Снимки.

Как да направим възможно най-добри снимки от излета.

Модератор: Paublo_Eskobar

Къде да се снимам с рибата

На водоема
142
97%
Другаде
4
3%
 
Общо гласове: 146

St!
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 172
Регистриран на: Съб Окт 20, 2007 8:42 pm

Re: Снимки.

Мнение от St! »

камен написа:Най-лесно с тия снимки става като се изстрият.
Абсолютно съм съгласен. :evil: :evil: :evil: Може и да са законно хванати с мрежа от някой частен язоеир, но това не са снимки с които да се хвлиш и не са за тук.
Последно промяна от St! на Чет Фев 12, 2009 10:04 am, променено общо 1 път.
Аватар
HarryCarp
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Вто Яну 09, 2007 8:51 pm

Re: Снимки.

Мнение от HarryCarp »

И сега какво? :roll: Ще се вземе ли някакво решение или ще продължават месарските фото сесии. :roll:
петко стоянов

Re: Снимки.

Мнение от петко стоянов »

Всеки качва квот си иска и си носи негативите.Според мен нема начин да се спрат гадните месарски снимки.Ми те хората си се гордеят с тях :axe:
Аватар
HarryCarp
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Вто Яну 09, 2007 8:51 pm

Re: Снимки.

Мнение от HarryCarp »

Това и според мен не трябва да продължава така.Всеки има право да си прави каквито иска снимки, но тук въпросът не е как и къде да си правим снимките, а какви снимки могат да се качват във форума. :wink: Мисля че разликата е огромна.Който иска да качва снимки тук ще му се наложи да си носи фотоапарата и всичко необходимо за една нормална и естетична снимка. :wink: Като не, да си ги държи тия снимки на личния компютър и да се хвали на комшиите си или на ЛС да ги показва на такива на които им допадат такива снимки.При положение че почти всички са против такива снимки не виждам защо още не е направено нещо по въпроса. :roll:
петко стоянов

Re: Снимки.

Мнение от петко стоянов »

Няма как да се контролират снимките ,според мен...въпрос на ценностна система е кой-как разбира хубавото и кое не е за този форум.
Аватар
HarryCarp
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Вто Яну 09, 2007 8:51 pm

Re: Снимки.

Мнение от HarryCarp »

петко стоянов написа:Няма как да се контролират снимките ,според мен...въпрос на ценностна система е кой-как разбира хубавото и кое не е за този форум.
И точно заради хората без ценностна система могат да се направят пет основни критерии по които да се качват снимки тук, и така.А относно контрола на снимките мисля че не е невъзможен. :roll: Но нека и модовете да кажат. :wink:
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Снимки.

Мнение от КИРО »

HARRY77 написа:Който иска да качва снимки тук ще му се наложи да си носи фотоапарата и всичко необходимо за една нормална и естетична снимка. :wink: Като не, да си ги държи тия снимки на личния компютър roll:
Абсолютно прав.
На излет правя по 30-50 снимки,но едва десетина са подходящи за форума.
Не е хубаво всякакъв талаш да пълни форума.
Но като се има в предвид,че не всеки може да се похвали с улова,по време на самия улов / няма кой да го снима например /,да си пусне снимката накрая както е в кофата или лондата,но без кървища и тем подобни./разпиляни по калдаръми и поляни /
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
runner
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Юни 22, 2007 9:57 am
Местоположение: Варна

Re: Снимки.

Мнение от runner »

Аз пък ще помоля всички вас, колеги, някой би ли ми показал снимка на колега с 58 заргана, примерно, в ръка. Щото някак си се притесних, като ги разкъртя някой път - как да ви се похваля. А като не се похваля - кефа е нищожен, баси.
snegk
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 13896
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 9:11 pm
Местоположение: св.Влас

Re: Снимки.

Мнение от snegk »

Със съфрид лесни,но със зараган едва ли.Той колегата Камен имаше напредвид,че морския риболов са води предимно промишлен и затова :wink: :lol: :lol: :lol:
Да хванеш риба е удоволствие,но да и дариш живот,това не се описва с думи.
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Снимки.

Мнение от chirusa_bg »

HARRY77 написа:да се направят пет основни критерии по които да се качват снимки тук, и така.А относно контрола на снимките мисля че не е невъзможен. :roll: Но нека и модовете да кажат. :wink:
Ако това се случи и се появят ограничения за грозотии обещавам да ги преследвам до пълното им изтребване на територията на форума :!:
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Аватар
rumci
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5748
Регистриран на: Вто Окт 31, 2006 4:28 pm
Местоположение: Бургас

Re: Снимки.

Мнение от rumci »

chirusa_bg написа:
HARRY77 написа:да се направят пет основни критерии по които да се качват снимки тук, и така.А относно контрола на снимките мисля че не е невъзможен. :roll: Но нека и модовете да кажат. :wink:
Ако това се случи и се появят ограничения за грозотии обещавам да ги преследвам до пълното им изтребване на територията на форума :!:
:smt023
Аватар
HarryCarp
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Вто Яну 09, 2007 8:51 pm

Re: Снимки.

Мнение от HarryCarp »

Marco Polo написа:
rumci написа:
chirusa_bg написа:Ако това се случи и се появят ограничения за грозотии обещавам да ги преследвам до пълното им изтребване на територията на форума :!:
:smt023
:smt023

Ми така де. :wink: Познавам и други модове които съм сигурен че ще са за :smt023
Аватар
HarryCarp
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Вто Яну 09, 2007 8:51 pm

Re: Снимки.

Мнение от HarryCarp »

Marco Polo написа:Единственото, което може да се направи, е АКО се приемат такива ограничения, да не се допуска публикуването в темите на снимки с такъв характер.
Ами то това според мен е достатъчно. :wink: Въпросът е не кой какви снимки ще си качи в галерията, а какви снимки ще сме пренудени да гледаме в темите. :wink: А пък това че даден колега си има в галерията кофти снимки, мисля че си е негов проблем. :wink: Ще ги видя ако му преглеждам галерията само и като не са ми приятни подобни снимки цък и излизам от галерията му. И така. :wink:
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Снимки.

Мнение от КИРО »

Марко,не ни трябва пълномощия над галерията,просто ако в мнението си има такава снимка,ще я трием.
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
HarryCarp
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Вто Яну 09, 2007 8:51 pm

Re: Снимки.

Мнение от HarryCarp »

КИРО написа:Марко,не ни трябва пълномощия над галерията,просто ако в мнението си има такава снимка,ще я трием.

:smt023 Псулютно. :wink: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Фотография”