Къца- кълве воблери BG

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Потребителски аватар
bobopeli
Модератор
Модератор

Re: Къца- кълве воблери BG

Мнениеот bobopeli » нед окт 25, 2020 3:40 pm

къца - кълве написа:.......Ах, тези грозни кютучета !!!

Виж тия риби са хубави! Обаче е тъпо да даваш линкове към затворени групи във фейса, малцина ще са тия които ще могат да ги гледат. А като стана дума за затворени групи,видя ли примерно в тая, от която са линковете, колко колеги ловят доста повече с други воблери? Как би коментирал това?

А, и ако почнат някакви безумни разпродажби в тая група на Smith Camion,Zip Baits Rigge или Jackall Chubby на безценица с цел закупуване на кютучета,мля да ме информираш :mrgreen:
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.

Реклама

Потребителски аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч

Мнениеот къца - кълве » нед окт 25, 2020 5:37 pm

bobopeli написа:
къца - кълве написа:.......Ах, тези грозни кютучета !!!

Виж тия риби са хубави! Обаче е тъпо да даваш линкове към затворени групи във фейса, малцина ще са тия които ще могат да ги гледат. А като стана дума за затворени групи,видя ли примерно в тая, от която са линковете, колко колеги ловят доста повече с други воблери? Как би коментирал това?

А, и ако почнат някакви безумни разпродажби в тая група на Smith Camion,Zip Baits Rigge или Jackall Chubby на безценица с цел закупуване на кютучета,мля да ме информираш :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=SkkSE9GOM9o

С тия малки риби, едва ли някой ще продава такива ,,марки,,. За мен е важно, че все повече хора откриват къца-кълве и ги предпочитат. Тези хора са достатъчни за моя скромен капацитет.

Потребителски аватар
bobopeli
Модератор
Модератор

Мнениеот bobopeli » нед окт 25, 2020 9:46 pm

къца - кълве написа:С тия малки риби, едва ли някой ще продава такива ,,марки,,.

Тук малко ти изтървах нишката на мисълта :D ама то е нормално при творец като теб мисълта да изпреварва тленната материя с много :D

Иначе колкото и пъти да го качиш това клипче все си остава едно и също. Нито белите ще пораснат,нито кютучетата ще станат по-по-най !
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.

Потребителски аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч

Мнениеот къца - кълве » пон окт 26, 2020 4:49 pm

bobopeli написа:
къца - кълве написа:С тия малки риби, едва ли някой ще продава такива ,,марки,,.

Тук малко ти изтървах нишката на мисълта :D ама то е нормално при творец като теб мисълта да изпреварва тленната материя с много :D

Иначе колкото и пъти да го качиш това клипче все си остава едно и също. Нито белите ще пораснат,нито кютучетата ще станат по-по-най !

Ако следиш внимателно своята нишка и се вникваш в значението на думите които ползваш, може и да хванеш нишката. Умен си, но трябва много да ти се обяснява. Не си виновен ти, тук нещата тръгват от баща ти. Ако тоя сом беше малко по-голям, можеше да пострадат хората. :D

Потребителски аватар
bobopeli
Модератор
Модератор

Мнениеот bobopeli » пон окт 26, 2020 9:10 pm

къца - кълве написа:Ако следиш внимателно своята нишка и се вникваш в значението на думите които ползваш, може и да хванеш нишката. Умен си, но трябва много да ти се обяснява. Не си виновен ти, тук нещата тръгват от баща ти. Ако тоя сом беше малко по-голям, можеше да пострадат хората. :D

О ,неразумни и юроде! Като прочетох малоумните ти писания относно баща ми,реших че ще те навра в кучи гъз. Но тогава се сетих за един от любимите му лафове - ''На умряло куче нож не се вади''

Та за това ще ти обясня нещо за баща ми и за сомовете. За разлика от мен той беше търпелив човек и обичаше да лови сомове на Дунав, аз също съм извадил някой сом там :D Та, сом се вади бавно, и ако си поне малко в час а тая работа е много трудно да пострадаш, още повече ако ловиш от бряг :D

ПП Ако още веднъж намесиш баща ми в по някакъв начин в писанията си, ще ми се наложи да ти обясня от къде си изпъплил и да те навра обратно там!

