20 години наРиба.ком

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2583
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

20 години наРиба.ком

Мнение от Диканаров »

Сашо, няма да е лошо да го отбележим с някое общо мероприятие и празненство! Как хубаво стана на тържеството преди на яз.Сопот! Можем да го повторим или на друго място, ако колегите предложат . Аз планирам да съм около 15.март на колибата и ще съдействам, ако изберете отново Сопот!
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14922
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: 20 години наРиба.ком

Мнение от Павел Иванов »

Диканаров написа: Сря Фев 28, 2024 9:57 am ... яз.Сопот! ...
Сега как са там условията , трябва ли за еднодневен риболов да си заприходяваш годишно членска карта на ЦРОО ?
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2583
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: 20 години наРиба.ком

Мнение от Диканаров »

Лицензът на ЦРОО изтича на 5-ти март и нямам представа какво ще е след това! Ако не го продължат , няма да има допълнителни такси, ако го подновят ще има! Какви ще са евентуално също на знам! Ще ви пиша, като ида на място! Но това не пречи да се провери намерението на колегите по принцип! Ще трябва и предварителна подготовка!
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2583
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: 20 години наРиба.ком

Мнение от Диканаров »

На вниманието на всички, които имат желание да отбележат двайсет годишнината на сайта ни на Риба.сом
Колеги, имаше питане от Павел Иванов, относно плащането на такса към ЦРОО за риболов на яз. Сопот в момента!
След разговори с представител на ЦРОО Ви съобщавам, че всички процедури по провеждането на нов търг за концесия на язовира са преустановени, до избор на ново правителство и администрация! Всички нови процедури ще се провеждат от навите администрации на министерството на земеделието, агевцията на язовири и напоителни системи и ИАРА! Това предполага, че в близките 6-7 месеца няма да има яснота по бъдещото управление и използване на язовира! В момента и в следващите 6-7 месеца са ВАЛИДНИ условията за риболов с страната ни определени от законът за риболов у нас! Изисква се от риболовците да имат надеждно заверен билет и нищо повече!
Надявам се идеята за ОБЩО честване на Двадесет годишнината на Сайтът ни да намери подкрепа от Вас и го проведем, там където Вие счетете за най- подходящо! Ако изберете отново яз.Сопот ще помагам в подготовката и провеждането му с всичко, което мога !
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2583
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: 20 години наРиба.ком

Мнение от Диканаров »

Да, не очаквах да няма предложения за ОБЩО честване на Юбилеят ни! Очаквах да има предложения за място, време, организация. Да вземат отношение и модераторите, но месец от предложението мми НИЩО от никой! Жалко! Това говори две неща и то все против сегашното състояние на обичаният от нас саайт. Или стотиците качествени членове са напуснали Сайта или са си толкова опротивяли, че не искат да се виждат заедно! Жалко, много жалко! А в предишни срещи на язовира на Любо/Кроки/ или на Сопот/15-тата годишнина/ или на ресторант "водната кула", и на регионални срещи, които се отбелязваха с впечатляващи фото сесии, или на акции, като тези в помощ на отец Иван или на Онзи случай на сиротна жгена, за която Ангел спомена, или за памощ на доцента при писането на негова поредна книга ни обединяваха и каузите ни сплотяваха в жив организъм, колектив! За съжаление толкова дълбоко уважавани от мен членове като капитан Киро, Кърцата, Боби,Косьо- Барутчията, Марко Поло, Рикитави-Ники, Пчеличката, Митко-Сапуна, Симо-Сампо, Данчо- Сопот и десетки други не са писали ред от години. Е някои не са и мегжду ,светла им памет, но другите? За намалялият интерес не са само Фейс бук и Туитър причина, а липсата на КАУЗИ за общноста ни! Дали зарибявания, дали друго общо начинание са според ме причина!
Съжалява за горчивата оценка, която съм дал! Дано да не съм прав и да бъда опроверган! Бъдете здрави!
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
Павел Три
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3554
Регистриран на: Чет Май 22, 2014 1:56 pm

Re: 20 години наРиба.ком

Мнение от Павел Три »

До като има индивиди злоупотребяващи с властчицата ,дадена им незнайно от кого, незнайно как така ще е.А беше хубав сайт преди.Беше.Виж сега колко човека пишат,кои пишат,през колко време пишат ? Що ли,щото се появиха някои,които се мислят за по- по - най от нас.Само виж какво ще пишат след мен,ако въобще нещо напишат.Лека вечер.
Късмет.Всичко е до късмет. :D
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: 20 години наРиба.ком

Мнение от bobopeli »

Павел Три написа: Пет Апр 19, 2024 8:31 pm До като има индивиди злоупотребяващи с властчицата ,дадена им незнайно от кого, незнайно как така ще е.А беше хубав сайт преди.Беше.Виж сега колко човека пишат,кои пишат,през колко време пишат ? Що ли,щото се появиха някои,които се мислят за по- по - най от нас.Само виж какво ще пишат след мен,ако въобще нещо напишат.Лека вечер.
.

Късмет.Всичко е до късмет. :D

Електрификация плюс съветска власт равно на комунизъм! :mrgreen:
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2273
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: 20 години наРиба.ком

Мнение от bobopeli »

Изображение
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3650
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: 20 години наРиба.ком

Мнение от dantho.mihov »

Диканаров написа: Пет Апр 19, 2024 10:21 am ...
Съжалява за горчивата оценка, която съм дал! .....
Не съжалявай, истина е. Ти си добряк, преживял си бурните години във Форума и с основание те боли.
Поколението обаче се смени, нравите се промениха, живота стана по-труден. Надеждата и идеалите за промяна към добро се изпариха и те така.
Форума бе място както за ценни съвети, така и за разтоварване на напрежението от ежедневието.
Конкретно аз време за такава среща нямам. Който разполага с време, не е срамно да предложи една сбирка.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”