Къде се намирам: 
 
 Риболов
															
								
 Сладководен раздел
															
								
 Тактика
															
								
 Стръв и захранка
							
			
						
			
			
						
naRiba.com
 Форум
 Риболов
															
								
 Сладководен раздел
															
								
 Тактика
															
								
 Стръв и захранка
							
			
						
			
			
						храна за шарани
Модератор: Paublo_Eskobar
храна за шарани
Колеги бихте ли препоръчали някоя изпитана от вас захранка за шарани без значение дали е ниско бюджетна или по-скъпа, пък дори и да е домашен вариант. Благодаря ви.
			
			
									
																
						- 
				cvetelintodorov
 - новобранец

 - Мнения: 22
 - Регистриран на: Вто Ное 06, 2012 1:10 pm
 
Re: храна за шарани
Колега бих ти препоръчал царевица пелети коноп и може да нарежеш малко топчета вътре  но с топчетата трябва да се има в предвид сезома за да се подбере оромата и
			
			
									
																
						Re: храна за шарани
Бих ти предложил да ти подаря 1 буквар,остави ми данните си на ЛС.cvetelintodorov написа:Колега бих ти препоръчал царевица пелети коноп и може да нарежеш малко топчета вътре но с топчетата трябва да се има в предвид сезома за да се подбере оромата и
Много зависи от сезона,водоема и още куп причини да избереш точната захранка.Отиваш,изучаваш водоема,търсиш информация,за рибата ,за всичко което си научил в риболова.Пробваш царевица,топчета,дипове разни,ПВА и докато не постигнеш най-добрия резултат.След това си избираш или друг водоем или търсиш рекорд на този.sulkata20 написа:Колеги бихте ли препоръчали някоя изпитана от вас захранка за шарани без значение дали е ниско бюджетна или по-скъпа, пък дори и да е домашен вариант. Благодаря ви.
Re: храна за шарани
Здравейте, някой знае ли къде във Варна може да се купи суров коноп и на каква цена?
			
			
									
																
						Re: храна за шарани
Пробвай в магазин за домашни любимци или по-точно някъде където продават птици,папагали нещо от сорта.
			
			
									
																
						Re: храна за шарани
Balakchia написа:Здравейте, някой знае ли къде във Варна може да се купи суров коноп и на каква цена?
http://hristocarp.com/shop/index.php?cP ... 1d14d37eed
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
			
						Re: храна за шарани
kevlar написа:Balakchia написа:Здравейте, някой знае ли къде във Варна може да се купи суров коноп и на каква цена?
http://hristocarp.com/shop/index.php?cP ... 1d14d37eed
Благодаря ,но плюс доставката за куриер не се връзва много
Re: храна за шарани
Отиваш на пазара и си вземаш, освен коноп, продават и много други семена
			
			
									
													написа:Обърни си шапката с козирката назад. Шарана си мисли, че си тръгваш и започва да кълве.
- Батко Емо
 - разбира нещата

 - Мнения: 1089
 - Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
 - Местоположение: гр.Перник
 
Re: храна за шарани
У секи риб.магазин требе да има коноп!,ама сега шарано си сака цръвик! 
			
			
									
																
						


										
									