
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 12:01 pm
Местоположение: Varna

Re: кефалови 2014

Мнение от rap66 »

Kodjito75 написа:...Страхотно първо мнение евала колега. :lol:
Да цитирам ли едно друго първо мнение. Всяко начало е трудно, да не го правим по-трудно с язвителни забележки :D
Kodjito75 написа:ниакои знаели дали жземат илария на петрол.искам да ка4а снимки как стажа.
garbis4o
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Май 17, 2013 2:36 pm

Re: кефалови 2014

Мнение от garbis4o »

жимат ве буквата ,,ч" се пише с бутона горе в ляво 2рия ред , а снимките с мерак а рецитатора научи ли се да хваща на блесна
Аватар
AbnormalFatCAT
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Мар 17, 2014 10:23 pm

Re: кефалови 2014

Мнение от AbnormalFatCAT »

днес на вълнолома от вътрешната страна акустира пасаж от илария,от 11:00h до към 14:00h вземаши страхотно на плаваща бомбарда,тръгнах си с 30-тина бр.Ето и част от улова
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
Kodjito75
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 821
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 9:29 am
Местоположение: Варна

Re: кефалови 2014

Мнение от Kodjito75 »

На блесна хващам само риби като теб.
Аватар
AbnormalFatCAT
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Мар 17, 2014 10:23 pm

Re: кефалови 2014

Мнение от AbnormalFatCAT »

Значи едри ги ловиш браво :lol:
idivarna
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Май 30, 2014 7:32 pm

Re: кефалови 2014

Мнение от idivarna »

Днес даде, че даде...
От 12 до 17 часа на Зеления фар 59 рибета на бавно потъваща бомбарда. Много рядко имах празни хвърляния. Цигара не може да запали човек... :lol: :lol: :lol: Снимки нямам, защото батерията на телефона ми падна, а направо занесох рибата на майка ми за мариноване, че аз утре съм на работа. Кал от риба беше, всеки вадеше, кой повече, кой по-малко, аз бях от късметлиите. Рибата взимаше кога навътре, кога на 10-15 м. от брега. Често се виждаха и по 2-3 риби ескорт на уловената... :lol: :lol: :lol:
Доволен съм! Наслука на всички!
:wink: :D
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: кефалови 2014

Мнение от ianimar »

rap66 написа:
Kodjito75 написа:...Страхотно първо мнение евала колега. :lol:
Да цитирам ли едно друго първо мнение. Всяко начало е трудно, да не го правим по-трудно с язвителни забележки :D
Kodjito75 написа:ниакои знаели дали жземат илария на петрол.искам да ка4а снимки как стажа.
браво за забележката,точно на място.
vlad_rad
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 154
Регистриран на: Пет Авг 29, 2008 10:09 am
Местоположение: Варна

Re: кефалови 2014

Мнение от vlad_rad »

Днес на канала, от към Аспарухово на бавно потъваща бомбарда 6 риби. Рибите ги хванах от 10 до към 11 часа, после спря и до 13 часа без удар.
panayot petrov
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 8:31 pm

Re: кефалови 2014

Мнение от panayot petrov »

Днес на вълнолома (Варна) до фара от вътрешната страна между 7:00 и 11:00 не се взе нито една илария!
Виждаше се, че и на зеления фар колегите бяха на седянка.
За по-късно не знам.
Вчерашната случка, когато рибата беше повече от водата, скоро няма да се повтори! :D
idivarna
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Май 30, 2014 7:32 pm

Re: кефалови 2014

Мнение от idivarna »

panayot petrov написа:Днес на вълнолома (Варна) до фара от вътрешната страна между 7:00 и 11:00 не се взе нито една илария!
Виждаше се, че и на зеления фар колегите бяха на седянка.
За по-късно не знам.
Вчерашната случка, когато рибата беше повече от водата, скоро няма да се повтори! :D
Нищо не се знае. Аз утре пак ще пробвам. Риба започнахме да вземаме на всяко хвърляне още в петък след обяд, след 14 часа. Цялата събота пасажа беше там и ядеше яко. Знае ли човек, може пак да се завърти пасаж... :wink:
Аватар
dim-dim
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 185
Регистриран на: Съб Авг 16, 2008 8:51 am
Местоположение: Варна

Re: кефалови 2014

Мнение от dim-dim »

Днес на канала от страната на Аспарухово на дъно и бомбарда риба няма! Пробите започнаха от мола още и лека полека отидох чак до буната но без удар никъде. Има само лебеди :)
panayot petrov
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 8:31 pm

Re: кефалови 2014

Мнение от panayot petrov »

Днес на вълнолома в южната му част след 15:00 иларията изби отгоре на големи пасажи. В началото на 40 и повече метра от стената. После и по-близо.
За разлика от миналата събота обаче рибата изобщо не поглеждаше червея. На десет и повече преминавания с плаваща или бавно потъваща бомбарда през пасаж, една извадена риба. Мръкна бързо и си тръгнах с 5 риби.
Аватар
rap66
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1126
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 12:01 pm
Местоположение: Varna

Re: кефалови 2014

Мнение от rap66 »

Няколлко дни минавам по железния мост, ще пропадне тая конструкция някой ден барабар с рибарите :D Вчера реших да спра да видя какво ловят. Такъми на дъно с 3 куки без тапички, единия вадеше гюмюш, ама ако съдя по пакетите червеи за друга риба се бяха приготвили.
margo
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Май 19, 2008 9:55 am

Re: кефалови 2014

Мнение от margo »

rar66 , аз като минавам по този мост винаги хващам -на около 300 м от него на Север Експорт :)
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за активноста на рибата по морето.”