Яз. Антимово

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

didnik70
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Окт 01, 2010 8:14 am

Яз. Антимово

Мнение от didnik70 »

Здравейте колеги !
Някаква по-прясна информация за Антимово-дали се е размразил леда вече ?
Благодаря предварително !
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 430
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Яз. Антимово

Мнение от fozi073 »

не колега,Сребарна,М.Преславец все онте е лед
mishkata_mp
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 210
Регистриран на: Пон Юли 18, 2011 1:15 pm
Местоположение: Кубрат

Re: Яз. Антимово

Мнение от mishkata_mp »

а към днешна дата как са нещата момчета, тръгна ли риболова
Аватар
ескимос
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 2:33 pm

Re: Яз. Антимово

Мнение от ескимос »

Не.
mishkata_mp
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 210
Регистриран на: Пон Юли 18, 2011 1:15 pm
Местоположение: Кубрат

Re: Яз. Антимово

Мнение от mishkata_mp »

ескимос написа:Не.
лошо, мислех през седмицата а отскоча до там :smt010
Аватар
SBANKOV
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 386
Регистриран на: Сря Апр 10, 2013 12:03 pm
Местоположение: София - Разград

Re: Яз. Антимово

Мнение от SBANKOV »

mishkata_mp написа:
ескимос написа:Не.
лошо, мислех през седмицата а отскоча до там :smt010
Е отскочи де, по коледа излизала бяла риба на джиг, а в язовира едва ли е останал лед. Бялата вече е забранена но костур си има така че нищо не ти пречи да разходиш малко силикони в язовира. Виж Осман от общината той може и да има инфо за там. Отделно и бабушката може и да е тръгнала.
Другия вариант ако ти е омръзнала миризмата на масла и греси е да се разходиш до Божурово на бента на горния до преливника, с куки №17-19 и влакно 0.10 там ноември убихме таранката, ловихме малки рибки за стръв, та чак по едно време се ядосвахме като извадим нещо по голямо.
Детето в мен продълажва да си играе с кибрит, но – странно – вече иска и пура, и Chivas...
mishkata_mp
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 210
Регистриран на: Пон Юли 18, 2011 1:15 pm
Местоположение: Кубрат

Re: Яз. Антимово

Мнение от mishkata_mp »

Днеска бях на малкия(частния). гадно време и резултат един костур. около големия язовир обаче са пставили табели- ЧАСТЕН ЯЗОВИР. не им обръщайте внимание, някакъв си дето държал рибна борса в тутракан слага табелите за да не ловят рибарите и да може той лично спокойно да си мята мрежите. докога ще е това беззаконие не знам :axe: :smt021 :smt068 :smt067
ribolovrazdel
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юни 30, 2014 1:50 pm

Re: Яз. Антимово

Мнение от ribolovrazdel »

Здравейте колеги,имам един въпрос:
яз.Антимово(големия) частен ли е?
mishkata_mp
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 210
Регистриран на: Пон Юли 18, 2011 1:15 pm
Местоположение: Кубрат

Re: Яз. Антимово

Мнение от mishkata_mp »

ribolovrazdel написа:Здравейте колеги,имам един въпрос:
яз.Антимово(големия) частен ли е?
Не е частен, разрешено е на някакъв да си сложи сатки някъде до средата на водоема от към стената, от средата към опашката можеш да си мяташ спокойно. Друг е въпроса дали ще хванеш нещо, защото дочух че въпросния човек със сатките яко е омрежил язовира и вадел по 2-3 лодки толстолоб на седмица за да го продава. Някакъв колега рибар се обадил на ИАРА и подал сигнал за мрежите, след половин час дошли някви мутри и го понабили
ribolovrazdel
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юни 30, 2014 1:50 pm

Re: Яз. Антимово

Мнение от ribolovrazdel »

мерси за инфо
torlac
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Юли 15, 2016 12:13 pm

Re: Яз. Антимово

Мнение от torlac »

Здравейте колеги аз съм нов във форума , но постоянно съм чел до сега темите в него - та понеже прочетох за язовир Антимово и съм от този край , а и съм много запален риболовец . Ядосвам се защото хората нямат информация . Та да мина по темата за язовир Антимово язовира е страхотен риба има , напоследък дава много толстолоб на тапа , каракуда на дъно и плувка стръв торен или бял червей . Бяла риба също има и то с добри размери . Лошото е че наистина хора от Тутракан са се взели на сериозно и ограбват,, рибното богатство'' поне това, което е останало !!!!Знам кой е въпросния човек и знам , че е никой и няма какво да се плашат колегите , ако видят мрежари там дазвънят на ИАРА и да не им пука аз лично така постъпвам . Не може да оставяме постоянно да бъдем ограбвани и то пред очите ни . За боклуците нека всеки да си ги почиства и дори ако не му тежи да почиства и на другите защото това ще остане за нашите деца . Благодаря ви мога да дам и по подробна информация къде и как кълве на Антимово ако някой се интересува да пита . Аз ходя повече на р. Дунав , но и язовира не е за пренебрегване . Има шаран и амур но трудно се ловят . Много хора казват че има сом , но аз лично не съм вадил и не съм виждал да се вади . Влизал съм със сонар и лодка риба има но кълве трудно напоследък защото , са се скъсали някакви болтове на изпускателния кран и не спира да изпуска ниво доста падна и няма кой да го оправи . Чудя се да плача или да се смея на тази държава !!!!! Благодаря ви и до скоро :) .
radionov
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Апр 25, 2011 8:15 am

Re: Яз. Антимово

Мнение от radionov »

Здравейте, бихте ли казали сега като вали и е мокро може ли да се отиде с кола поне от страната на селото имали чакълест път да се стигне без закъсване.
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 430
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Яз. Антимово

Мнение от fozi073 »

На Антимово няма подходящ път за кола в подобни условия . Дори и да има малко камачки те са само в началото , после пак си става изцяло черен пътя. Там се запознах с един колега от Разград който беше рискувал ......и това му костваше 3-4 дни престой повече от предвиденото.
radionov
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Апр 25, 2011 8:15 am

Re: Яз. Антимово

Мнение от radionov »

Благодаря за инфото снощи говорих с приятел от Старо село и каза че може да се остави колата в началото на пътя след селото и се вижда от язовира. Тази сутрин не можахме да отидем така че утре ще видя как е, ако не става ще отида на р.Дунав. Ще пиша как е.
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 430
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Яз. Антимово

Мнение от fozi073 »

Здравейте колеги. Някой да знае какво се случва на големия. .а и на малкия язовир ...Има ли смисъл да се ходи. На частния в близко минало пролетта даваше доволно :(
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”