Размисли без страсти .

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Пирата
новобранец
новобранец
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Фев 20, 2012 8:01 pm

Re: Размисли без страсти .

Мнение от Пирата »

Наборе вземи изборите
Премини през БРИГС
Приземи се при Орбан
Горивата тепърва ще ги усетиш.
Отворих ви очите,достатъчно.
Акъл се налива с четене.
Безплатен обяд до тук.
Един ден ще се сетиш.
За обесеният пират.
Чао
Живи и здрави.

Бог да пази България
Правдата и истината.
Рано или късно.
Е като бълхата.
Излиза на челото.
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Размисли без страсти .

Мнение от kukukuka »

Бог нищо не е опазил :lol: :lol: :lol:
Има война. Избери страна и отивай на фронта да ти измръзнат ташунковците .
Ам ми дава акъл на топличко пред монитора :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Размисли без страсти .

Мнение от bobopeli »

Пирата написа: Пон Яну 08, 2024 8:18 pm ...........
Бог да пази България
.
Записваш се в руският чуждестранен легион?
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14922
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Размисли без страсти .

Мнение от Павел Иванов »

Пирата написа: Пон Яну 08, 2024 8:18 pm ... четене...
С четене на фейк сводките от пасоль акъл не се налива а се отнема , но на теб нали това ти е работата , четеш ги , четеш , разпространяваш и си ти личи "поете" загубил не само китарата си :mrgreen:
Колкото до горивата го "усетихме" още миналата зима когато цяла Европа щеше да "мре от студ и глад без рашките ресурси" :lol: :lol: :lol:
Усещаме го и сега , декември месец когато по дефолт всяка година горивата се покачват , те от началото на месеца всекидневно падат .
И о ужасТ , газта също реЗко падна , при това януари , при това без да е рашка и вече е повече от два пъти по-евтина от "евтината" договорена по миналогодишни цени рашка газ за Унгария 8)
Разбирам , че пРассия се е хванала като удавник за сламка , за брикс , но основните играчи там и показаха , че им е през дедовия за ищасите им !
Въпреки напъните на клутин да лансира рашки газ в повече на Китай като едностранно се напъна да завърши разширения газопровод в негова посока , Си кротко му показа конфигурация от три пръста с преобладаващ среден и му обясни , че поне до 2035г повече от 10млрд кубика рашки газ не му трябва , а това е два пъти и повече по-малко отколкото малобройна и малка Полша купуваше навремето от пРассия .
Нарендра Дамодардас Моди ясно спомена на клутин , че преди да се изнесе от Украйна няма да му купува нищо освен ако не му го продава на една десета от стойността му , а Сѝрил Рамафо̀са ясно му заяви , че ще го арестува ако стъпи в ЮАР , пък било то на среща на брикс :mrgreen:
Тегав е жизнь на рашката хибридка която се опитва да "отваря очи" и не му се получава .....
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Размисли без страсти .

Мнение от kukukuka »

Митрофанова ми каза че Пират е на ниско ниво и да не му се смеем :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Размисли без страсти .

Мнение от kukukuka »

Курвенски игри 1 левъл :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3554
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: Размисли без страсти .

Мнение от Павел Три »

:axe:Обединена Европа = на всеки срещу всеки и всички срещу България.Колкото да се напъвате да ме убедите в обратното ,няма да успеете.Загледайте се,заслушайте се ,замислете се какви сме ние за тях .За Австрия,За Унгария,за Нидерландия ,за .....за всички тях.Пълнеж,бройка,27- ми член .Територия за приемане на мигранти.Буферна зона.Граници,Шенген......после друго ще измислят.А ние ще си чакаме......
Късмет.Всичко е до късмет. :D
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Размисли без страсти .

Мнение от bobopeli »

Павел Три написа: Сря Яну 10, 2024 8:23 pm А ние ще си чакаме......
.

Кофти съдба е вашата, да чакате ония с будьоновките, за да извадите червеното знаме със сърпа и чука, което кътатате до портрета на Сталин под кревата!
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3554
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: Размисли без страсти .

Мнение от Павел Три »

Смени " вашата " с нашата и " чакате " с чакаме.По правилно ще е.Кой крие байрак,кой партийна книжка,кой избива комплекси,кой иска да забрави миналото си,кой се представя за по- по - най.......Виждал съм ги всякакви.Моето знаме е българското,книжката ми е личната карта,пристрастия нямам,от миналото си не се срамувам.Никого не агитирам за дадена партия.Не ме пращай в Русия .Българин съм,тука съм.Не отричам хубавото от запад,не харесвам джендърството,което ни налагат.Не одобрявам или подкрепям войната ,не харесвам икономическата зависимост.Не съм русофил или русороб ,не съм и русофоб.Пак да кажа " заради Иван да не намразим свети Иван " .............Кой разбрал,разбрал.
Късмет.Всичко е до късмет. :D
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Размисли без страсти .

Мнение от bobopeli »

Павел Три написа: Сря Яну 10, 2024 10:07 pm ......не харесвам джендърството,което ни налагат.....
.

Я ме светни конкретно на теб кой ти наложи '' джендърството'' ?
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Размисли без страсти .

Мнение от kukukuka »

Убеден съм Павле ,че няма да харесаш украинците , руснаците , виетнамците и др. сволоч ако се налижи да живееш сред тях :mrgreen:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3554
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: Размисли без страсти .

Мнение от Павел Три »

Не на мен или на теб лично.На всички нас .
Късмет.Всичко е до късмет. :D
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3554
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: Размисли без страсти .

Мнение от Павел Три »

kukukuka написа: Сря Яну 10, 2024 11:13 pm Убеден съм Павле ,че няма да харесаш украинците , руснаците , виетнамците и др. сволоч ако се налижи да живееш сред тях :mrgreen:
Не харесвам и индобългарите както ги нарича дядо Гоше ама се налага да живеем съвместно.Никой не ни пита.
Късмет.Всичко е до късмет. :D
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Размисли без страсти .

Мнение от kukukuka »

Точно това искам да кажа , че никой не ни пита. Няма референдум за нищо а само пушилки за такъв и до там.
И от протести на никой не му пука. Керванът си върви и тва е :lol: :lol: :lol:
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Аватар
kukukuka
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Окт 11, 2012 3:42 pm
Местоположение: Варна

Re: Размисли без страсти .

Мнение от kukukuka »

Взрив, а след взрива - мълчание. Как смъртта на 15 души стана държавна тайна :toimonster:


Строго секретно

През юни 2018 г., близо четири години след трагедията, всички обвиняеми са оправдани на първа инстанция. По това време за делото почти не се пише и говори в медиите. Това е донякъде обяснимо, тъй като още от самото начало делото се гледа при закрити врата. Обяснението е, че има класифицирана информация. Така минава още една година в пълно затъмнение. Съдът успява да напише мотивите, с които е оправдал четиримата. Но грифът "Строго секретно" скрива и тях и те не са публикувани.
"Ако в крайна сметка се окажете със скучен, нещастен живот, защото сте слушали майка си, баща си, учителя си, свещеника или някой тип по телевизията, който ви казва как да вършите нещата, то вие си го заслужавате"
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”