Бисери от форума

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
Dedy
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5133
Регистриран на: Вто Сеп 04, 2007 12:12 pm

Мнение от Dedy »

:smt044 :smt044 :smt044 :smt044
Аватар
asenovpk
фен клуб-скобар
Мнения: 262
Регистриран на: Съб Дек 15, 2007 5:21 pm
Местоположение: Pernik
Обратна връзка:

Мнение от asenovpk »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение Chelsea
Аватар
Джамбазов
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 408
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 7:41 pm
Местоположение: В.Търново
Обратна връзка:

Мнение от Джамбазов »

http://forum.nariba.com/viewtopic7697.html тука се пръснах от смях! Идеята за подфорума е брилянтна!

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?p ... ght=#71116
и по специално

саруна 1971 изглежда че си добур ребар ако имаш някув добур улов аре да намерим начин да ми го рокажеш.

Тоя пич има супер правопис! И Да Винчи да беше жив неможе да го разшифрова този таен език!

KrOkO написа:Моят ник идва от там когато един приятел го помолих да ми каже някав ник и той ми каза първото квото му дойде на ум и това беше Крокозъбал :lol: :lol: :lol: и от тама го съкратих на КрОкО


Поборников написа:Сега се стих за 5те кила.
когато бил на военна комисия го попитали
-Колко килограма си младеж.
-95 отговорил младежа.
военния се учудил и казал:
-Айде стига бе без ташаци :shock:
-Ами без ташаци съм 5кила. :lol: :lol: :lol:

s7efan написа:Аз съм Стефан а 7 е за по фяшън ;) (за тези,които не са разбрали,макар че едва ли има такива 7 е близко по изписване до Т и затова ;))
Изображение
Изображение
Аватар
rumci
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5748
Регистриран на: Вто Окт 31, 2006 4:28 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от rumci »

колега и аз невярвах но нали знаеш виcа когато един поискал шестиcа от тото от бог и бог мъ казал да мъ даде шанс . но баща ми нее по голям рибар от мене щото тои постоянно е на пут с камион а аз обикалям язовирите като клошар :лол: :лол: :лол: и тои се пребра за празниcите и ми каза да стягам вудиcи-те но аз мъ казах ше на мандра няма нищо но нз мойе да е бил чис касмет :cръ:
Аватар
Камбата
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2378
Регистриран на: Нед Ное 26, 2006 6:05 pm
Местоположение: Варна,Морето,сините вълни...
Обратна връзка:

Мнение от Камбата »

колега и аз невярвах но нали знаеш виcа когато един поискал шестиcа от тото от бог и бог мъ казал да мъ даде шанс . но баща ми нее по голям рибар от мене щото тои постоянно е на пут с камион а аз обикалям язовирите като клошар :лол: :лол: :лол: и тои се пребра за празниcите и ми каза да стягам вудиcи-те но аз мъ казах ше на мандра няма нищо но нз мойе да е бил чис касмет :cръ:
:lol: :lol: :lol:
"Риболовът на дивите риби е твърде ценен, за да бъдат те улавяни само веднъж!"

- Лий Улф - 1939 г.
Аватар
Джамбазов
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 408
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 7:41 pm
Местоположение: В.Търново
Обратна връзка:

Мнение от Джамбазов »

Това го открих в модераторското кошче!


Здравейте . Някой знае ли как се плетат мрежите. Предварително да обясна че сам го правил навремето но сега съм забравил . По точно ме интересува гръцката плетка. Но няма да се разсърдя ако ми помогнете и с някоя друга. Предварително благодаря.
Изображение
Изображение
Аватар
Камбата
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2378
Регистриран на: Нед Ное 26, 2006 6:05 pm
Местоположение: Варна,Морето,сините вълни...
Обратна връзка:

Мнение от Камбата »

То май ставаше дума за рачила му трябвала мрежа на човека,ама не съм сигурен.
"Риболовът на дивите риби е твърде ценен, за да бъдат те улавяни само веднъж!"

