Colmic Genial XT200 или Trabuco Atomic XS Competition

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

Аватар
to6ko_lo6ko
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 10:18 am

Colmic Genial XT200 или Trabuco Atomic XS Competition

Мнение от to6ko_lo6ko »

Колеги здравейте! За зимния сезон реших да се обзаведа с нова болонеза вече 6м, но ми е трудно да избера из между въпросните две пръчки. http://m.colmicbg.com/index.php?page=product&id=9352" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; или http://www.tomaxshop.com/catalog/trabuc ... -2746.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; . Моля споделете мнение ако имате впечатление от въпросните въдици!
Аватар
Sorcerer
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 137
Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 11:12 am
Местоположение: Бургас

Re: Colmic Genial XT200 или Trabuco Atomic XS Competition

Мнение от Sorcerer »

Без да съм притежавал нито една от двете, четейки само каталожните данни ето какво ми прави впечатление :

ATOMIC XS COMPETITION 6.00m, Тегло: 290 гр. , Транспортна дължина с водачите 132 см,това ще рече, поправете ме ако бъркам, реална дължина около 122 см. без водачите ...
цена : 275.00лв.

GENIAL XT 200 6.00m, Тегло:294/300 гр., Тр. дължина: 146 см , ... ....
цена : 336 лв

Изборът- (ако не те притеснява малката разлика в цените , нямаш възможност да ги подържиш и прецениш дали ти пасва въпросната въдица и това, че все пак ги избираш по картинка) , за мен е Колмик GENIAL XT 200
Единственото , което ме притеснява в Колмика е че : водачите са твърдосплавни, къси.
Някой по-запознат би ли разяснил, защо на болонеза от този клас се монтират къси водачи...
trangelov
новобранец
новобранец
Мнения: 73
Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 12:44 pm
Местоположение: София

Re: Colmic Genial XT200 или Trabuco Atomic XS Competition

Мнение от trangelov »

И на моята болонеза(топмодел) водачите са къси. Ама италианците си ловят на река, пък и на море(където се предполага, че влажността е по-висока).
Имал съм боломач с много и дълги водачи. Пак лепне влакното при дъжд.
Спасението е по-дебело влакно и по-тежка плувка.
А и вече никакъв риболов в дъжд не ми харесва. Особено в студеното време на годината. Или пък с гръмотевици...
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Colmic Genial XT200 или Trabuco Atomic XS Competition

Мнение от butnik »

А защо не поразгледаш тази,цената и е 320лв-лека,тънка бланка и.....12 водача на 6м.
http://www.bistro-nis.rs/milo-bolonjez- ... -bolo.html" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
pepi555
фен клуб-скобар
Мнения: 611
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am
Местоположение: София

Re: Colmic Genial XT200 или Trabuco Atomic XS Competition

Мнение от pepi555 »

Колега решил си да дадеш 300+ лева за боло с т.т данни на такава от 70лв.. според мен за тези двата кола плащаш само името
П.п Бутника правилно те е насочил аз озтанах очарован от това боло, не знам обаче дали новия вносител на марката ще я внесе
Успех
На всички невярващи за килограмите мога да им кажа че : Риба и Цици се разбират колко са голями само ако ги държиш в ръцете си!!!
tzetzo62
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 171
Регистриран на: Пон Мар 10, 2008 2:25 pm
Местоположение: Търговище

Re: Colmic Genial XT200 или Trabuco Atomic XS Competition

Мнение от tzetzo62 »

pepi555 написа:Колега решил си да дадеш 300+ лева за боло с т.т данни на такава от 70лв.. според мен за тези двата кола плащаш само името
П.п Бутника правилно те е насочил аз озтанах очарован от това боло, не знам обаче дали новия вносител на марката ще я внесе
Успех
+1
Аватар
to6ko_lo6ko
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 10:18 am

Re: Colmic Genial XT200 или Trabuco Atomic XS Competition

Мнение от to6ko_lo6ko »

Потърсих тази болонеза, обаче никаде не я намирам. В този Сръбски сайт не е посочена цена. Пък и нещо не ми се иска да поръчвам по куриер чак от братска Сърбия.
Аватар
pepi555
фен клуб-скобар
Мнения: 611
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 12:21 am
Местоположение: София

Re: Colmic Genial XT200 или Trabuco Atomic XS Competition

Мнение от pepi555 »

В този сайт я няма налична от началото на миналата година :roll: иначе бях тръгнал за Сърбия
виж тук - pescare.it
На всички невярващи за килограмите мога да им кажа че : Риба и Цици се разбират колко са голями само ако ги държиш в ръцете си!!!
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Colmic Genial XT200 или Trabuco Atomic XS Competition

Мнение от butnik »

Болото го има у нас ,ако са ги продали следващият внос е много скоро.
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... BE#p947778" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Ако не успееш да се свържеш пиши ми на ЛС.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Colmic Genial XT200 или Trabuco Atomic XS Competition

Мнение от sapuna »

Лека ,здрава ,евтина /150лв/ - http://baracuda.com.ro/index.php?p=detalii&prod=724" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2319
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 5:15 pm
Местоположение: София

Re: Colmic Genial XT200 или Trabuco Atomic XS Competition

Мнение от naskobo »

pepi555 написа:В този сайт я няма налична от началото на миналата година :roll: иначе бях тръгнал за Сърбия
виж тук - pescare.it

Каква Сърбия, бе колеги?! В процес на откриване е представителен магазин на МИЛО в София срещу Окръжна болница, ул Димитър Моллов 24. Минах оттам, разгледах и също препоръчвам в този ценови диапазон Milo - KOEX MASTER 6m.За себе си обмислям дали да си купя такава на 5м, или по-скъпия модел Страдивари.
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Colmic Genial XT200 или Trabuco Atomic XS Competition

Мнение от butnik »

Насе,да ти продам моята петица,таман е разработена,че с това Фифти ме разболя :D
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
Чичо веско
новобранец
новобранец
Мнения: 72
Регистриран на: Сря Юли 18, 2007 9:24 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Colmic Genial XT200 или Trabuco Atomic XS Competition

Мнение от Чичо веско »

Много сме интересни българите, и още повече форумните маниаци като "инженер" Бутников!
В случая колегата to6ko_lo6ko си е пуснал тема на която от заглавието още става ясно каква му е дилемата и просто пита за съвет - който има от въпросните пръчки да сподели мнение и впечатления.
Добре, обаче платения клакьор "инженер" Бутников веднага се включва в темата, и (разбира се) веднага се намесва с предложения за друга марка, която видите ли е еди каква си и нейните продукти са еди какви си...
Ако някой си направи труда и просто погледне постовете на въпросния клакьор ще види очевадната (иначе уж невинна) рекламна компетенция...
А може би Ицо Бутников все още се надява, че някой от новите вносители ще го наеме на работа и ще го възпроизведе като регионален продавач... но дори и така да е, все пак не е нужно такова поведение на г...лизец!!! :)
colmic.bg

Like Colmic.bg

И утре е ден...но друг!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на болонезе”