Мач макара

Модератор: Paublo_Eskobar

mic
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Авг 08, 2006 6:19 pm
Обратна връзка:

Мач макара

Мнение от mic »

Някой въобще влиза ли в Мачов риболов?Има ли запалени по този вид риболов?Наскоро си купих Daiwa TDR 2508. Има ли горд собственик с отзиви за нея
Аватар
Николай Ангелов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 758
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 10:55 am
Местоположение: Пловдив/София
Обратна връзка:

Мнение от Николай Ангелов »

Че има запалени -има.Че влизат -влизат.Ама няма от бая време тема,която да се развие.Иначе,честито за макарата.Да си а ползваш със здраве,много време :D
Аватар
krezo_bg
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 212
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 1:13 pm
Местоположение: Нова Загора-точен адрес Сливен

Мнение от krezo_bg »

Като става въпрос за макари ся четете и се надявам някой да ми даде някакви координати на производител или дистрибутор на макара Филстар-Ево 630.Вчера си купих такава и първите ми впечатления бяха добри(нов дизайн,по-здраво столче 3шпули в комплекта като едната е специално за мач).Викам си веднага я пробвам.И ето го първият недостатък-след като заметна и реша да обера линеята кордата почва да се навива не в шпула а върху задния й край.Редно ли е това.А когато придържам кордата преди да почна да обирам всичко е наред.
jos
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Вто Фев 21, 2006 3:31 pm
Местоположение: софия
Обратна връзка:

Мнение от jos »

Дали е от макарата? На мен при различни макари, /не евтини/ ми се случва. Може от хлабаво влакно или от залепване на влакното. В началото при обирането го придържам с ръка
"Как весело и вещо,
от нищо правим нещо!"
Аватар
krezo_bg
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 212
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 1:13 pm
Местоположение: Нова Загора-точен адрес Сливен

Мнение от krezo_bg »

Ми ще кажа че имам едно Рьоби най -малко 25годишно и този проблем не стои каквато и дебелина корда и сложиш.Преди ползвах пак на Филстар само че модела е от3-4 години.Там също липсва проблема.Но там пък аванса ти остава в ръката.Да минаваме на по-скъпи според мен е още по-рисковано.Всичко в тази държава вече е менте.Добре че продавача излезе пич че поне я смени с друга на този етап.Ще я пробвам и нея и ще пиша пак.
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Мнение от barutchiata © »

Имал съм проблеми с макари доста едната ми реди гадно ,другата като хвърлям ми затваря бигела и разни други гадости.Откакто си купувам Шимано и то само оригинално проблемите ми спряха.Верно скъпи са но по добре една макара отколкото 5 и само проблеми.
VGS
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 858
Регистриран на: Чет Мар 23, 2006 4:09 pm
Местоположение: Wildau

Мнение от VGS »

До сега съм нямал никога такива проблеми, това би трябвало да е дефект според мен а не от модела, за съжаление в българия често продават маркови ГОВНА (производствени дефекти или партиди с по ниско качество или просто продукция при която са настройвали машини или пилотни партиди) нормално е да имаш такива проблеми, Отивай и връщай стоката да се научат търговците да не правят кинти на потребителски гръб.
А последните ми придобивки са :
Spro Passion 730
Shimano Catana 2500 FA

И двата модела за сега се представят перфектно, Шиманото го ползвам адже временно на фидер , нямам забележки.
Барутчията е много прав за шиманото :) и аз съм потдържам мнението му .
Аватар
krezo_bg
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 212
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 1:13 pm
Местоположение: Нова Загора-точен адрес Сливен

Мнение от krezo_bg »

Да колеги ,30лв+0.80ст за този модел (незнам дали е среден клас или някакъв аматьорски)не са малко.Но при положение че преди3-4 години ползвах стар модел на Филстар(Пойнт)и проблема е 0ла,е редно човек да се замисли за по -нататък.
Аватар
man1966
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 585
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 1:52 pm
Местоположение: Свиленград

Мнение от man1966 »

Абе за 30 кинта никъв среден клас не е-по скоро си е компромисен вариант.Сабери некой лев и си земи нещо по добро-прави са колегите за Шиманата , но има и други макарки дето ше ти вършат перфектна работа.
Я елате рибенца при батко...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мач”