- Лий Улф - 1939 г.
Бачо Илия
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7322
Регистриран на: Сря Дек 26, 2007 9:20 pm
Местоположение: гр. Карлово

Мнение от Бачо Илия »

Камбата написа:То май ставаше дума за рачила му трябвала мрежа на човека,ама не съм сигурен.
Бе , може да му трябва мрежа за волейбол.... или поне с такова "око" 8) 8) 8)
Аватар
rumci
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5748
Регистриран на: Вто Окт 31, 2006 4:28 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от rumci »

днес бях на водоема които ходих миналата седмица ! незнам точно за каде е тази тема но сега ще ви разкажа . ТРЪГНАХ АЗ В 6:10 СУТРИНТА ОТ КЪЩИ ......... когато престигнах 6:30 разгунах и още в пурвите 10 минути след хвурлянето ! се занимавах с другия монтаж на друг прут !по едно време почти целия прут ми влезе във водата борбата бесхе голяма докарам го до брека пак навутре и накрая се откачи и аз Д.. ТИ М.........! кам 8 ми одари друго схаранче 800 грама ! после спря и аз се очаях Sad Sad Sad ! кам 9:30 одари друго схаранче което бесхе около 500 след което бесхе пуснато защото нямасхе смисал да го взимам ! стана жега (непия бира) вода но и рибата неспирасхе с 2 прута и на 2-та калве немога да смогна таи ! няма снимки порати това че незнам как се качват 2-ро нямам цифрон ! резултата от рибата 2 схаранчета около 800 гр.мислех да ги пусна обаче викам аре таи и таи да не врусхтам капо ! имасхе 1 дядо с 1 офце заплете ми прата и плувката от 3 лева ия сх4упи поне 20 метра месена скуса ! братми му одари 1 имрук и ония си замина с овцете ! направо много се ядосах
Аватар
Джамбазов
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 408
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 7:41 pm
Местоположение: В.Търново
Обратна връзка:

Мнение от Джамбазов »

rumci1974 написа:
днес бях на водоема които ходих миналата седмица ! незнам точно за каде е тази тема но сега ще ви разкажа . ТРЪГНАХ АЗ В 6:10 СУТРИНТА ОТ КЪЩИ ......... когато престигнах 6:30 разгунах и още в пурвите 10 минути след хвурлянето ! се занимавах с другия монтаж на друг прут !по едно време почти целия прут ми влезе във водата борбата бесхе голяма докарам го до брека пак навутре и накрая се откачи и аз Д.. ТИ М.........! кам 8 ми одари друго схаранче 800 грама ! после спря и аз се очаях Sad Sad Sad ! кам 9:30 одари друго схаранче което бесхе около 500 след което бесхе пуснато защото нямасхе смисал да го взимам ! стана жега (непия бира) вода но и рибата неспирасхе с 2 прута и на 2-та калве немога да смогна таи ! няма снимки порати това че незнам как се качват 2-ро нямам цифрон ! резултата от рибата 2 схаранчета около 800 гр.мислех да ги пусна обаче викам аре таи и таи да не врусхтам капо ! имасхе 1 дядо с 1 офце заплете ми прата и плувката от 3 лева ия сх4упи поне 20 метра месена скуса ! братми му одари 1 имрук и ония си замина с овцете ! направо много се ядосах


Трагедия! :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: Бисери от форума

Мнение от barutchiata © »

IVKOPIVKO написа:Напредва ама защо всички сте ми от дясно не мога да чета от ляво на дясно :P

Чудя се как си чел досега от дясно на ляво :roll: :shock: :roll: :shock: :lol: :lol:
Аватар
paceto67
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 726
Регистриран на: Пон Авг 06, 2007 3:47 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Бисери от форума

Мнение от paceto67 »

barutchiata написа:
IVKOPIVKO написа:Напредва ама защо всички сте ми от дясно не мога да чета от ляво на дясно :P

Чудя се как си чел досега от дясно на ляво :roll: :shock: :roll: :shock: :lol: :lol:

Мнооого якоооо :lol: :lol: :lol:
Не карай като пиеш Изображение

/който пие бира не умира,ама трудно става/
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Re: Бисери от форума

Мнение от Бат Мирче-5кила »

paceto67 написа:
barutchiata написа:
IVKOPIVKO написа:Напредва ама защо всички сте ми от дясно не мога да чета от ляво на дясно :P

Чудя се как си чел досега от дясно на ляво :roll: :shock: :roll: :shock: :lol: :lol:

Мнооого якоооо :lol: :lol: :lol:
хич не е яко,обикновенна история :D :D :D чел си е човека на арабски или ИВРИТ досега :wink: отдясно/наляво :D :D
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
Митев
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6591
Регистриран на: Чет Фев 22, 2007 6:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: Бисери от форума

Мнение от Митев »

ти жив ли си бе :D :D :D
БОВСКИЯТ КОРМОРАН
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1250
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:50 am
Местоположение: 42°44`42.65"N / 23°16`44.21"E
Обратна връзка:

Re: Бисери от форума

Мнение от БОВСКИЯТ КОРМОРАН »

осрах си слиповете от вас ,и си сложих боксерки че по събират ! разревахте ме бре ,котката пометна, а е мъжка бре ! веселяци ниедни!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”