Лодка

Допълнителна екипировка, която ще направиви къмпингуването ви по-лесно и удобно.

Модератори: emo vasilev, Jechev

Потребителски аватар
Venkicha
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Контакти:

Лодка

Мнениеот Venkicha » пон окт 28, 2019 11:08 pm

Здравейте колеги!
След почти 10 годишно отсъствие, планирам завръщане към риболова. Предстои ми отново да се уча , че съм позабравил много неща. Предстои и закупуване на нови такъми, защото старите поръждясали въдици май са вече неизползваеми. Но всичко ще си дойде на мястото, само да сме живи и здрави. Сега на дневен ред ми е закупуване на лодка и двигател. Старата ми лодка Промарин 330 надуваема с твърдо дъно и надуваем кил, буквално се разкапа за около 3 год. Купих я чисто нова , но уви не оцеля . Сега се оглеждам за друга , но този път няма да е надуваема. Този път ще е твърда. Най много ми харесват стъклопластовите. Ще се ползва само на море. Сега имам въпрос някой ползвал ли е такава лодка по море
https://www.meggacraft.com/bg/catalog/%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D0%B8/meggacraft-370-console-detail
Формата на дъното наподобява тримаран. Как се държи при малки вълни. И при странична вълна също. Стабилна ли е при движение и разходки вътре в нея. С две думи, впечатления от лодка мегакрафт с този профил на дъното.
Най-посещаваният риболовен форум : въй въй въй.nariba.com
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Лодка

Реклама

Още от naRiba.com

Върни се в “Екипировка”