Най-голямата риба, която сте хващали?

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
Аватар
unknown
новобранец
новобранец
Мнения: 62
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 10:11 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от unknown »

Може да ви се стори смешно ама....
Сом 1.300гр. Река Вит,Август 2003 на попово прасе
(Ловил съм и шаран 3.200гр. ама на рибарник)
Hristo Yordanov Mladenov
новобранец
новобранец
Мнения: 35
Регистриран на: Нед Окт 17, 2004 1:15 am

Мнение от Hristo Yordanov Mladenov »

Mnogo intresna tema :} az ot 11 godini obokalqm vodoemite v 4asnost teq v centralna balgaria no do sega ne sum hva6tal riba pove4e ot 1 kg [kato izklu4im morskiq ribolov]!Nai golqmata mi riba v sladkovoden vodoem e 1 kg sharan na takuv vodoem na koito nikoi ot mnogo godini ne e hva6tal sharan!!Be6e mn valniva6to za mene izjivqvane za6toto togava otidah za 2 put za riba i ot togava stanah tolkova zapalen ribolovec ta dori i ve4e kloni kam mania :}}!A na moreto mn pati sum hva6tal ribi nad kilo[koeto za moreto si e naprao lud kasmet],zna4i recorda mi e 2.300kg kefal i 7.500kg KALKAN[nai golqmata mi riba v ribarskata mi praktika do sega] no ot dogodina sum se zakanil mmn seriozno na ribite i sum si postavil za cel da podobrq nqkoi nacionalen record!!!
Farlqsh,Vadish,Farlqsh,Vadish,VAdish,Vadish,Vadish.To ot tolkova mogo riba nqma vreme da farlish.!
dimitry_game
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Окт 21, 2004 10:59 am

Мнение от dimitry_game »

Може да съм на 17 но съм запален страшно по риболова моята най голяма риба е американка 3.5 кг.Хванах я преди 6 месеца във Вит край село Рибарица :)
Аватар
unknown
новобранец
новобранец
Мнения: 62
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 10:11 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от unknown »

Може да съм на 17 но съм запален страшно по риболова моята най голяма риба е американка 3.5 кг.Хванах я преди 6 месеца във Вит край село Рибарица
И аз съм ходил един път на Рибарица(то е близо до мойто село)но не хванах нищо:(Ако може сподели на какво си ловил,как....Ако може :lol:
Аватар
Neo
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Авг 29, 2004 6:58 pm
Местоположение: под водата
Обратна връзка:

Мнение от Neo »

BrainDemage_MaSTeR написа:Още съм млад и имам маломерни успехи Щука-около половин кило. :)
и аз така само че костур 8)
Dobrev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 118
Регистриран на: Чет Май 27, 2004 8:35 pm

Мнение от Dobrev »

Septerra написа:Abe tva za tolstoloba ne mi se vqrva mnogo ama ayde. Dai pics da gi vidime. A za mpyta naj-golqma riba - pystyrva, okolo 1kilo, 1 kilo ine6to.
Еми, тва си е твой проблем, че не вярваш. Просто не ме познаваш и затова говориш, колкото да се пише нещо. Снимките не са сканирани, иначе с удоволствие бих ги показал. Държа да уточня, че в изваждането на рибата участвахме 3-ма човека. Аз, баща ми и вуйчо ми, понеже можете да се сетите как се лови 42 килограма риба на въдица, метната за шаран с 0,35мм влакно.
Fishing Forever
Аватар
Cougar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 468
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 2:44 am
Местоположение: the tree tops

Мнение от Cougar »

Dobrev написа:
Septerra написа:Abe tva za tolstoloba ne mi se vqrva mnogo ama ayde. Dai pics da gi vidime. A za mpyta naj-golqma riba - pystyrva, okolo 1kilo, 1 kilo ine6to.
Dobrev, mnogo interesno mi stana kak 3-ma dushi s edna riba ste se borili. Az snimka ne iskam, dazhe njama da te pitam na domat ili magdanoz ili gola trojka ste polzvali, no molja te razkazhi tochno kak mina bitkata. Koj durzha pruta, koj kepa, koj pomaga s instrukciite za vadeneto i pr. Ili ste morili ribata na smeni? :lol:
Аватар
vidalix
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Пон Окт 25, 2004 4:48 pm

