Болница Лом спешно се нуждае от сняг за магическа отвара за зли риби и крокодили.

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3755
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Болница Лом спешно се нуждае от сняг за магическа отвара за зли риби и крокодили.

Мнение от dantho.mihov »

Бобo написа: Пет Мар 20, 2026 5:14 pm Павка, ти по-ги разбираш рибите! Я кажи, ако това беше мъж, към ухото му ли щеше да скочи тая риба?
:lol: :lol: :lol:
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 15026
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Болница Лом спешно се нуждае от сняг за магическа отвара за зли риби и крокодили.

Мнение от Павел Иванов »

Бобo написа: Пет Мар 20, 2026 5:14 pm ... Я кажи, ...


В интерес на истината първото нещо за което си помислих беше , колко е млада младата жена упомената в поста написан от "Светлината на Заарта" .
От там натам , от според отговора му бих ти дал конкретен отговор и на твоето питане :D
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
FairZarina
новобранец
новобранец
Мнения: 48
Регистриран на: Чет Май 15, 2025 1:41 pm

Re: Болница Лом спешно се нуждае от сняг за магическа отвара за зли риби и крокодили.

Мнение от FairZarina »

Много добри новини:
1) Жената от Бургас, ухапана от свирепа риба, е изписана от болницата.

2) МБАЛ Силистра откри четвъртото отделение по тератоихтиология в България.

3) И четирите отделения се ръководят от платформата по тератоихтиология „Вода без чудовища“. Според платформата, тези четири отделения ще гарантират безопасността на всички води на България.
FairZarina
новобранец
новобранец
Мнения: 48
Регистриран на: Чет Май 15, 2025 1:41 pm

Re: Болница Лом спешно се нуждае от сняг за магическа отвара за зли риби и крокодили.

Мнение от FairZarina »

Любопитен инцидент във Видин: Риба, уловена в Дунав, е била донесена в отделението по тератоихтиология на (МБАЛ Видин) поради съмнение, че е агресивна. Оказало се обаче, че е просто пораснала златна рибка, страдаща от гигантизъм. Рибката изпълнила три желания на персонала на отделението и впоследствие била пусната обратно в Дунав.
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 451
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Болница Лом спешно се нуждае от сняг за магическа отвара за зли риби и крокодили.

Мнение от fozi073 »

Къде мога да получа автограв.
boybey
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 103
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 12:34 pm
Местоположение: София

Re: Болница Лом спешно се нуждае от сняг за магическа отвара за зли риби и крокодили.

Мнение от boybey »

АвтограВи се раздават срещу 5 евро в неделя между 06.00 и 06.15 ч. във фоайето на болницата.
FairZarina
новобранец
новобранец
Мнения: 48
Регистриран на: Чет Май 15, 2025 1:41 pm

Re: Болница Лом спешно се нуждае от сняг за магическа отвара за зли риби и крокодили.

Мнение от FairZarina »

SOS!!! Акула е избягала от отделението по тератоихтиология в УМБАЛ Канев (Русе)!
FairZarina
новобранец
новобранец
Мнения: 48
Регистриран на: Чет Май 15, 2025 1:41 pm

Re: Болница Лом спешно се нуждае от сняг за магическа отвара за зли риби и крокодили.

Мнение от FairZarina »

fozi073 написа: Вто Май 26, 2026 9:26 pm Къде мога да получа автограв.
Не давам автографи! :D
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”