Плевен 2

Риболовни срещи - директно на водоема, както и директно на Маса :)

Модератор: sapuna

martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Плевен 2

Мнение от martineti »

Ще поживеем и ще видим :)
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Аватар
Mr.Barry
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 571
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 7:12 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Плевен 2

Мнение от Mr.Barry »

И сега за 11 ли остава офертата за срещата? Айде да заковем една дата твърдо, съобразена с не толкова точните прогнози за времето, че да си се подготвим от към ангажименти. И малко бях позабравил тая тема след като разбрах, че се отложи за миналата седмица, но това изказване на колегата по-горе малко не ми допадна, хич даже!
Колега, не че нещо де ама, защо да не се съберем от близките градчета около Плевен, та да се видим и да апнем и пийнем заедно. Вие всеки ден може да си се събирате там само ваша компания!? Другата среща пък може да е в Ловеч и няма да откажем на никой, който се е навил да дойде, дори и да е от Видин, Казанлък, Бургас и т.н. ;) Така че, не виждам с какво бихме ви притеснили или развалили срещата :) Не мисля, че твоето изказване беше уместно, въпреки че темата се казва "Плевен 2". Ловеч е малко обиден на Плевен (в кръга на майтапа) :lol: Айде наздраве от мене и мислете .... :drinkers: :drinkers: :lol:
PS: Колега, нищо лично ;) :)
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Плевен 2

Мнение от martineti »

Последно за 11ти оставихме да е среща именно заради колегите от Ловеч ,понеже в големият сняг няма как да дойдат. Така че това е датата мястото е механа Воденицата на Сторгозия към 20:00 часа. Всеки е добре дошъл да хапне,пийне и разкаже рибарските си случки :drinkers:
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
sudjuka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 10:25 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Плевен 2

Мнение от sudjuka »

Аз и част от Ловешката група отпадаме за 11.Не се съобразявайте с нас,хапнете,пийнете повеселете се и после покажете и малко снимки,че да ни е яд още повече :)
Силните мъже хващат бика за рогата и викат “Оле!”, а калпавите се хващат за рогата и викат “Олеле!”
Аватар
Mr.Barry
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 571
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 7:12 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Плевен 2

Мнение от Mr.Barry »

sudjuka написа:Аз и част от Ловешката група отпадаме за 11.Не се съобразявайте с нас,хапнете,пийнете повеселете се и после покажете и малко снимки,че да ни е яд още повече :)
Защо отпадате, бе Суджук !?
sudjuka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 10:25 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Плевен 2

Мнение от sudjuka »

Докато с Марто уговаряхме датата за 11-ти,другите организирали за същата дата напиване по случай Трифон нарезан :)
Силните мъже хващат бика за рогата и викат “Оле!”, а калпавите се хващат за рогата и викат “Олеле!”
Аватар
Mr.Barry
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 571
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 7:12 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Плевен 2

Мнение от Mr.Barry »

А така! Еееее лошо стана... Ами аз и аз не знам преди 14 ли ще го правим след 14 ли .... :!: :?: :!: :?:
pep4o83
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Мар 04, 2010 10:19 pm
Местоположение: плевен

Re: Плевен 2

Мнение от pep4o83 »

несериозна работа несериозна то не бе сниаг то небеха рожденни дни сега па зарезан.авгус месец 6а почне па морето а бе чудо.
pep4o83
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Чет Мар 04, 2010 10:19 pm
Местоположение: плевен

Re: Плевен 2

Мнение от pep4o83 »

Всеки вика пишетема и мен и после кво немога да доида.
sudjuka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 10:25 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Плевен 2

Мнение от sudjuka »

pep4o83 написа:несериозна работа несериозна то не бе сниаг то небеха рожденни дни сега па зарезан.авгус месец 6а почне па морето а бе чудо.
Е то между зарезан и морето има време,ще се съберем :drinkers:
Силните мъже хващат бика за рогата и викат “Оле!”, а калпавите се хващат за рогата и викат “Олеле!”
Аватар
botur
фен клуб-скобар
Мнения: 134
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 11:08 pm
Местоположение: Плевен

Re: Плевен 2

Мнение от botur »

И к'во стана ще има ли среща или не?
И кога?
Изображение Изображение Изображение Изображение
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Плевен 2

Мнение от martineti »

botur написа:И к'во стана ще има ли среща или не?
И кога?
Когато се намерят желаещи да се съберем :!: ако не http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=32&t=59219
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Аватар
botur
фен клуб-скобар
Мнения: 134
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 11:08 pm
Местоположение: Плевен

Re: Плевен 2

Мнение от botur »

:smt023
Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
ribolovcho
фен клуб-скобар
Мнения: 2082
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 12:19 pm
Местоположение: Някъде по Река Искър
Обратна връзка:

Re: Плевен 2

Мнение от ribolovcho »

Аз предлагам да се съберем на дъбник на състезанието..само че не знам кога ще е тази година..
Изображение
Най добрите са тук
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Плевен 2

Мнение от martineti »

За мен Дунава е по-добрата оферта :)
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Публикувай отговор

Обратно към “Срещи и Купони”