Потребителски аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч

Мнениеот къца - кълве » ср окт 28, 2020 6:11 pm

bobopeli написа:[quote="къца - кълв

ПП Ако още веднъж намесиш баща ми в по някакъв начин в писанията си, ще ми се наложи да ти обясня от къде си изпъплил и да те навра обратно там!

Може би си ми сърдит, че споменавам баща ти, а не казвам нищо за майка ти. След тази характеристика, която си направи, аз не мога да добавя нищо повече. :D

Реклама

Потребителски аватар
bobopeli
Модератор
Модератор

Мнениеот bobopeli » ср окт 28, 2020 7:13 pm

къца - кълве написа:Може би си ми сърдит, че споменавам баща ти, а не казвам нищо за майка ти. След тази характеристика, която си направи, аз не мога да добавя нищо повече. :D

Че от къде на къде да се сърдя на индивид като теб ,тъп, умствено изостанал с беден речник, лошо възпитание и още по лошо образоване. Та смятам че си достатъчно добре наказан!

Потребителски аватар
къца - кълве
сериозен играч
сериозен играч

Мнениеот къца - кълве » съб окт 31, 2020 8:56 am

bobopeli написа:
Че от къде на къде да се сърдя на индивид като теб ,тъп, умствено изостанал с беден речник, лошо възпитание и още по лошо образоване. Та смятам че си достатъчно добре наказан!

:D Добре, че съм женен, иначе щях да остана стар ерген, след такова представяне. :D Хубавото е, че след тези брътвежи, интереса към моите кютучета се повиши драстично. Единственото вярно нещо е, че съм глупав, щом продавам тези воблери толко евтино.
IMG_20201031_083727.jpg

IMG_20201031_084424.jpg

IMG_20201031_084436.jpg

kukukuka
научил се да хвърля
научил се да хвърля

Мнениеот kukukuka » съб окт 31, 2020 11:07 am

Вие двамата нещо май комбина го играете а? :lol: :lol: :wink:

Потребителски аватар
yco
кандидат преподавател
кандидат преподавател

Мнениеот yco » съб окт 31, 2020 11:49 am

Изображение

Изображение

този ми е подарък от Къцито, не е ловец, ама и аз не съм..... :lol: , на харизан кон зъбите не се гледат.. :wink: .та слагай по една-две съчми на големите да тропат малко .... :wink: пък и да фърчат далеко, далеко.... :lol: то това 5 драмя, воблер ли е, трябва да е над 50 да го го изпердашиш поне на 50 метра.... :axe: :lol:
Адмирал-Краси 112kg, 2,56 metros
Вицеадмирал-Милко Георгиев 102.5kg, 2,60 metros
Контраадмирал- Николай Гълъбов 91.2kg, 2,51 metros

Кой го е грижа за останалите и метрите, за историята остават единствено само килограмите.. :wink:
Историята помни само смелите!

kukukuka
научил се да хвърля
научил се да хвърля

Мнениеот kukukuka » съб окт 31, 2020 4:37 pm

и гегата да е с акция 100-200 че може и като лък да я ползваш. та каквото дойде :lol: :lol: празен няма да се връщаш :wink:

Реклама

Потребителски аватар
yco
кандидат преподавател
кандидат преподавател

Мнениеот yco » съб окт 31, 2020 4:48 pm

квати ти е тази Акация 200, че не ти разбрах дървесният хумор.....Бамбуков... :lol:

Кой го е грижа за останалите и метрите, за историята остават единствено само килограмите.. :wink:

Потребителски аватар
yco
кандидат преподавател
кандидат преподавател

Мнениеот yco » съб окт 31, 2020 5:11 pm

Акация 40-80...... :lol: на снимката- май ъгли се казвала -питай Боабаба да те светне ако не си чувал.... :lol: :lol:

Изображение

Потребителски аватар
yco
кандидат преподавател
кандидат преподавател

Мнениеот yco » съб окт 31, 2020 5:18 pm

Изображение

....и когато го кобинираш с dam5001 ела ми се обади и селски тъпми от северна България не ми се слушат, освен от Миленката и Миле..... :lol: :lol:

kukukuka
научил се да хвърля
научил се да хвърля

Мнениеот kukukuka » съб окт 31, 2020 6:20 pm

бедна фантазия имаш узо :lol: :lol: :lol: слаба ракия си

Още от naRiba.com

Върни се в “Спинингов риболов”