Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
andrean_dimitrov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 338
Регистриран на: Пет Фев 20, 2009 8:07 pm

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от andrean_dimitrov »

Iron_hool_88 написа:Само да попитам семейството Българско ли е ?

има ли эначение?
Рибата не говори,защото энае всичко!!!
Аватар
andrean_dimitrov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 338
Регистриран на: Пет Фев 20, 2009 8:07 pm

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от andrean_dimitrov »

Чакам сметка или смс номер
Рибата не говори,защото энае всичко!!!
Аватар
Светльо-toxin34
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 849
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 9:12 am
Местоположение: Светльо Радославов гр.София

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от Светльо-toxin34 »

Ал,сметка или СМС!Казваи.А да и ми дай адресчето на рулеткаджията!Преди 10-ина години и аз бях "болен" по покера и сварката и имам едно безотказно лекарство.Отказваш след това даже и белота.
Бракониерииии,оставете рибата да се размножавааа
harley666
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 227
Регистриран на: Нед Фев 08, 2009 7:59 am
Местоположение: БУРГАС
Обратна връзка:

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от harley666 »

Здравейте колеги!!!Прочетох темата и реших и аз да се включа...,от Бургас съм и незнам точно за къде става въпрос,но ще се опитам да помогна!Тая въпросната къща,като й дойде времето за ремонт,мога да я обзаведа с някой-друг прозорец или врата.Имам фирма за дограма и доста профили остават фира - така че можем да напаснем размерите на отворите за прозорците или вратите.С монтажа ще трябва да се справяте вие ,ако въпросната къща е много далече от Бургас!!! Ако прецените,че ще съм от полза връзката знаете как да осъществим. Това е от мен!!!УСПЕХ С НАЧИНАНИЕТО!!!
Аватар
drat
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1046
Регистриран на: Съб Дек 22, 2007 6:12 pm
Местоположение: Иван от Софето

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от drat »

Готов съм да помогна и финансово и със употребявани, но здрави мебели. Може ли обаче тази тема да се направи от модераторите като предните дарителски акции за да може да се види от повече хора. А колегите които имат некави самнения, притесниния и т.н по добре да не се обаждат. Поздрав за колегата поел инициативата и дай боже повече такива като него.
Изображение
Аватар
Koleff
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 10001
Регистриран на: Пет Сеп 29, 2006 3:41 pm

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от Koleff »

vesko_bs написа:
rumci написа:Очертава се да ползваме услугите на Stront :D .И аз ще се включа :!:
На Бургаската група Stront ще помага май.
И аз се включвам.
Естествено, че ще помагам приятели. :) Само дано по-скоро да изляза от бокса :? .
„Хората цяла седмица чакат да стане петък, цяла година - да стане лято и цял живот - да са щастливи."
Умберто Еко
СЪНДИ

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от СЪНДИ »

Ще помогна с каквото мога. :smt023
sardokar
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Дек 19, 2007 2:24 pm

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от sardokar »

Аз също ще се включа. Предпочитам да пратя парите директно по сметка, защото не искам да храня мобилните оператори с комисионна и държавата с ДДС-то от цената на СМС-а :idea:
Gone fishing... ><((((º> ><((((º> ><((((º> ><((((º>
Аватар
rosenm
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 104
Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 9:11 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от rosenm »

