Тролинг на яз Искър

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
isomov1
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Нед Мар 17, 2013 9:57 am

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от isomov1 »

Колега не слушай никой,всичко си е до късмет.И неговорете глупости че няма риба,който си може си го може :D .Наблягай на сливърите,и джойнтета.
batzeto
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 1:39 pm
Местоположение: София

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от batzeto »

isomov1 написа:Колега не слушай никой,всичко си е до късмет.И неговорете глупости че няма риба,който си може си го може :D .Наблягай на сливърите,и джойнтета.
Колега ти май бъркаш язовира с някой друг.
Не случайно можещите и разбиращине не снъпват там.
Зависим от риболова !!!!!
VIKI_HARI
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 383
Регистриран на: Чет Май 07, 2009 5:01 pm
Местоположение: София

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от VIKI_HARI »

Вчера за три часа на сонара видях две риби .А после някой да ми обяснява за сливъри мливъри и т.н.Днес същата работа. Бях и единствена лодка на вода.
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Тедо »

това е хванато август на Шипоченския...
Изображение
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Troli Rapala »

Тедо написа:това е хванато август на Шипоченския...
Изображение
Браво,страхотен резултат на 100 балъка с лодки за цела година! :mrgreen: :drinkers: За 1000часа тролинг си е истинско постижение да фанеш некоя мизерна бяла! :cry: Поздравявам печелившия от снимката и му завиждам,щот аз за 20-30 часа тролинг на Искъро съм убеден на 1000%,че нема да хванем такава риба и то не защото съм некадърен и немам 1000воблера,кой от кой по-убави и скъпи! :oops: Просто не съм по-силен от мрежарите или комбайнерите от брего! :cry: Та успех на балъците с лодки дет тролят по Искъро,дано са попълнили правилния фиш от Тото-то,аз не я владея тази игра! :cry: :drinkers:
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Тедо »

Хванали са я за излет от няколко часа... И това им е първо ходене на тролинг /късметлии са/... А аз като ходих миналата есен два пъти до Жребеца за 2-3 мизерни костура и щучки... Голяма далавера няма що... Който иска да става спонсор на Лукойл :)

Шансът за добър улов е еднакъв и със сигурност е по-близо до 0 отколкото до 1.
batzeto
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 1:39 pm
Местоположение: София

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от batzeto »

Прав си Тедо и на мен за тази година ми ститат ходенияна до Жребеца.Дет се вика по добре несоя мрежа да закача и изгоря по е кяр от 600км. и пак толсова риба.
Зависим от риболова !!!!!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Troli Rapala »

Жребеца наистина е кух тая година,но за разлика от Искъро поне има маломерни щуклета и сулки+баяти костури!Верно е,че можеш да се прибереш без риба от там,но поне ти е ударило нещо живо,а на Искъро все едно бомба е паднала и треа се да оди все към забраненото,но и за там нема гаранция за удар на риба! :cry: :drinkers: Миналата година след 10часа капо на Искъро, на влачене ми удари яко една яхта с двама младежи на борда и ги релийзнах с бая ругатни! :finga:
Аватар
capetano
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 731
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 4:28 pm
Местоположение: София

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от capetano »

Troli Rapala написа:на влачене ми удари яко една яхта с двама младежи на борда и ги релийзнах с бая ругатни! :finga:
Ооо, кой не е чел МПСС-а ;)
Моторен съд дава предимднмо на ветроходен ;) Та ако ще и танкер да си.. :lol:
По принцип не съм безчувствен, боли ме за много хора... Просто местата които ме болят, са различни...
Контев написа:"Рибите се откачат най-вече, когато не са добре закачени!"
:D
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Troli Rapala »

Кво предимство да им дам бе,батко? :shock: Бех нападнат в гръб от ято бързоходни ветроходчета дошли в изневиделица от към брего и смениха посоката едва след като се посукаха с моите воблерчета! :cry: :mrgreen: Като се сетя и за скиорите и джетовете,напрао ми се отщява да се пробвам отново в тролинга! :rolleyes: Цел язовир пред него,а решава да влезе с моторницата и грозната скиорка в Устието,па да го видят колко голем селяндур е! :rolleyes: Просто неам нерви за Искъро,че на всеки половин час треа да се агресирам вербално или физически към некой комплексиран недорасляк,все едно съм в задръстване заради неработещ сфетофар на 5-те кьошета! :rolleyes: :butthead: А,мерси и почвам да събирам за гориво,та да избегам по-далечко от лудницата! :drinkers: Не на 300,а на 1300километра бих тръгнал веднага,само да не ми се налага да тролим на Искъро! :finga: Пфу-пфу! :drinkers:
Заклет Сомаджия
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Пет Сеп 20, 2013 10:29 pm

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Заклет Сомаджия »

capetano написа:
Troli Rapala написа:на влачене ми удари яко една яхта с двама младежи на борда и ги релийзнах с бая ругатни! :finga:
Ооо, кой не е чел МПСС-а ;)
Моторен съд дава предимднмо на ветроходен ;) Та ако ще и танкер да си.. :lol:
Ужас изовирите се превърнаха в корортни джет писти :?
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Тедо »

Да, а на Монтанския (където също реализирах 2 тотални капота) пък преброих над 50 лодки и почти всичките кльонкаха... Сомовете там 100/100 са оглушали тоя ден!!!

Ако ще се пътува 300-400км директно отивам в гръчко - тишина и спокойствие!
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Troli Rapala »

Съгласен на 100%! :drinkers:
batzeto
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 1:39 pm
Местоположение: София

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от batzeto »

Абе то и аз съм съгласен,ама вижте какво става ! Някакви националисти обикаляли и се заяждали с българите.Не мога да намеря темата един колега беше писал за това.Ама и там намаля рибата ,след нашата намеса. /на някои колеги де :lol: :lol: :lol: /
Зависим от риболова !!!!!
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Тролинг на яз Искър

Мнение от Тедо »

Такива "българи" са плъзнали не само в Гърция, ами в цяла Европа, че направо да те е срам да кажеш откъде си...
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”