Какво става с ЛС?

Дайте вашите препоръки, съвети, предложения и оплаквания за нашия сайт.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
jagger1
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1187
Регистриран на: Сря Яну 26, 2011 10:06 pm
Местоположение: София

Какво става с ЛС?

Мнение от jagger1 »

Какво става с личните съобщения? От вчера, нямам възможност да вляза в "нови съобщения" и да пускам ЛС. Извинявам се на админа и модераторите, но не видях някъде съобщение за проблеми. С уважение към Вашия труд.
Риболовът е като песен, която можеш да слушаш цял живот. И колкото повече я слушаш, толкова повече ти се пее. Няма насита, няма спиране. А ако тази песен се запее и с приятели, тогава концерта е доживотен.
Аватар
jagger1
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1187
Регистриран на: Сря Яну 26, 2011 10:06 pm
Местоположение: София

Re: Какво става с ЛС?

Мнение от jagger1 »

Благодаря колега за линка. По него разбрах, че има и друга тема, ама не съм я видял . Съжалявам. Да, ама и от тази тема не ми стана ясно, какъв е проблема и ще се оправи ли скоро? Телефоните са си телефони. ЛС-то си е ЛС. Двете нямат нищо общо едно с друго. Всеки сам избира, на кое да разчита, ама при някои казуси, ЛС-то няма алтернатива. Та нека някой от поддържащите форума да ни светне малко по проблема. Няма лошо, ако има някои затруднения. Ще се съобразим с това. Но нека поне да има някакво инфо. Има бъг.... има такъв и такъв проблем.... моля да проявите разбиране и малко търпение .... Ами мисля, че нещо подобно ще бъде разбрано без проблем. Но нека да има някакво инфо. Хора сме. Ще Ви разберем, че има затруднение. Просто да сме наясно. Благодаря.
Риболовът е като песен, която можеш да слушаш цял живот. И колкото повече я слушаш, толкова повече ти се пее. Няма насита, няма спиране. А ако тази песен се запее и с приятели, тогава концерта е доживотен.
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Какво става с ЛС?

Мнение от sapuna »

Един единствен човек - fixer - може да отговори кога и дали ще заработи системата!!!
Спрете се вече с тези теми!Имайте търпение,всички сме на един хал!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
ahvoinev

Re: Какво става с ЛС?

Мнение от ahvoinev »

sapuna написа:Един единствен човек - fixer - може да отговори кога и дали ще заработи системата!!!
Спрете се вече с тези теми!Имайте търпение,всички сме на един хал!
Митак има една опция ТЪРСАЧКА,ама кой да е види :D
Аватар
jagger1
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1187
Регистриран на: Сря Яну 26, 2011 10:06 pm
Местоположение: София

Re: Какво става с ЛС?

Мнение от jagger1 »

sapuna написа:Един единствен човек - fixer - може да отговори кога и дали ще заработи системата!!!
Спрете се вече с тези теми!Имайте търпение,всички сме на един хал!
До колегата Fixer:
Предварително се извинявам, че си позволявам да попитам във връзка с ЛС-тата.
Знам, че един такъв сайт, какъвто е този се поддържа доста трудно и изисква и време, и усилия, и много лично време - нещо, което трудно се забелязва от потребителите на сайта. Въпреки това, мисля, че когато има някакъв проблем (както беше с обновяването на сайта), редно е поне да се пусне някакво съобщение, с което потребителите да бъдат уведомени. Така и тази, а и другите подобни теми ще станат излишни. Бъдете сигурни, че ние, като потребители ще проявим разбиране и търпение, но нека поне да бъдем уведомени с някаква информация, пък ако ще, това да е нещо от сорта: "Колеги, поради проблеми (или затруднения), молим да бъдем извинени за затрудненията, които изпитвате с ЛС. Работим по въпроса.... или нещо подобно на този текст".
С уважение, към всички, които се трудят по поддържането на сайта и тяхното търпение, да ни търпят глезотиите на нас - потребителите. Лично аз, искам да си прегледам старите съобщения, защото в тях имам инфо, което ми трябва, а нямам достъп.
С уважение към всички Вас.
Риболовът е като песен, която можеш да слушаш цял живот. И колкото повече я слушаш, толкова повече ти се пее. Няма насита, няма спиране. А ако тази песен се запее и с приятели, тогава концерта е доживотен.
Публикувай отговор

Обратно към “Препоръки и Оплаквания”