Къде се намирам:
Риболов
Сладководен раздел
Излети
Отивам naRiba
naRiba.com

Форум




На река Искър.
Модератор: Кърцата
-
- разбира нещата
- Мнения: 964
- Регистриран на: Пет Апр 25, 2008 3:22 pm
- Местоположение: София
На река Искър.
Отивам на река Искър тука по наще краища и се чудя какво да пробвам.Дали да не пробвам с някоя блесна за щука,да хвърля тапа или да си ловя на телескопа за перки и уклеи.Вероятно ще взема 3 въдици,за да пробвам по малко от всичко.Бащата вероятно ще лови на директен,та ще видим.Вие какво ще кажете - дали да не се поразходя из реката и да хвърля някоя друга блесна?
- vladimir1974
- ще става разбирач
- Мнения: 447
- Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 11:06 am
- Местоположение: varna
- Обратна връзка:
Re: На река Искър.
мисля,че е рано за блесна,днес на луда камчия уморихме уклея 140 броя-за 5 часа 2ма души,търси рибата в топлата вода и по бавна,успех.
kasmet
-
- разбира нещата
- Мнения: 964
- Регистриран на: Пет Апр 25, 2008 3:22 pm
- Местоположение: София
Re: На река Искър.
Еми то ние вече 2 пъти ходим на щъркела за уклей и каракуда и двата пъти много добре,но ми се искаше да излъжа някоя щука,та за това и се отказах от щъркела.Мерак ми беше... със сигурност ще пробвам пък каквото стане.