малко история за заргана

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: малко история за заргана

Мнение от barutchiata © »

камен написа:Айде да се върнем малко назад,когато е нямало мачове,булда 014 и т.н.Първите ми спомени за тая риба датират някъде от около 80-сте.Вуйчо ми я мъкнеше с кофите .Тогава не се впечетлявах,защото бях на около 10г ,Преди няколко години ми дойде на ума за тази работа и го питах как са я ловили освен на чипаре.Като получих отговора бях потресен:на кука2 и белен гюмюш.Но след като прочетох как я ловят в Турция ми стана ясно :idea: Така ,че голеги изкарвайте вехтите спомени и пишете.Някой ако набара и стари фотографии да постне грешка няма да има.
ПРОСТЕТЕ НЕВЕЖЕСТВОТО МИ .КАКВО Е ГЮМЮШ :?:
Аватар
DOCTORA
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 281
Регистриран на: Вто Авг 10, 2004 12:48 am
Местоположение: АННГЛИЯ

Мнение от DOCTORA »

Барутчия, гюмуша още го наричат атерина. Малка прозрачна рибка. Аз се кефя да ги ловя на еланкат когато няма сафрид и ги обичам пържени във фрютюрника. Ядат се докато са топли защото като изтинат става като гьон :lol:
BORN TO FISH, FORCED TO WORK!
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Мнение от barutchiata © »

Мерси ДОКТОРЕ :lol: :lol: :lol:
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

DOCTORA написа:Барутчия, гюмуша още го наричат атерина. Малка прозрачна рибка. Аз се кефя да ги ловя на еланкат когато няма сафрид и ги обичам пържени във фрютюрника. Ядат се докато са топли защото като изтинат става като гьон :lol:
:lol: :lol: :lol: - допълвам Доктора с това, че тази дребна рибка може да не се чисти отвътре - изплакваш я само и след това да престои малко в сол за да стегне за около 1 час - се получава неописуемо удоволствие за бира - фритюрника наистина е за препоръчване :lol: :lol: :lol: яде се като чипс
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Публикувай отговор

Обратно към “Рибите, навици, особености и как да ги ловим.”