Къде се намирам:
Риболов
Морски раздел
Излети
Информация за активноста на рибата по морето.
naRiba.com

Форум




ЗАРГАН - 2010
Модератори: emo vasilev, alekst
-
- научил се да хвърля
- Мнения: 189
- Регистриран на: Нед Сеп 05, 2010 6:19 pm
- Местоположение: Бургас и по света
Re: ЗАРГАН - 2010
на къмпинг европа... май вчера нищо не се хващали
ходих да видя един авер в Поморие и на връщане видях че има няколко коли - това следобед говоря и спрях да ги видя... до едната кола колегите си бяха пуснали въдиците на земята и се излежаваха в колата... а после отидох в страни до един друг колега, който тъкмо беше изкарал една малка иларийка, но вика само това е ... ловеше на плаваща бомбарда, но според мен щеше да има по голям успех на потъваща - поне с иларийките да се занимава! иначе зарган не 
това е което видях от там


това е което видях от там
И лошия ден в риболова е по-добре от добър ден на работа
- даката
- ще става разбирач
- Мнения: 369
- Регистриран на: Съб Дек 17, 2005 7:36 pm
- Местоположение: Балчик
- Обратна връзка:
Re: ЗАРГАН - 2010
В Балчик зарганата се доказва яде през целия ден
Утре е .....


Утре е .....


риба къща няма-риба време няма
Re: ЗАРГАН - 2010
Днес на яхт.Дружба от 12 до 16.30 часа 6 заргани.Много тегав риболов.
Re: ЗАРГАН - 2010
Днес ходих да огледам на плажа към Солниците. Имаше много рибари. Хващаха на бомбарда и на дъно. Дано някои се похвалят. Това което видях е че един колега беше хванал около 10бр.заргани и около 20бр. илария.
- Black sea_fb
- вече хвърля и на тежко
- Мнения: 248
- Регистриран на: Чет Сеп 09, 2010 5:03 pm
- Местоположение: Varna
Re: ЗАРГАН - 2010
Днес на почивка на буната 16;30 до като се мръкне 3 бр
Re: ЗАРГАН - 2010
Мичурин зад завода (двете издадени скалички) много-о-о-о-о-о-о-о-о илария
Варвара - южно от селото също, а зарганите писалки
Варвара - южно от селото също, а зарганите писалки
"Човек трябва да е достатъчно голям за да признае грешките си, достатъчно умен за да спечели от тях и достатъчно силен, за да ги поправи" Джон Максуел. Човек трябва да е достатъчно смел, за да ги сподели."
Re: ЗАРГАН - 2010
Днес на Ной на корабчето от 13:00 до 15:30 три средни заргани,след това на плажа на кабакум до преди малко без удар...хубаво ги бях зазимил зарганските такъми тази година,ко ли ми трябваше да я мъча..
Зарганолог
- borkok
- научил се да хвърля
- Мнения: 193
- Регистриран на: Нед Фев 08, 2009 8:05 pm
- Местоположение: Варна
Re: ЗАРГАН - 2010
Днес на бъбрека от 14 до 17 чеса 10 заргани среден размер.
-
- научил се да хвърля
- Мнения: 101
- Регистриран на: Пет Сеп 03, 2010 11:25 am
- Местоположение: Добрич
Re: ЗАРГАН - 2010
Днес на Кранево на 4-та буна 10 заргана
Рибата кълвеше от 12 до към 2:30 после спря и почнах попа.

Re: ЗАРГАН - 2010
Днес ми остана малко свободно време и по обед за два часа, около 10 риби. Половината за съжаление маломерни. Няколко колеги с лодки също се ориентираха към зарганите.
А забравих да пиша, че всичко това се разви на ЮГ от Бургас - Синеморец.
А забравих да пиша, че всичко това се разви на ЮГ от Бургас - Синеморец.

Re: ЗАРГАН - 2010
Здравйте, днес от към зарган немога да се оплача, от 14.30 та до предималко 35 бр. Всичко това на буните във Варна. На потъваща бомбарда.
Re: ЗАРГАН - 2010
Днес на Агалината 5бр. заргани и 1бр. илария от 10.30 до 16.00. Колеги които са били там от 6.30 хванаха около 10, 12 риби. Много тегав риболов.




- ivalpetkov
- разбира нещата
- Мнения: 867
- Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
- Местоположение: Бургас - Созопол
Re: ЗАРГАН - 2010
иии,видях като извади иларията-ти беше на борунчето нали?
точно си тръгвахме като те изтяска иларийкатаааа 


Re: ЗАРГАН - 2010
Привет!От Бяла някой с новинки?
Re: ЗАРГАН - 2010
Днес на ЮГ от Бургас 3 заргана
Риболова беше много тегав...Сутринта още рано рано преди изгрев слънце заргана вървеше,но само за половин час...после пред нас вреше от зарган,но не искаше да яде.Колегата ivalpetkov хвана повече риби,но той навреме смени бомбардите сутринта,а аз се мъчих с потъващата,докато другите извадиха по 4-5 заргана.И тамън смених такъма и рибата спря
успях да хвана само един сутринта и изтървах 2-3...После до обяд пълно мъртвило(с изключение на някой друг заблуден зарган).По обяд имаше периоди в които явно се завърташе пасажа и се хващаха по една-две риби и така до следващия пасаж...Много ама много мъчна работа,иначе времето просто чудесно за риболов.
Между другото става въпрос за Агалина
Учудващото е,че нямаше много народ,ние с Иво бяхме първи там,още в 5:40-5:50



Между другото става въпрос за Агалина

Някои и 10 не можаха да направятdriter написа:Днес на Агалината 5бр. заргани и 1бр. илария от 10.30 до 16.00. Колеги които са били там от 6.30 хванаха около 10, 12 риби. Много тегав риболов.
![]()
![]()
