Моля дайте акъл

Модератор: nkolev66

entusiat13
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 8:35 am

Моля дайте акъл

Мнение от entusiat13 »

Здравейте,
Преди няколко години се преместих във Варна и както се случва в живота ... едното доведе до другото и така наскоро открих подводния риболов. Хареса ми толкова много че живея само за да доиде следващата събота. Усещам обаче, че съм страшно бос и неук и ако пробвам каквото и да по-сложно от плацикане и плитчините ще си докарам проблеми. Имам горчиш опит с впускане без никаква информация в различни сфери - резултата е доста кофти.

Виждам, че във форума всички сте напреднали в това занимание и все е имало кои да ви даде начален тласак.
Дали ще отделите малко време да помогнете и на мен да захапя, без да си докарвам спукани тапанчета и прочие проблеми? За да сам честен наистина не знам как се изравнява налягането в ушите и доста болят. А бе ако се навиете да давате акал даваите направо от А,Б.
Ще съм много благодарен.
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2583
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: Molya daite akal

Мнение от Диканаров »

Първо! Добре дошъл! :lol:
Второ! За да не те болят ушите, преглъщай или си натисни с пръст отдоло през маската ноздрите и напъни през носа със силата на дробовете си! :!:
Трето! Намери си приятел гмуркач с който да влизаш отначало. Във Варна има доста добри гмуркачи, членове на форума! Контактувай ги на лични! :idea:
Четвърто! Питай за всяко нещо конкретно и ще получиш отговор! :wink:
Пето! Тук няма училище с лекции и практически занимания! Чети темите за екипировката, апнеята, оръжието, времето, видовете риби в Черно море! Чети и питай! :wink:
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
FiSheRMaN_
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Авг 29, 2006 7:33 pm

Re: Molya daite akal

Мнение от FiSheRMaN_ »

Здравеи,незнам на колко си години , аз в момента съм на осемнаисет а миналата година бях точно както теб сега ,имах огромно желание за гмуркане ,вече си бях купил екипировка но много неща незнаех.Също като теб питах тук във форума какво да правя и един колега ми даде този саит spearfish.org .В интерес на истината сичко необходимо да започна да се гмуркам съм го научил от там.Има страшно много информация която за сметка на това ти помага доста бързо да се ориентираш и да влезеш в нещата.
entusiat13
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 8:35 am

Re: Molya daite akal

Мнение от entusiat13 »

Благодаря Ви за отговорите.

Така си е .. за да формулираш въпрос все нещо трябва да знаеш. Ще почета малко пък после ще видим
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”