Относно обявите

Дайте вашите препоръки, съвети, предложения и оплаквания за нашия сайт.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Относно обявите

Мнение от butnik »

Забелязвам,че доста колеги не публикуват правилно обявите и после реагират остро,когато някой колега отзовал се и опитал се по някакъв начин да изясни ситуацията е посрещан с остри думи.Колеги ,не се сърдете,че се правят опити да ви се помогне,публикувайте обявите си както му е ред и всичко ще е ОК.Какво имам предвид:
http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=87&t=57447
Пусната обява,въпрос от моя страна за изясняване на цена,реакцията е повече от възможностите му :lol: Няколко колеги се отзовават да му помогнат в покупката и вече пет дена въпросният купувач мълчи.Аз искам да му благодаря за обявата,че един прекрасен и коректен колега се сдоби с уникално боло :wink:
Друга обява:
http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=87&t=57682
Добре,предложения на лични,но с каква акция,до колко пари,никаква информация.Има фидери от 50лв и от 400лв,ако обявата е публикувана както си му е ред,ще спестим спама по темите ,а и взаимно ще сме си по полезни,а и няма да хабим нерви напразно.И най вече-бъдете благодарни на колеги ,които са си направили труда да ви помогнат с предложения,като драснете по един ред.Няма опасност като публикувате цената,някой данъчен да ви проверява декларацията за скрити доходи :wink: С горе написаното искам само да си бъдем полезни и моля колегите, на които съм постнал обявите да не се сърдят.
Ако не съм прав,нека бъда извинен за отнетото ви време.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Относно обявите

Мнение от ivelin_1976 »

Много си прав, като бъдат изтрити някой обяви, после реват като ощипани булки :D
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
Omaxxa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Пет Яну 06, 2012 10:27 am

Re: Относно обявите

Мнение от Omaxxa »

прав се колега :x
Аватар
tsvetkoff
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 532
Регистриран на: Нед Авг 02, 2009 6:59 am
Местоположение: Пловдив

Re: Относно обявите

Мнение от tsvetkoff »

Подкрепям напълно Ицо и искам да попитам Админстраторите на форума - не е ли възможно обявата в раздела Купува-Продава да бъде във формата на някакъв електронен формуляр или бланка,с попълване на задължителни полета в него.При непопълнени задължителни полета обявата да не е възможно да се публикува.Така пускащият обявата няма да пропусне нищо важно,или съответно ако иска да умишлено да си спести нещо /като телефон например/,няма да може да публикува.Така и въпросите,и караниците относно изтрити обяви ще изчезнат.
Аватар
Георги Кръстев
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2085
Регистриран на: Пон Апр 27, 2009 3:41 pm
Местоположение: Айтос-Бургас

Re: Относно обявите

Мнение от Георги Кръстев »

Ицо прав си че ревът, но ей го и моя обява беше изтрита. А аз съм пускал сигурно 20 обяви до сега, е явно съм сбъркал някъде, ами не може ли да се направи забележка от модератора за да се коригира ами направо се трие! Или те не са модератори ами триератори :lol: :lol: .


п.п. Аз не мрънкам прости си казвам :lol: :lol:
Живей не така както трябва а така както ти искаш!!!
stich
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2708
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 4:44 pm
Местоположение: "Резерват Северозапад"
Обратна връзка:

Re: Относно обявите

Мнение от stich »

tsvetkoff написа:...да бъде във формата на някакъв електронен формуляр или бланка,с попълване на задължителни полета в него...
Това е варианта.Лично съм го предлагал няколко пъти,но без резултат,така че ... ще Фнимаваме :D и ще си пускаме обявите по сегашните правила.
Изображение
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Относно обявите

Мнение от sapuna »

Георги Кръстев написа:...ами не може ли да се направи забележка от модератора за да се коригира ами направо се трие! Или те не са модератори ами триератори :lol: :lol:
Всички философствате,а как един не погледна кой има права в тези раздели?!?!?!
Модераторите НЯМАТ правомощия от доста време в Продава/Купува!!!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
ribolovcho
фен клуб-скобар
Мнения: 2082
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 12:19 pm
Местоположение: Някъде по Река Искър
Обратна връзка:

Re: Относно обявите

Мнение от ribolovcho »

котка по гръб не пада....
Изображение
Най добрите са тук
Публикувай отговор

Обратно към “Препоръки и Оплаквания”