Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Тролингис

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
minchoto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 328
Регистриран на: Сря Фев 22, 2012 9:39 pm
Местоположение: С ламята в пещерата...

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от minchoto »

Troli Rapala написа:Надявам се,че си от хората които търсят правата си,а не личен конфликт и провокация? :roll: :drinkers:
Разбира се! Просто казвам, че се подхожда по грешен начин към организацията. Давам ти пример с Референдума - защо масово хората не излязоха да дадат своя глас? Единствената причина беше липсата на информация за референдума! Така че ако искате да излезе нещо от тази инициатива, то подходете малко по-сериозно към тези неща :wink:
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от Troli Rapala »

minchoto написа:
Troli Rapala написа:Надявам се,че си от хората които търсят правата си,а не личен конфликт и провокация? :roll: :drinkers:
Разбира се! Просто казвам, че се подхожда по грешен начин към организацията. Давам ти пример с Референдума - защо масово хората не излязоха да дадат своя глас? Единствената причина беше липсата на информация за референдума! Така че ако искате да излезе нещо от тази инициатива, то подходете малко по-сериозно към тези неща :wink:
Аз съм се родил Сериозен и квото подхвана,не го оставям в калта! 8) Та не е редно да ми даваш примери от Референдуми,Протести и други политически простотии! :cry: Вече ти обясних,че тук обсъждаме риболовни проблеми а не политика!Ти като си против Забраната в тази изродена форма от 105дена,кво би направил или измислил? :roll:
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от Ashmodean8004 »

minchoto написа:
Troli Rapala написа:Надявам се,че си от хората които търсят правата си,а не личен конфликт и провокация? :roll: :drinkers:
Разбира се! Просто казвам, че се подхожда по грешен начин към организацията. Давам ти пример с Референдума - защо масово хората не излязоха да дадат своя глас? Единствената причина беше липсата на информация за референдума! Така че ако искате да излезе нещо от тази инициатива, то подходете малко по-сериозно към тези неща :wink:
Колега ти какво предлагаш, ако имаш идеи сподели ги?
Аватар
minchoto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 328
Регистриран на: Сря Фев 22, 2012 9:39 pm
Местоположение: С ламята в пещерата...

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от minchoto »

Troli Rapala написа:Аз съм се родил Сериозен и квото подхвана,не го оставям в калта! 8)
На приказки всички сме така :D "По делата им ще ги познаете" (Матей 7:20) :wink:
Troli Rapala написа:Вече ти обясних,че тук обсъждаме риболовни проблеми а не политика!
Виждам аз, достатъчно интелигентен съм :D
Troli Rapala написа:Ти като си против Забраната в тази изродена форма от 105дена,кво би направил или измислил?
Ами като начало щях да звънна на Д-р Господинов /имам му телефона, както и той моя/ и бих си поговорил като човек с него, да му обясня проблема и да чуя неговото мнение по въпроса :wink: Ама какво ли разбирам аз :roll: Все пак не съм се родил Сериозен като теб :wink: Но вече съм спокоен, щото знам, че каквото подхванеш, не го оставяш в калта...
Успех в борбЪтЪ :smt023
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от Ashmodean8004 »

Ами като начало щях да звънна на Д-р Господинов /имам му телефона, както и той моя/ и бих си поговорил като човек с него, да му обясня проблема и да чуя неговото мнение по въпроса :wink: Ама какво ли разбирам аз :roll: Все пак не съм се родил Сериозен като теб :wink: Но вече съм спокоен, щото знам, че каквото подхванеш, не го оставяш в калта...
Успех в борбЪтЪ :smt023
Само че правителството подаде оставка и Д-р Господинов няма да може да помогне!
Аватар
minchoto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 328
Регистриран на: Сря Фев 22, 2012 9:39 pm
Местоположение: С ламята в пещерата...

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от minchoto »

Ashmodean8004 написа:Само че правителството подаде оставка и Д-р Господинов няма да може да помогне!
Закрили са ИАРА??? От теб разбирам :oops: Ами къде ще си отправяме сега исканията? :roll:
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от Emo-83 »

Ashmodean8004 написа:Списъка на бъдещи учредители и членове на национално сдружение на тролингистите в България!
1. Валентин Вълчев;
2. Никола Гьопсалиев - Ashmodean8004;
3. Димитър Никодимов;
4. Александър Фиков - Troli Rapala;
5.
6.Емил Стоименов

Моля колеги с копи - пейст и си добавяте името!
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от Ashmodean8004 »

minchoto написа:
Ashmodean8004 написа:Само че правителството подаде оставка и Д-р Господинов няма да може да помогне!
Закрили са ИАРА??? От теб разбирам :oops: Ами къде ще си отправяме сега исканията? :roll:
Нямам предвид че са закрили ИАРА, а че на Д-р Господинов му е само до нас пък и мен не ме познава, а пък и му нямам телефона за това тука мъдрим това сдружение защото ако го имаше тая тема нямаше да я има.
Аватар
minchoto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 328
Регистриран на: Сря Фев 22, 2012 9:39 pm
Местоположение: С ламята в пещерата...

