Това българите сме страшно нещо

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Това българите сме страшно нещо

Мнение от Тедо »

Само не разбрах какво общо има с "българите" - само в БГ ли има търговия, надценка, пИчалбЪ???

Хората са еднакви навсякъде - има и мошеници, има и коректни...
Аватар
KVS
новобранец
новобранец
Мнения: 90
Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 3:08 am
Местоположение: 7402 км от НДК

Re: Това българите сме страшно нещо

Мнение от KVS »

Не знам. Само мога да кажа, че цените по магазините нямат нищо общо с истината. Ще ви дам един пример покрай моето хлапе. Моделчетата на самолети и автомобили от филмите на Пиксар в моловете ги видях по 25 лева. В Уолмарт са под 4$.
И така е с всичко. Хората са се овълчили и е направо неописуемо.
Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Re: Това българите сме страшно нещо

Мнение от pacho69 »

KVS написа:Не знам. Само мога да кажа, че цените по магазините нямат нищо общо с истината. Ще ви дам един пример покрай моето хлапе. Моделчетата на самолети и автомобили от филмите на Пиксар в моловете ги видях по 25 лева. В Уолмарт са под 4$.
И така е с всичко. Хората са се овълчили и е направо неописуемо.
Така е, ако мине номера. Реших да си купя сонар, харесах един на Лоурънс - тука цената е 450 кинта, аз си го купих от УСА през ИБЕЙ за 316.00 лева (вкл.транспорт), разликата си е бая голяма. Но в крайна сметка нали сме и пазарна икономика, никой никого насила не кара. :drinkers:
По-голям шаран от рибаря няма...
Аватар
kostura_24
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 322
Регистриран на: Съб Яну 19, 2013 10:19 am
Местоположение: София

Re: Това българите сме страшно нещо

Мнение от kostura_24 »

Страшно племе сме ... сган.
"Докато ми плащат колкото да не умрем, ще работим колкото да не заспим'' :D
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Това българите сме страшно нещо

Мнение от delio-haidutin »

днеска научих поредната ужасяваща картинка в българската действителност :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: .
и дано получи отзвук в голяма част от обществото .
с един студент по медицина (5 година),от дума на дума ,взехме да бистрим и оправяме "любимците ни" :finga: :finga: :finga: :finga: ,че разправя,като бил на специализация в някоя болница ,взели да правят проба на болен от сифилис ,дали е алергичен към някакво лекарство(името му не го запомних ,че беше дълго).а студента попитал ,нали против сифилис ,най-ефикасното лекарство е ПЕНЕЦИЛИНА ,И Е НАЙ-ЕВТИН.а те му отговорили ,че в България никой не продава вече пенецелин :shock: :shock: :shock: :shock: .понеже ,точно защото бил евтин ,и търговците ,нямали сметка да го внасят :idea: :idea: :idea: .А ТОВА ДРУГОТО ЛЕКАРСТВО ,БИЛО ПОНЕ 5 ПЪТИ ПО-СКЪПО И 5 ПЪТИ ПО-НЕЕФИКАСНО.
за какво говорим вече ,загледайте се имаме ли някакво производство на медикаменти и какво е то ,същото се отнася и за препаратите ,за растителна защита-на 3-4 западни фирми се предлагат препарати.момчето вика ,ходим на протести ,сваляме този ,после идва онзи и него го сваляме ,и все няма управия .докато няма няколко обесени и гръмнати ,няма да се оправим(и аз съм на това мнение).
за такива младежи ,какъв е изхода ,или терминал 2 ,или и те да се увълчат :(
главата ,като е умирисана,какво остава за останалите. :evil:
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
AlbinoTrout
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 313
Регистриран на: Пет Окт 04, 2013 11:36 am

Re: Това българите сме страшно нещо

Мнение от AlbinoTrout »

Има си Пеницилин бе колеги , но малко се ползва , че не им действа на много бацили вече.
Иначе Тетрациклина струва 3 лв, и трепе всичко, както и бъбречните клетки, затова го изписват в краен случай..
А за търговията.
Четете етикетите, интернет, питайте приятели търсете връзки и така нататък.
Света е пълен с лъжи, каквото и да употребяваш ти влизаш битка с някой коитo искa да те изконсумира.
Зорлем трябва да разбираме от всичко..
Информацията трбява да се засича от няколко независими източника, за достоверност.
Станахме кат в затвор и трябва да спазваме трите правила на затворника:
Не вярвай.
Не се бой.
Не моли.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”