Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки.... (vol.2)

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
GoriLLaz
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 426
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 8:38 pm
Местоположение: Бургас/София
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки.... (vol.2)

Мнение от GoriLLaz »

Бах...тия от кариерата да са правили глупости? Изкушавате ме да я посетя и да се пробвам и аз :fishing9:
Хващайте и ловете, ама повече отколкото можете да изядете не носете!
От десет риби осем върни, за да има следващият път пак какво да се лови.
:fishing1:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”