Футбол !

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 15267
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Футбол !

Мнение от G.Petkov »

Много странен мач изгледах на запис.
Алжир - Австрия 3 : 3 !

Интуицията ми подсказва, че се бяха договорили,
Ама много рисково се развиха нещата в добавеното време след 90-та минута !

Все пак са професионалисти, дейба ! :D :mrgreen:
Спазиха договорката !
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”