Влияе ли земетресението на риболова?

Всичко за времето, и доколко то помага или пречи на риболова.

Модератор: Кърцата

veni7001
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2009 8:47 pm

Re: Влияе ли земетресението на риболова?

Мнение от veni7001 »

Влияе и то страшно силно.Онзи ден на откриването го усетих за втори път и вече съм убеден.От 5 часа сутринта до 11 бях хванал точно едно кленче от едно пипане на две въдици.Около мен десетина колеги нямаха и пипане.Тогава се сетих,че преди години след земетресение не бяхме хванали нищо.Обадих се до вкъщи да проверят в чичко гугъл,какво е положението.Оказа се че в 4 сутринта е имало трус в Нови хан.Събрах такъмите,посъветвах и колегите да направят същото и право в къщи.В 12и25 удари 6.9 по рихтер в Гърция.Един познат беше влязъл с лодка.До 16часа и той едно кленче.Други колеги с лодки също нищо. Итака е било на целия язовир Огоста. Вчера вообще и неопитвах след тези над 70 труса.
vilimircho
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 9:28 am

Re: Влияе ли земетресението на риболова?

Мнение от vilimircho »

Интерсено беше ,че на откриването в събота ,бяхме на язовир студен кладенец и преди земетресението и след него каракудата си взимаше по един и същ начин . Не знам дали защото е каракуда ,но определено никаква промяна в поведението и на кълване !
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Влияе ли земетресението на риболова?

Мнение от Martin Mihailov »

след силното земетресение на 22 маи в перник на арката хванах над 30 костура . та незнам какво да мисля
Публикувай отговор

Обратно към “Времето и риболова”