я,пак да ви подсетя..

Как да запазим околната среда чиста

Модератор: Кърцата

Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

я,пак да ви подсетя..

Мнение от Бат Мирче-5кила »

"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

...с което искам ПАК ДА ПОДЧЕРТАЯ,че тая работа вече не се трае!!!нарочно го пускам това в най четения форум,защото да направи впечатление,после си го местете кьде си искате,ама аз пак ще ви тормозя по тоя начин,щото ВЕРНО не се трае-бе мама му-толкова ли е сложно да си сьберете тьпотиите от водоема?5 човека да поизчистят-ще оправят простотиите на двайсе!!!!айде,пробвайте :!:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Advokat
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 108
Регистриран на: Вто Окт 12, 2004 6:52 pm
Местоположение: София

Мнение от Advokat »

:?: Като чукнеш на двата линка излиза: This photo is no longer in our database :roll:
баща на рибарче
Veronika

Мнение от Veronika »

И аз нищо не виждам.За какво става въпрос?
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Мнение от barutchiata © »

5кила написа:...с което искам ПАК ДА ПОДЧЕРТАЯ,че тая работа вече не се трае!!!нарочно го пускам това в най четения форум,защото да направи впечатление,после си го местете кьде си искате,ама аз пак ще ви тормозя по тоя начин,щото ВЕРНО не се трае-бе мама му-толкова ли е сложно да си сьберете тьпотиите от водоема?5 човека да поизчистят-ще оправят простотиите на двайсе!!!!айде,пробвайте :!:
Бате това така си го написал все едно ние от форума ходиме и прайме мръсутия а само ти чистиш.За твое сведение и ние чистиме.Те дия дето си изхвърлят боклуците на дали четат по форумите.
Аватар
cobalt
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Дек 10, 2004 2:34 pm
Местоположение: PLOVDIV

Мнение от cobalt »

5кила написа:...с което искам ПАК ДА ПОДЧЕРТАЯ,че тая работа вече не се трае!!!нарочно го пускам това в най четения форум,защото да направи впечатление,после си го местете кьде си искате,ама аз пак ще ви тормозя по тоя начин,щото ВЕРНО не се трае-бе мама му-толкова ли е сложно да си сьберете тьпотиите от водоема?5 човека да поизчистят-ще оправят простотиите на двайсе!!!!айде,пробвайте :!:
пич barutchiata е прав казваш го каточели ние сме пречината!!!... Само искам да подчертая че откакто ходя за риба независимо в чия компания или още повече като сам взел някои с мен свичко се сабира в торбички и в краина сметка се озовава в кофата за смет пред вкащи (отичнявам всичко без органичните отпадаци... те се събират на купчинка о се оставят да изгният на място )
Аватар
Livo
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Окт 11, 2005 11:49 am

Мнение от Livo »

Не се засягайте от думите му ами го подкрепете. А и съм сигурен че и тук има такива които оставят само боклуци след себе си. Макар това да не сте вие не се оправдавайте ами се борете за тази кауза.
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

вие кво се нафьрлихте-все едно аз сьм лошия :?: аз не обвинявам никой лично(най вече барутчията),сигурен сьм,че сте свестни-ама на-ВСИЧКИТЕ сме много свестни,а па нещо не се вижда резултата....та затова си позволявам да я навирам тая тема в най четения форум,белким вземе да направи впечатление и да се поумножим свестните :wink: а иначе,на снимките имаше различни видове свинщини,но ги изтрих,щото не са нужни-само да се поогледа човек и снимки не са му нужни
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от krokibg »

Ха здравейте!!! Нямаше ме известно време,и точно това с тази тема ми е болната тема.От известно време съм на моя язовир и зазимявам че може и сняг да ме хване.Та да ви кажа че всеки момент ще прелее и ако знаете колко боклуци домъкна,въпреки периодичното ми почистване,направо едно сметище.Гледам и немога да разбера как може да има такива тъпаци.Вярно е че има и село през което се влива реката във язовира,но и така да е,не само рибарите хвърлят,всичко живо и умряло го прави.Ако не вярвате елате да видите каква идиотщина е, сигорно има към 10 000 шишета. Изчаквам още няколко дни да стигне точката на преливане зада не довлече още мръсотий и да не чистя два пъти.И аз мога да ги оставя,но ако го направя,ще задръстя р.Марица където се излива язовира и аз ходя почти винаги когато съм свободен.Всички се правим на чистници,но цялята държава сме такива мондари,че ме е яд че живея в България.
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

Тъй , тъй , мнооо умуване , мнооо нещо а еле аз кат по-простоват седя и си се чудя - Що некой не написа те тука баш - Ш зема да зема да дода па да видим дал ш се умърсувам кат почиста на другите мрЪсутията ! - а то не , важно е че си чешаме пръстетата :wink:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Veronika

Мнение от Veronika »

Иванов, от кой край на България си, че все нищо не ти разбирам на написаното?
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Мнение от barutchiata © »

Павел Иванов написа:Тъй , тъй , мнооо умуване , мнооо нещо а еле аз кат по-простоват седя и си се чудя - Що некой не написа те тука баш - Ш зема да зема да дода па да видим дал ш се умърсувам кат почиста на другите мрЪсутията ! - а то не , важно е че си чешаме пръстетата :wink:
И на теб да ти кажа бате аз като ходя на риба си събирам боклуците и на много други "боклуци" преди мене боклуците.И без много да пискам,парадирам и организирам другите ,правя това което мисля ,че е редно.А колкото до това защо никой не е писал по темата е може би защото си я пуснал на няколко места и хората се чудят къде по напред да се отразят.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Мнение от Павел Иванов »

Рони , ми то на профилот си пише - От нашият ! :wink:


Барутчия ако си правиш асоцияция с Алеко отпреди време и поста ти сравнение екоакция / индивидуалносметосъбиране на Ивайловград то без да се обиждаш , бате не си прав !!! Идеята е да земеш да земеш да покажеш на некой колега че верно родината е родина ама секи си има право на избор ( умно момче си сещаш се за какво говоря :wink: ) :wink:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Мнение от barutchiata © »

Аз пък да ти кажа не е само Ивайловград а на всякде където ходя на финала събирам боклуци и не го правя от куртуазия и показност.Щото съм свидетел след такива показни акции боклуците се стоварват на места и като няма кой да ги извози кучетата ги разкъсват и вятъра ги аранжира в първоначалното им положение.За разлика от такива недобреорганизирани акции аз си ги изхвърлям където трябва.А на Ивайловград когато сме в джандемите единственото лошо е ,че ги гориме последната вечер щото е трудно да се извозят,но както казват по добре по малкото зло.
Публикувай отговор

Обратно към “Екосистемата около Бивака”