Мнение от vidalix »

Включвам се за пръв път, защото скоро разбрах за съществуването на тази страница, но пък с изравнени по 1,5 кг. шаран и бяла риба:)
Аватар
meto
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Съб Окт 16, 2004 11:22 am
Местоположение: Благоевград
Обратна връзка:

Мнение от meto »

2.100 Shtuka daje vchera imah slikata da q izdurpam ot vodoraslite na kocherinskite :)
Николай
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Пон Окт 25, 2004 3:56 pm

Мнение от Николай »

ШАРАН 4кг.
ПРИСТРАСТЕН РИБОЛОВЕЦ
Moriss
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Окт 27, 2004 12:05 pm
Местоположение: Враца
Обратна връзка:

Най-голямите ми риби!!

Мнение от Moriss »

Най голямите ми риби са:
една щука 2 кг, която хванах на река Огоста до село Софрониво и с която ме снимаха в Стандарт, миналата седмица хванах Скобар с тегло 1950 гр на река Огоста на бял червей, Преди няколко години хванах речен кефал на живо рибе отново на река Огоста с телго 1800 гр и отново на река Огоста шаран с тегло 3600 грама може и да има и други но не се сещам.
Да не ходиш за риба е все едно да не живееш!!!
Аватар
vali.67
новобранец
новобранец
Мнения: 71
Регистриран на: Нед Окт 17, 2004 3:57 pm
Местоположение: Straldja
Обратна връзка:

nai golemite mi ribi

Мнение от vali.67 »

zdraveite kolegi
i az da napi6a nqkolko reda
moqta nai -golqma riba e som xvanat na reka Tundja na stryv piqvica
5,750 to4no predi jdra4.Nali znaqt kolegite koga po princip se xrani soma nai ve4e na mrykvane 6toto xi6tnik nali
imam i edin morunaj [po na6iqt krai mu vikame GYRBAVICA] -1,630 ,xvanata v Tundja sy6to na sinec v kombinaciq [jylt-4erven] kuka bqla n.12 ,stryv ,Kaliforniiski 4ervei
Jelaq vi kysmet i nasluka

l
pe6o ribaria
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 7:54 pm
Местоположение: sofia

Мнение от pe6o ribaria »

3kiagramov 6aran.
karlos_chakala
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 8:54 pm

Мнение от karlos_chakala »

zdraveite, skoro razbrah za su6testvuvaneto na saita.Dobre sa napravili 4e sa suzdali takuv.Ot burgas sum i sam mnogo zapalen. Nai golqmata mi riba do sega e Morska kotka.okolo 5-6 kg. diameturut i be6e okolo 80sm.Iskarahme q na Kaliakra na 25 septemvri. Bqhme hvurlili za kalkan . golqm kef be6e kato q iskarahme.skoro 6te pusna i snimka . uspeh na vsi4ki ribolovci. moreto e maniq/osobeno kato ima zargan/
elate na tunja za 6tuka
Advokat
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 108
Регистриран на: Вто Окт 12, 2004 6:52 pm
Местоположение: София

Мнение от Advokat »

Чак сега видях тази рубрика. През септември в с. Смилян (онова с големия боб), на платен рибарник - пъстърва-майка 7 (седем) кила. То си беше направо като сьомга, и месото й се оказа розово. Само че беше все едно ловиш в аквариум - кълвеше непрекъснато и то ... на качамак ! Извратена работа, не е истински риболов, на всичкото отгоре я таксуват по 7,80 лв. (?) килото, та може да са ни метнали със сина ми в килограмите, защото пуснахме доста от уловените и съдържателите вдигнаха скандал. Иначе с учебна цел е добре - пъстървата тегли, скача, като на филм. Беше нещо като "суха тренировка" по вадене на здрави риби, ама и доста "сухо" се потроши... За подобни (и също така скъпи) упражнения става и гьола в Михайлово - Банкя. Детето извади европейски сом 5,5 кг. - песни и танци на народите... а аз щях да получа удар, когато ми отрязаха главата с 50 лв. за същия сом.
баща на рибарче
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”