Пускане на големи шарани?

Модератор: sapuna

Публикувай отговор

Пускате ли риби над 3кг обратно?

да
311
58%
не
228
42%
 
Общо гласове: 539

Аватар
danev69
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1447
Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:18 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Пускане на големи шарани?

Мнение от danev69 »

Vlado_852 написа: И точно така, идеята трябва да се натрапва, защото е сполучлива и благородна
:smt023 :smt023 :smt023
човек е толкова голям,колкото са големи мечтите му
KREPEJA
новобранец
новобранец
Мнения: 61
Регистриран на: Пет Дек 24, 2010 8:24 pm

Re: Пускане на големи шарани?

Мнение от KREPEJA »

Vlado_852 написа:Ама така е, докато не унищожим всяко хубаво нещо, не можем и това е... Това си е национална черта.
И точно така, идеята трябва да се натрапва, защото е сполучлива и благородна, като и същевременно не трябва да изпадаме в крайности.
Хванеш две риби, ами пусни поне едната и без това не са вкусни. А кефа е още по-голям, от колкото да ядеш риба на няколко месеца във фризера!
:smt023
ribohva6ta4
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 552
Регистриран на: Сря Фев 20, 2008 7:48 pm

Re: Пускане на големи шарани?

Мнение от ribohva6ta4 »

Принципно трябва да се пускат всички риби обратно , ако ни се яде има Метро за това.
voblep4o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 136
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 2:55 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Пускане на големи шарани?

Мнение от voblep4o »

Събирам уловените риби в живарника и накрая си взимам една или две по възможност по между кело и две и другото обратно в ряката. Само на откриване на сезон взимам най-голямата риба да върви на берекет , а другата пак си я връщам.
Винаги идва момента в който си казваш " Кепа ми дойде малък".
tierra.6
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Мар 20, 2011 11:56 am

Re: Пускане на големи шарани?

Мнение от tierra.6 »

здр колеги.аз пускам почти всичката риба.и най вече голямата.щото аз мисля че голямата риба прави водоема.тя пуска повече хаивер.а по малките ги пускам за да пораснат за другата година.взимам единствено ката се премоли някои приятел,иначе ги пускам.
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Пускане на големи шарани?

Мнение от Vid »

Смятам, че задържана една риба около 3 кг. от еднодневен излет на един риболовец по никакъв начин няма да ощети рибното ни богатство. Това е при положение, че липсват бракониери и друга измет....
Задържани риби като тази..., не става за ядене, по скоро да си я навре в задника и да мастурбира до сутринта бих препоръчал на извратеняка който прибира тези писалки.
Изображение[/quote]
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
INCUBUS
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3795
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:20 pm
Местоположение: Смолян

Re: Пускане на големи шарани?

Мнение от INCUBUS »

Дали не е време да се закрие тази тема и анкетата?Отдавна е излязла от заглавието си, смисъла си и от рамките -ето,че големите шарани станаха на "писалка "щука :?
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Пускане на големи шарани?

Мнение от martineti »

Vid написа:Смятам, че задържана една риба около 3 кг. от еднодневен излет на един риболовец по никакъв начин няма да ощети рибното ни богатство. Това е при положение, че липсват бракониери и друга измет....
Задържани риби като тази..., не става за ядене, по скоро да си я навре в задника и да мастурбира до сутринта бих препоръчал на извратеняка който прибира тези писалки.
Изображение
[/quote]
Надявам се да не визираш мен. Защото това щукле си плува свободно както и много други като него и по-големи.
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Аватар
cocko72
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 263
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 10:59 pm

Re: Пускане на големи шарани?

Мнение от cocko72 »

:lol: :lol: :lol: Много се смях докато изчетох темата.Тук мога да изпиша страници....но няма смисъл ,защото пак ще ме изтрият....барабар с профила :mrgreen:
Мерак се гаси с пари!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мирни риби”