kapsula написа:Според мен ще е по добре и по доходоносно за каузата ако може да се направи нещо със системата за кратки съобщения SMS. Хем няма да се ходи до банката, хем ще е по-лесно и по-достъпно за повече хора, хем ще могат да се трупат парички по всяко време.
Това не е добре. Системата с SMS има много недостатъци, ще изборя 4 от тях:
1. Пащаш ДДС за SMS на държавата, т.е. за да съберем 10 000 лв, ще сме дали и 2 000 лв на държавата, после с 10 000 лв ще се купят стоки и пак ще се даде ДДС на държавата.
2. Операторите взимат такси и то сериозни такси в %, тези такси почват от 50% ако са малко SMS-ите в месеца и не знам до къде намалят, но за съми от 10-20 000 лв (т.е. 10-20 хил SMS) операторите ще вземат поне 20-30%. Операторите си имат право!
3. Операторите плащат по сметката ти със закъснение и то отново само % от парите винаги по малък от 100%, защото договорите им са на база тяхната събираемост, както се сещате не всички техни клиенти са изрядни имат този месец събираемост 97% и на теб ще ти дадът 97%, независимо дали точно твоите SMS са били със 100% събираемост. Тук отново имат право.
4. Организацията е доста по-сложна от откриване на сметка.

Банкова набирателна сметка с цел "подпомагане на кауза" и упълномощен разпоредител е най-добрият начин.
И един голям плюс, за тези които не познават молещият за помощ и искат да помогнат, но вътрешното им чувство не им дава да се доверят, ако той не харчи парите по предназначение - следва съд (припомнете си казуса "Мануела Горсова и баща"). Така, че аз не го познавам, ще се включа, защото за 10 мин намерих познати, които го познават и гарантират за него, НО дори и да нямате такива - една такава сметка решава проблема с доверието.

Чакаме сметката аз съм вътре с кеш, по ценно от кеша няма. Като тръгнете да купувате строителни материали - на ЛС ще помогна да не плащате ДДС на държавата, ДДС-то ще го поеме моя фирма, защото държавата заслужава да бъде ощетена в случая, след като е допуснала това да се случи.

Моля никой да не моли за пестене на ДДС на каквото и да е извън каузата - няма да стане, отказвам, има си принципи в тая работа!

Поздрави!
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от mita4eto »

Безрезервно и аз съм вътре. Ще преведа парички директно по сметка. Също така, ще следя темата и щом почне ремонта на къщата, уикендите бих могъл да се включа. Колеги, това е силата на форума ни, нека всички бъдем заедно и помагаме на хора в нужда
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
веско
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 101
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 7:08 am
Местоположение: Шумен

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от веско »

Привет на всички. И аз като един колега не пиша много, но чета редовно. Аз също като повечето от Вас не съм от богатите, но смятам, че мога да отделя някои лев, пък планираните риболовни покупки ше почакат малко. Бройте ме и мен, може да е малко, но ще е от сърце.
Успех и късмет
Направи добро и го хварли на пътя, все някои ще го намери...
yzyna
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1411
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 12:15 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от yzyna »

Ще се включа на драго сърце!И аз съм в кюпа!
bokooll
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 635
Регистриран на: Сря Ное 14, 2007 8:59 pm
Местоположение: Бургас

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от bokooll »

Ще помагаме с каквото можем.
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от AL KAPONE »

Така, сега да кажа какво става...
Сметка няма засега понеже съм доста зает а и време има!
Както се разбра, старата сметка за акциите не може да се ползва и се надявам следващата седмица да успея да ида до банка! Също когато става дума за дарител-ски пари, чакам и консултация с Адвокатката, преди да предприема нещо! :roll:
С есемесите мисля, че няма да стане.... доста сложно е и там чакам консултация!
Също искам да Ви кажа, че търся и други варианти за решаване на казуса и съм постигнал някакъв успех за който ще Ви кажа като е 100% сигурно....
Благодаря на всички... усещането, че Ви има и има подкрепа ме прави и мен по-добър човек!
Поздрав и успешен риболовен уикенд....
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
johnydvd
новобранец
новобранец
Мнения: 62
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 7:41 pm

Re: Не ни е по силите... Търсим съмишленици...

Мнение от johnydvd »

И аз не съм много редовен в писането във форума,повече време чета темите,но сега няма как да не драсна некой ред.
като пуснете сметката и аз ще вляза с каквото мога.Важна е идеята и когато сме много всичко е по силите ни.
Живей за днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде
Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”