Язовир Красава-Брезник

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

инспектора
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 463
Регистриран на: Вто Фев 19, 2008 11:28 am

Re: Язовир Красава-Брезник

Мнение от инспектора »

Някакво инфо за там, нещо става ли? :)
vlado29
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2012 7:12 pm

Re: Язовир Красава-Брезник

Мнение от vlado29 »

забраи , не са пускали риба от 1 месец има само раци . не си губи времето
инспектора
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 463
Регистриран на: Вто Фев 19, 2008 11:28 am

Re: Язовир Красава-Брезник

Мнение от инспектора »

Ама пък как само, ще се съобразя с това твое мнение :twisted: и то първо, е как точно тука се опита да ме разочароваш! :evil:
vlado29
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2012 7:12 pm

Re: Язовир Красава-Брезник

Мнение от vlado29 »

твоя работа си е, бях там миналата седмица и ми стана ясно че на това място риба няма да има до пролета , не само че няма да пускат но мисля че и тази която е била вътре е изловена и преместена някаде. жалко защото това е от любимите ми места за риболов и го посещавам редовно въпреки че ми малко далече , винаги съм хващал риба там , за последният месец трипъти капо. а накрая и пазача си призна че не са пускали риба от началото на октомври и нямат намерение да пускат до пролетта. Пожелам ти успех все пак.
az ribara
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Фев 21, 2011 1:30 pm

Re: Язовир Красава-Брезник

Мнение от az ribara »

язовира не е лош,красота е ,обаче такава невъзпитана жена ,лично аз не съм срещал(говоря за жената ,която събира парите)много причини има ,за да мисля така!!Повече никога няма да посетя мястото!! Риба също нямаше кой знае колко за 8лв на пръчка,синът на госпожата е абсолютен наглец,който хване риба,веднага идва и гледа да не би да скрие някой риба...тцтцтц селски изпълнения!!!
Аватар
atanasko
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 6:28 pm

Re: Язовир Красава-Брезник

Мнение от atanasko »

Здравейте Колеги, никога не съм посещавал това място и бих искал да получа информация по актуална за условията и т. н. Благодаря.
Опазвайте Рибата , за да има какво да се лови !!!
Djokata
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Юли 29, 2016 7:15 am

Re: Язовир Красава-Брезник

Мнение от Djokata »

atanasko написа:Здравейте Колеги, никога не съм посещавал това място и бих искал да получа информация по актуална за условията и т. н. Благодаря.
Заслужава си. Добър е язовира има доста завидни риби. 10 лв на пръчка рибата до 3 кг не се плаща.
10 лв за 12 часа
12 лв за 24 часа престой
Sasho12
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2021 9:38 pm

Re: Язовир Красава-Брезник

Мнение от Sasho12 »

Здравейте, ако имате актуално инфо за язовира ще съм благодарен.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”