Бисери от форума

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

MIR4EV
риболовец
--------------------------------------------------------------------------------
не е далече на 70-80км от брегово

5кила
риболовец
------------------------------------------------------------------------------
каквото и да значи това..СЬГЛАСЕН СЬМ
_________________
Marco Polo
риболовец
-----------------------------------------------------------------------------
Неее, не! Мирчев, определено не си прав!
________________
5кила
риболовец
-------------------------------------------------------------------------------

Marco Polo написа:
Неее, не! Мирчев, определено не си прав!

ААААААААААААА,така ли?намекваш значи,че и АЗ не сьм прав?
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
nasco2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1743
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 10:51 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от nasco2 »

INCUBUS написа:
...гуреливи,мозъчно-малформатни,лайняни,щатни,държавни,с нарушена сексуална ориентация и липса на хормонално равновесие -ЧИНОВНИЦИ!
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

mmm написа:Шарана е водно прасе , а тарана е негов пръв братовчед.

Благодаря


Не на прасетата - да на спининга!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

fly_fisher написа:
9. а за джапанките ги земам от боклука м/у блоковете
Ихааа не знаех че мухарство и клошарство имат нещо общо.
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
daniel_g
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1011
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 8:26 pm
Местоположение: Велико Търново

Мнение от daniel_g »

RoSeN_94

Wed Nov 14, 2007 10:04pm

сега пробвах само дали сще оспея БЛАГОДАРЯ на модернизаторите че решиха проблема
Аватар
Николай Неделков
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5489
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 12:25 am
Местоположение: Перник

Мнение от Николай Неделков »

Protos_Immortal написа:Сигорен сам че морската риба е една от наи хубавите сладководни риби по хуба даже и от окенската
http://www.krakra-fishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
TRANSKI RIBAR
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1607
Регистриран на: Съб Фев 11, 2006 3:39 pm
Обратна връзка:

Мнение от TRANSKI RIBAR »

nikejo написа:
Protos_Immortal написа:Сигорен сам че морската риба е една от наи хубавите сладководни риби по хуба даже и от окенската
Tва си е за бисер на столетието :lol: :lol: :lol:
chirusa_bg написа: ПП. По цяла нощ пие, а сутрин ни бие. Що е то?
1.3.1.2.
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Мнение от barutchiata © »

5кила написа:ааа-и на мен ми се слушва да се разхиля жестоко на най неподходящи места,в най неподходящо време..като изведньж се сетя некоя простотия или виц,отдавна забравени-като удар с лайняна ЛОПАТА по главата е :lol: :lol: оня ден се сетих,как като бех ушеник ходихме на екскурзия до пловдив,кьдето изпих 10ина бири и ме прокара жестоко..как и да е-справих се някак си,но проблема истинския дойде вьв влака,на врьщане-едвам изтраях да трьгне,бегом в кенефа,каших се на шинията,като лястовица се монтирах и тькмо пуснах ВОДНАТА змия да си ходи,влака направи ТУДУФ/ТУДУФФФФ,разтресе се встрани и увьртех змията около обувките и гащите...не стига това,ами влезна една популярна( :wink: ) сьушенишка и взе,ше ме виде... :lol: :lol: а ведньж спрех на края на пирдоп,да копам в едно торище и жестоко ме подгони редкото(пак на бирена основа)..побегнах кьм един овраг-там минава една рекишка и има трьба под пьтя,да се скрия..хубо,ама докато стисках и пристьпвах като нестинарка надолу по склона,яко се подхльзнах,изтресох се по грьб,цвинтера се отпусна изненадващо и...бех с един гащиризон-предишния ден ми го подариха-сигурно още седи в трьбата след пирдоп :lol: :lol: после цел дене лових риба обут с ФАНЕЛА,вьрзана отгоре сьс сезалово вьже :lol: :lol: :lol: а вшера,щех да катастрофирам,докато карайки в задрьстването,с яки псувни на уста изведньж се сетих следния слушай:некьв се сьбудил сутринта и викнал на жена си"мариьоооо,я ми намажи(ударението е на пьрвото А) една филия с пастет"..жена му казала-не могааа,тук сьм в градината..той пак викнал"майкоооо,я ми намажи(ударението..) една филия пастет..не могааа,сега готвя обяда..викнал на дьщеря си-миленооо,я ми намажи една филия с пастет...не могааа-имам да си уша уроците...пиша,горкия помислил,как си лежел,помислил и ревнал:еееей ,за нищо не ставате,ЩЕ ВИ ЕБА У МЬРЗЕЛИВИТЕ :lol: :lol: :lol:


Е тоа пост е върха !!!
TRANSKI RIBAR
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1607
Регистриран на: Съб Фев 11, 2006 3:39 pm
Обратна връзка:

