Прословутия амур от овчарица

Как да направим възможно най-добри снимки от излета.

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
man1966
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 585
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 1:52 pm
Местоположение: Свиленград

Мнение от man1966 »

vIdRaTa написа:
А ти колега замислял ли си се че като се хване такъв амур,ще се отвори място за по малките та и те да станат по големички.
A ти колега замислял си се ,че водоемите ни не са чак до там бъкани с риба та да трябва да се освобождава пространство от големите за по-малки :shock: :roll:

В случая става дума за Овчарица-популацията на амур там хич не е малка а и се зарибява регулярно с амурлета.Овчарица е язовир във който се лови риба с всякакви мрежи и по всяко време на годината,така че според мен не е чак таквоз голямо престъпление да си земе човек един амур,па било той и 40 кила.
Аз лично го правя-по дребните ги пущам,че не ми харесват на вкус-твърде са сухи.... 8)
Я елате рибенца при батко...
Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Тедо »

Овчарица е водоем за стопански риболов - за какво се косите въобще?

Все едно да обвините бай Пешо, че си е заклал прасето за Коледа...
Аватар
man1966
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 585
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 1:52 pm
Местоположение: Свиленград

Мнение от man1966 »

Тедо написа:Овчарица е водоем за стопански риболов - за какво се косите въобще?

Все едно да обвините бай Пешо, че си е заклал прасето за Коледа...
:idea: :idea: :wink: 8) :lol:
Я елате рибенца при батко...
ULtRA^CsKa
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 580
Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 8:39 pm
Местоположение: Бисер Гергов-Видин

Мнение от ULtRA^CsKa »

Абе хора вие за тоя амур човек ше убиете човека си е преценил да си земе рибката има хора които зимат амур4ета по 300 гр те са за убиване :?
Изображение
Аватар
dimitar_
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1603
Регистриран на: Чет Дек 07, 2006 7:58 pm
Местоположение: Razgrad

Мнение от dimitar_ »

Осмелявам се още веднъж да пиша по тази тема , като вече след наистина изпитаното удоволствие да видя такава риба в ръцете на колега , и след като прочетох мненията от "осанна" до "разпни го" да изкажа и моето мнение , пречупено от "скромният ми опит" на почти 40 - годишно лутане по язовири и реки , морето все още не съм го открил ...
Та , ако погледнете в "Най - голямата риба която сте хващали ... " стр . 8 , вие ще видите с какво съм "ощетил" като цяло рибната фауна в скромната територия на гр. Разград . Казвам ви това , защото все още аз втори екземпляр от тези които съм изброил не съм хващал . Смея да ви уверя , че всичко което съм хванал е било на една , единствена РИБАРСКА КУКИЧКА , нищо не съм ловил на герим , мрежа , харпун или каквото и да е от арсенала на бракониерите !!!
Ей , затова винаги ще се "хваля" с постиженията си , които наистина бледнеят пред много други , но за мен те са честно "спечелени" , защото единственото ми "оръжие" беше кепа , а при амура всичко беше "ек на ек"... !
Та по въпроса за трофейният улов , мисля че е право на човека който го е хванал , да му реши съдбата , а вече е въпрос на съвест по какъв начин го е направил , и дали ще има "очи" да се изправи пред всички нас ... рано или късно истината излиза !!!
Публикувай отговор

Обратно към “Фотография”