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от minchoto »

Виж сега, както я караме ще излезе, че съм някакъв противник на идеята, а аз не съм! Явно сте наясно с какво сте се захванали, но за съжаление аз така и не разбрах каква точно е идеята :roll: Затова прекратявам участието си в тази тема с най-добри чувства и Ви пожелавам искрено успех! Когато видя, че концепцията е ясна, обещавам да се включа и да помагам с каквото мога, стига мнението и усещането ми да съвпадат със заложените в устава правила и цели :smt023
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от Emo-83 »

Troli Rapala написа: Емо,мислех те за по-тарикат и че моеш да сметнеш две и две! :shock: Нали бяхме заедно на третото състезание по Тролинг и "случайно" дойде новият шеф на ИАРА,а сети се кой още беше там? :wink: Па точно оня с предложенията за Забрани! :cry: Предложенията за Забрани се документират и името му е написано в протокола от съвещанието,както и при предложенията за промени в закона,само да се зарови човек и злато ще открие! :wink: :drinkers: Та не бъди наивен и знай,че има точно определени имена,които ни го слагат и тайните ще ги обсъдим,кога се видим по гьоловете или при учредяването на Сдружение! :drinkers:
Много се ядосах,че късно разбрах за идването на шефа на ИАРА....изпуснах го.
Николов ми каза късно и си изядох макарите.Имах да му казвам хиляди неща.
Исках да се проведе един наистина смислен разговор,защото така не може.
Що касае кой е седял с него и какво са говорили......не зная Троли.
По принцип има много глупаци,които в такива ситуации вместо да застанат,като мъже започват едно мазнене....чак лой потича.
Що касае Горнобанци и други подобни групи.....те просто не четът тука и им дреме на к.ра.
Нали видя колко лодки се събрахме от цяла Б-я.Това ме обезверява,а уж тука сме все пичове и мъжкари.
Утре съм пред президенството.Не за да стачкувам политически,а за да се впия в някоя група,която оказва контрол върху институциите.Предполагам знаете кое ни интересува.
Не мога да търпя някакви глупаци непознаващи рибите по видове да ми правят закони и неадекватни забрани,а рая на мрежарите и токаджиите да е безкраен.
Баси тъпаците,зорлем ни правят бракониери със закони от Тошово време.
Записах се в сдружението,защото съм готов за всякакъв род битка и независимо от къде.
Лошото е,че сега не е удачния момент....трудно някой ще ни обърне внимание и ще грабнем гребена на вълната.Държавата и народа имат по-важни проблеми за решаване.
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от Ashmodean8004 »

Ами колега кажи твоята концепция как ги виждаш нещата, как според теб трябва да станат, нали за това сме е пуснали тая тема да има диспут, да се раждат концепциите, да се спори по тях или одобряват и допълват за да имаме някаква база за сдружението. И мерси за пожеланията и на теб същото!
Emo-83
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1605
Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:21 pm

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от Emo-83 »

minchoto написа:Виж сега, както я караме ще излезе, че съм някакъв противник на идеята, а аз не съм! Явно сте наясно с какво сте се захванали, но за съжаление аз така и не разбрах каква точно е идеята :roll: Затова прекратявам участието си в тази тема с най-добри чувства и Ви пожелавам искрено успех! Когато видя, че концепцията е ясна, обещавам да се включа и да помагам с каквото мога, стига мнението и усещането ми да съвпадат със заложените в устава правила и цели :smt023
Колега,уважавам Видрите и тяхното сдружение със ясни правила и точки.Но кажи ми какво се постигна с всичкото това.Има дребни спечелени битки,но като цяло няма победа.
Там също постоянно се сърдят по между си за глупости.Тия дето тръгнаха да стачкуват за сметките,да нямаха написани правила и точки.Просто на народа му писна на уя и се надигна.
И вместо да се доведе победата до край,некви партии ми яхнаха протеста,който се разми в политически.
Все пак е факт,че нещо се случи.Трябва си революция,а не приказки.
Какво значи,ако ми хареса,ако съвпадне с възгледите ми.Ми аз съм твой брат бе човек.
Утре,ако те налапат браковците идвам да се бия с тебе,а няма да мисля за възгледи,идеи и дали ми отговаря на интересите.
Не те критикувам в случая,но съм много изнервен от несправедливостта.Имаш право на мнение и аз го уважавам.Казвам ти как стоят нещата по принцип.
Може да сме се карали с Троли три години,но личните неща и различия не трябва да ми влиаят,когато става въпрос за нещо важно,сериозно и за общото благо......тогава може и егото да си преглътна.
Аватар
мечока
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 6:59 pm
Местоположение: Добрич

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от мечока »

+1 Милен Казанджиев
valen1234
новобранец
новобранец
Мнения: 35
Регистриран на: Вто Дек 20, 2011 11:34 am

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от valen1234 »

Един от нас да прави списъка с хората или всеки да копира списъка като се добавя в него.
Емо моляте да направиш паралелен списък и в оня форум.
Правилата са много важни
Целите които си поставя това сдружение също. Давайте идеи и формулировки .

Юристи нямали между нас???

Другото като ходите по биваците сами ли сте ? Има хора които не работят с Компютър .
Ако трябва да се измисли форма за записване по места и някой да я поства тук.
Давайте че гадовете действат с мрежите.
Който има възможност да се разхожда по язовирите да го прави да не им даваме шанс на изродите.
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Обсъждане за учредяване на национално сдружение на Троли

Мнение от Ashmodean8004 »

Valen1234 ако можеш моля ти се направи списък на идеите, които хората са дали до момента, много скоро моя адвокат ще е готов с проекта на Кроки и ще го постна и тогава може да го допълваме. Моля те за списъка че аз съм с мобилен до довечера и става бавно! Гледах доста устави по форумите ще зглобя един утре и ще го постна и пак след това ще го допълниме, в някои сдружения няма председател само УС и КС помислете и върху този вариант. За бройката според мен УС 5 човека и КС 3 ма?
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”