Какво??

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

Аватар
kosatkata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 504
Регистриран на: Пет Яну 12, 2007 5:03 pm
Местоположение: търговище

Мнение от kosatkata »

Извинявай колега,а да знаеш случайно някой да продава такъв или MAVER Patriot 8m. предпочитам втора ръка че не ми се дават много пари.
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от chirusa_bg »

Хвърляй по едно око и във форума на фишинг мания, там като че ли има повече обяви.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Аватар
Stefko
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1526
Регистриран на: Пон Фев 14, 2005 12:58 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от Stefko »

chirusa_bg написа:А, забравих пробвах с двете плувки и става, само при много остри и бързи кълванета се увеличават фитките, но не с много и се надявам да свикна.
Стига бе :shock: Ще вземеш да ме амбицираш да пробвам, ако скоро ми се случи да плувкаджийствам някъде :roll:
Ако не виждаш изход от ситуацията... огледай се за вход!
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от chirusa_bg »

Аз ако се срещах с твойте бели и щуки, спинингови, изобщо нямаше да се занимавам с глупости :wink:
Сефтоса ли новата пръчка?
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с щека, уип и директен”