Мнение за мач ENERGO TEAM

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
Redimido
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1139
Регистриран на: Сря Май 16, 2012 4:29 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от Redimido »

Да ти е честита!!! :) И много риби с нея!
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от Port_Royal »

:drinkers: :smt023 :smt023 :smt023 :drinkers:
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
Anton95
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Май 28, 2014 4:31 pm

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от Anton95 »

Здравейте може ли да дадете мнение за тази въдица добър избор ли е ? http://www.riboco.com/index.php?mod=pro ... tch-Feeder" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от Port_Royal »

МОЕ МНЕНИЕ,колега според мен си вземи мач или фидер според нуждата,която имаш от пръчка.Такива мач и фидер в едно на мен определено не ми харесват,но всеки си има вкус и избор да си купи каквото му е на сърце.Иначе като изработка,пръчките на Енерго Тийм са доста добри и като качество не отстъпват на световно известните марки. :) :) :) :drinkers:
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
Anton95
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Май 28, 2014 4:31 pm

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от Anton95 »

Аз преди няколко дена си поръчах тази въдица не чак че е 2в1 а до самата въдица просто ми хареса не знам колко и на какво ще издържи но ще видим ..
Korekom
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 5:50 pm

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от Korekom »

Избирам първия си мач и нямам много опит. Спрях се на BLACK SPIDER MATCH модела на същата марка, 3,9 метра дължина. Кой е за предпочитане според вас - Филстар екстрима 3,9/4,2м или Спайдъра? Разликата в цената е малка.
Засега ловя платики под кило, имам телемачов прът 4 метра немарков с много тесни водачи и силиконовия стопер на ваглера запъва понякога. Най-горните 3 водачи са прекалено тесни и запъне ли малко и се почват едни оплитания като заметна и се дразня. На горните два пръта (не съм ги виждал наживо) има ли подобен проблем?
Спайдъра доближава ли се до качеството на прехваления Бензар?
Аватар
StaAnt
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 351
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 12:33 pm
Местоположение: костинброд

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от StaAnt »

Korekom написа:Избирам първия си мач и нямам много опит. Спрях се на BLACK SPIDER MATCH модела на същата марка, 3,9 метра дължина. Кой е за предпочитане според вас - Филстар екстрима 3,9/4,2м или Спайдъра? Разликата в цената е малка.
Засега ловя платики под кило, имам телемачов прът 4 метра немарков с много тесни водачи и силиконовия стопер на ваглера запъва понякога. Най-горните 3 водачи са прекалено тесни и запъне ли малко и се почват едни оплитания като заметна и се дразня. На горните два пръта (не съм ги виждал наживо) има ли подобен проблем?
Спайдъра доближава ли се до качеството на прехваления Бензар?
По принцип колега горните водачи на всички мачове са доста тесни.Моят съвет е да изхвърлиш силиконовите стопери и да ловиш само със стоп възели направени от монофилно влакно един размер по–тънко от основната ти линия.Относно въдиците които си споменал не мога да ти помогна,защото са ми непознати.Трябва сам да ги усетиш как ще ти стоят на ръката и каква дължина ще ти е удобна.Лично аз ловя с 4.2 и съм по доволен отколкото 3.9.Успех с избора. :smt039
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от Port_Royal »

Korekom написа: Спайдъра доближава ли се до качеството на прехваления Бензар?
Ко рече??? :smt118 :smt119 :smt119 :smt119 :smt118
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
Korekom
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 5:50 pm

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от Korekom »

Разбрах какво имаш в предвид.
Помолих в магазина да ми позволят да сглобя навън BLACK SPIDER-а (на него пише fighter) и да го поразгледам. Прътът е лек но върхът се мятка като на нонеймката ми телемач. Боравил съм с по-скъп прът на приятел и май нямат нищо общо. Явно просто си отговаря качеството на цената!
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от Port_Royal »

Korekom написа:Разбрах какво имаш в предвид.
Помолих в магазина да ми позволят да сглобя навън BLACK SPIDER-а (на него пише fighter) и да го поразгледам. Прътът е лек но върхът се мятка като на нонеймката ми телемач. Боравил съм с по-скъп прът на приятел и май нямат нищо общо. Явно просто си отговаря качеството на цената!
Колега,преди време си бях закупил Блек Спидер мач на 4.20м,но след като си взех Бензара,спидера го продадох като мога да кача че мача е добра изработка и инвестиция,ловил съм с него както дребна така и едра риба.Има стегнат строй и добро държание по време на риболов,като акцията му си отговаря за карпов мач.Няма нищо вярно в това,че върхът му се мяткал както си се изказал по горе,което ме навежда на мисълта че си гледал друг мач.Държал съм в ръка и двата мача за които питаш Филстар екстрима и Блек Спидера,като филстара е по-твърд докато спидера е малко по мек,но и двата мача определено ми харесаха и всеки един си заслужава покупката.Успех в избора на мач. :) :drinkers: :)
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
Korekom
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 5:50 pm

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от Korekom »

Ей това е прътът, който разглеждах:
http://www.energofish.com/product.php/R ... 390m/5120/
На етикета пишеше още спайдър, на пръчката обаче файтър. Имат само 3,90м дългия.Платнен калъф 3 секции за всяка част собствен джоб. С червен кант.
Дано не съм прав колега - може да е бил хубав прът ама да са го "подобрили" и да са занижили качеството. Бях се насочил към него, 3,90м но пасувах и пак ще ровя по магазините. В краен случай го взимам - така или иначе бюджетът ми е ограничен а и по магазините в Ст. Загора много товарят цените на Филстар прътите - разлики на фидер пръчка от сайта и магазин 18,80лв!
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от Port_Royal »

Колега говорим за различни мачове - http://www.bulit2000.com/energo-team-bl ... match-3-90" onclick="window.open(this.href);return false; :drinkers: Поръчай си от тука няма да имаш грижи,мача си заслужава парите.Сега като се вгледах в снимката от сайта който си дал излиза,че е една и съща пръчка,различни надписи има.Провери в Булит 2000 дано го имат още в наличност мача.Имат бази в Пловдив и София и телефони за връзка.Аз от там си го поръчах преди време и нямах проблеми.Успех в покупката на мач. :) :) :) :drinkers:
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
idivarna
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Пет Май 30, 2014 7:32 pm

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от idivarna »

Някой да даде мнение за този мач под 100 лв.?...

http://www.masterfishing.bg/product/289 ... 3-90m.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Не го намирам по магазините в града, не мога да го пипна...
Korekom
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 5:50 pm

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от Korekom »

Ходих до склада на булит в Пловдив и си купих BLACK SPIDER мача 3,90м. Абсолютно същия е както в нашия магазин, разлика в цената под 10лв. Там също си го сглобих навън да го разгледам. Много лек прът. Имам предимно жилави пръти и затова ми се струва, че върхът се мятка повечко. Реших да заложа на унгарския прът не на китайския на Филстар (макар че вече всичко май идва от китай).
Взех си и макара да го окомплектовам http://www.bulit2000.com/focus-f-match-2000, много я хвалят. Влакно мачово Трабуко 0,165 си взех. Общо над 3 часа разглеждах склада и накупих доста полезни работи.
Другата седмица (ако не вали пак потопи) ще пробвам мача и ще дам отзиви. Благодаря на отзовалите се на запитването ми.
Аватар
StaAnt
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 351
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 12:33 pm
Местоположение: костинброд

Re: Мнение за мач ENERGO TEAM

Мнение от StaAnt »

Честито и само големи с новия мач. :supz:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мач”