Ремонт на въдици, макари и риболовни пособия!

Счупили сте любимия си такъм? Попитайте останалите как да се справите с проблема

Модератор: emo vasilev

Потребителски аватар
itzo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Контакти:

Re: Ремонт на въдици, макари и риболовни пособия!

Мнениеот itzo » чет юни 20, 2019 2:46 pm

В този случай е хубаво да се обърнеш към някой, който разбира от ремонти! За да не станат по големи поразии. Дано 8ма секция не се е смачкала/сцепила откъм върха си, влизайки и заклинвайки в 9та. Стискам ти палци. Такива неща се получават обикновено, ако се транспортира въдицата с върха нагоре и колената се набиват едно в друго :( Имал съм навремето такъв неприятен случай с куриерска ф-ма. Добре, че беше застрахована щеката....Пожелавам ти по-лека развръзка.
успех на цялото рибарско воинство

Реклама

Потребителски аватар
Wankoy
научил се да хвърля
научил се да хвърля

Мнениеот Wankoy » пет юни 21, 2019 2:22 pm

itzo написа:В този случай е хубаво да се обърнеш към някой, който разбира от ремонти! За да не станат по големи поразии. Дано 8ма секция не се е смачкала/сцепила откъм върха си, влизайки и заклинвайки в 9та. Стискам ти палци. Такива неща се получават обикновено, ако се транспортира въдицата с върха нагоре и колената се набиват едно в друго :( Имал съм навремето такъв неприятен случай с куриерска ф-ма. Добре, че беше застрахована щеката....Пожелавам ти по-лека развръзка.

Благодаря още веднъж!

go6eto_1972
новобранец
новобранец

Мнениеот go6eto_1972 » съб ное 09, 2019 8:47 am

Не знам дали е правилното място да попитам.Някой да знае къде в София имат в наличност грес за риболовни макари на PENN -56.7гр.?

Още от naRiba.com

Върни се в “Как да си поправя или направя...?”