Честит Рожден ден на колегата инж.Манук Манукян

Модератор: nkolev66

Потребителски аватар
Диканаров
сериозен играч
сериозен играч

Мнениеот Диканаров » чет яну 16, 2020 10:28 pm

Честит 76 -ти Рожден ден, колега Манукян! Отдавна не сте писали във Форума, дори бях чул лоша новина и затова питах тук, но ми казаха, че сте ОК! Желая Ви здраве и не разделяне със морската синева още дълги години :heart: !
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!

Реклама

Потребителски аватар
manuk
научил се да хвърля
научил се да хвърля

Re: Честит Рожден ден на колегата инж.Манук Манукян

Мнениеот manuk » чет юли 09, 2020 3:43 pm

Здравейте колега Диканаров! Макар и със закъснение от половин година благодаря за пожеланията!
Действително няколко години не посещавах форума, причината не беше здравословна.
Ако си спомняте, имаше спор за ползата от темите и постове ми във форума. Най-лесният начин да прекратя споровете, беше да не посещавам форума.
Днес посетих форума за да ориентирам наш начинаещ млад колега, за някои теми, които го интересуват.
Уверявам всички колеги, които се интересуват от моето здравословно състояние, чувствувам се прекрасно и чакам с нетърпение 1 Септември.
Тези които ме познават знаят, че до 15 Ноември съм на морето (Царево) и продължавам активно да се занимавам с подводен риболов.
P.S. Фамилията ми е Гарабедян , моят съученик до 7-ми клас Манук Манукян , когато имаше ДОСО, завърши курс по подводни дейности, не е гмуркач и дълги години живее в САЩ. :D

Още от naRiba.com

Върни се в “Подводен риболов”