Мнение от TRANSKI RIBAR »

barutchiata написа:
5кила написа:ааа-и на мен ми се слушва да се разхиля жестоко на най неподходящи места,в най неподходящо време..като изведньж се сетя некоя простотия или виц,отдавна забравени-като удар с лайняна ЛОПАТА по главата е :lol: :lol: оня ден се сетих,как като бех ушеник ходихме на екскурзия до пловдив,кьдето изпих 10ина бири и ме прокара жестоко..как и да е-справих се някак си,но проблема истинския дойде вьв влака,на врьщане-едвам изтраях да трьгне,бегом в кенефа,каших се на шинията,като лястовица се монтирах и тькмо пуснах ВОДНАТА змия да си ходи,влака направи ТУДУФ/ТУДУФФФФ,разтресе се встрани и увьртех змията около обувките и гащите...не стига това,ами влезна една популярна( :wink: ) сьушенишка и взе,ше ме виде... :lol: :lol: а ведньж спрех на края на пирдоп,да копам в едно торище и жестоко ме подгони редкото(пак на бирена основа)..побегнах кьм един овраг-там минава една рекишка и има трьба под пьтя,да се скрия..хубо,ама докато стисках и пристьпвах като нестинарка надолу по склона,яко се подхльзнах,изтресох се по грьб,цвинтера се отпусна изненадващо и...бех с един гащиризон-предишния ден ми го подариха-сигурно още седи в трьбата след пирдоп :lol: :lol: после цел дене лових риба обут с ФАНЕЛА,вьрзана отгоре сьс сезалово вьже :lol: :lol: :lol: а вшера,щех да катастрофирам,докато карайки в задрьстването,с яки псувни на уста изведньж се сетих следния слушай:некьв се сьбудил сутринта и викнал на жена си"мариьоооо,я ми намажи(ударението е на пьрвото А) една филия с пастет"..жена му казала-не могааа,тук сьм в градината..той пак викнал"майкоооо,я ми намажи(ударението..) една филия пастет..не могааа,сега готвя обяда..викнал на дьщеря си-миленооо,я ми намажи една филия с пастет...не могааа-имам да си уша уроците...пиша,горкия помислил,как си лежел,помислил и ревнал:еееей ,за нищо не ставате,ЩЕ ВИ ЕБА У МЬРЗЕЛИВИТЕ :lol: :lol: :lol:


Е тоа пост е върха !!!
След като го прочетох три пъти и не спрях да се смея с пълен глас,сестра ми нахлу с гръм и трясък в стаята и пита "ТИ ВМЕНЯЕМ ЛИ СИ ?" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
chirusa_bg написа: ПП. По цяла нощ пие, а сутрин ни бие. Що е то?
1.3.1.2.
metalex
новобранец
новобранец
Мнения: 97
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:38 am
Местоположение: Ямбол

Мнение от metalex »

:D :D :D Евалла на 5кила!Паднах от стола!Навя ми стари спомени,защото и аз имам оставени едни слипове в котленския балкан след опит за леко пръцкане,докато карах. :D
"Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен.", Алберт Айнщайн
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

Na_Sluka написа:Колега според мен Мача е най-подходящ за риболов на Шаран :wink:
Аз лично имам мач и съм много доволен за дънна въдица е супер
А бе става и за кльонк! :lol:
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

:arrow:
d1vaka написа:Тая риба ми е страшно позната.Като ходих за риба на срекме на един канал,таз ВРЕТЕНАРКА ми избоде ръцете.
Коментара оставям на вас!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
SILVESTER
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 410
Регистриран на: Сря Юни 21, 2006 1:05 pm
Местоположение: Варна

Мнение от SILVESTER »

sapuna1971 написа::arrow:
d1vaka написа:Тая риба ми е страшно позната.Като ходих за риба на срекме на един канал,таз ВРЕТЕНАРКА ми избоде ръцете.
Коментара оставям на вас!
:lol: :lol: :lol:

Е не може да не признаеш че е забавен,другите неща от сладководния защо не ги изтипоса и тях тук? :lol: :lol:
Гледам че и нова тема си пусна пича :lol: :lol:
... Изобщо не ме интересува кой е баща ти! Докато аз ловя риба, никой няма да ходи по водата.
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

Колегата има един-единствен коментар!Ей го на:
Tihomir Hristov Dimov написа:as naprimer hvanah 6aran na edno ezero no ne be6e mnogo malak no mi kluvna na hlqb toi klve6e v toplo vreme i blizo do trastikite su6to da znaete 4e i kalve kogato se razvalq vremeto ako moje da vi pomogne moqta fraza as 6te buda dovolen.
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
snegk
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 13896
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 9:11 pm
Местоположение: св.Влас

Мнение от snegk »

Мите какво нети хареса фразата на човека :lol: Намен ми помогна. :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”