Самотраки

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

pbalev
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Мар 24, 2018 9:58 am

Re: Самотраки

Мнение от pbalev »

Много благодаря за инфото като се върна ще дам отчет
pbalev
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Мар 24, 2018 9:58 am

Re: Самотраки

Мнение от pbalev »

Малко инфо и от Самотраки на бомбарда с бял или силикон дребни заргани на малки железа излизат и по нормални заргани и едни риби като кустур с петниста глава като леопард на воблери за по едро нищо дори и кефала нещя на птужина с полиангисто така че ще дам друга информация
На втория къмпингслед Терма условията са мн добри за 4 човека с кола и 3 палатки ток излиза по 6€ на ден има и кръчма в него тоалетните се чисят веднага има топла вода постоянно вляво от плажа Пахи Амос през баира има самотен плаж изрязан като парче торта там извира орясна вода в морето за разлика от 2015 когато за комби или бус взимаха 79€ за возило и по 8€ на човек сега без значение колко е голяма колата 58 € и 25€ на човек а за мотор 12€
Дано да съм бил полезен
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
smel1968
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 543
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 6:50 pm
Местоположение: Варна

Re: Самотраки

Мнение от smel1968 »

Не знам--стаята в хотела е 30 или 35 евро за трима,и има всички нормални условия.Може би аз не съм по палатките....
Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита.” -Христо Ботев
pbalev
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Мар 24, 2018 9:58 am

Re: Самотраки

Мнение от pbalev »

Така е раБира се дори мисля че извън сезона може и по евтино да се намери а и зимата на палатки не е ок просто давам и някаква информация между другото в къмпинга отдават каяци които стават за риболов но разрешават само на по близка дистанция околу лагера двойния е 30€ на ден но така и не пробвах
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов в Гърция (от брега)”