Къде и какво във Варна по това време ??

Модератори: emo vasilev, alekst

Аватар
koko_j
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Фев 13, 2005 5:26 pm

Къде и какво във Варна по това време ??

Мнение от koko_j »

Можете ли да ми кажете къде и какво излиза по местенцата за риболов във Варна :?: :?: Виждам че в една тема bat milen се е включил с едри попчета :lol: ! Ако може и тук да се включи :) !
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

коко_j....много яко лого имаш, мой човек, допадна ми страшно като го видях... обаче ако му сложиш и една водичка леко да трепти за фон ще стане фантастичен.
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Аватар
koko_j
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Фев 13, 2005 5:26 pm

Мнение от koko_j »

Mersi ! Abre da ama nqma kak da mu sloja taq vodi4ka :( ! Abre aide ako vlizash v chata vlizai v #BG-RibaRi !
Аватар
koko_j
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Фев 13, 2005 5:26 pm

Мнение от koko_j »

Можете ли да ми кажете къде и какво излиза по местенцата за риболов във Варна Виждам че в една тема bat milen се е включил с едри попчета ! Ако може и тук да се включи !
elektronchika
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 2:25 pm
Местоположение: Варна

Мнение от elektronchika »

Днес ходих за тези големи попчета, ама не се обади даже. имаше поне още 10 рибари и никой не хвана
Аватар
koko_j
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Фев 13, 2005 5:26 pm

Мнение от koko_j »

nishto vikash taka li ?!!? Eiiii ..... taman se kanih i az da hodq ama :~(
hip_hlop
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 10:52 pm
Местоположение: s.Ravda

Мнение от hip_hlop »

Ми и в Ражда кьорав поп нехванах.Има6е и друг колега и тои ништо не фана.ПОне веднъж да бе клъвнало едно попче.Пробваь и на бял червеи и на скарида.Трябваше да сложа малко Ultrabite да вида дали шаса домъкнат поповете :twisted: :twisted:
Аватар
HEMINGUEI
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Пон Юни 14, 2004 1:57 pm
Местоположение: Варна

Мнение от HEMINGUEI »

Абе хора недейте така! Вчера следобед за 2-3 часа хванах 2-3 килограма хубави попове! Кълват като луди, просто си носете разнообразна стръв / скариди, риба, и т.н./ и успеха ще е налице! Айде другия път да ги скъсате.
Който може хваща!
Аватар
atillas
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 302
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 9:24 am
Местоположение: Sofia

Мнение от atillas »

попчетата са вече в дупките
искат кръвчица а не бели червеи
пробвайте на птичи воденички и сърца
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

за Варна - калкан ... никъде
- попчета ... не ме интересуват, чак през Април като
направят хайвера
- но затова пък заргани има още :lol: :lol: :lol: на 1ва - 6 човека - 16 заргани (неделя 04.12 - до 17.00ч.)... 3те са мои - на плувка с повечко изчакване и много бавно водене.
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

ДУРУМЕ що се фалиш с 3 зизита...за толкова време...то не е за хвалба...да висиш цял следобят за 3 риби...и то зарганети...мъка,мъкааааа
kalkan4o
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1519
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 11:43 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от kalkan4o »

Се пак добре се е представил ако питаш мене щото вчера по същотото време тес на вълннолома нищо не вадиха и по точно тес дето хвърляха за попове а други нямаше :? !


Дурумов ако имаш време можеш ли да ми обясниш монтажа на плувка за зарган ? :roll:
За бракониерите само слънчаци :lol: !
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

Изображение

ДУРУМЕ предрагам да дадем улова си от съботата и неделята на "бедния" човек,собственик на това возило... :lol: :lol: :lol:
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

Виж 'ко... бат'Ка ... на т'ва време и сезон ...изобщо да хванеш заргана си е удар. Верно голямо фъргане пада..ама я ми кажи по-ли е добре да вися подпрян на стола пенсионерската. :lol: :lol: :lol:
Събота и Неделя до обяд съм навъртял над 100 км. да търся калканите - чак оттатък Албена бяхме, а после и на Паша дере. Накрая си викам - я си ходи на сигурното - а то сигурното беше само зарганата - поповете да си ги броят други, не са в мойта класация.
И да знаеш, а ти знаеш, че да се лови зарганата като е така мазна и не яде и и пада мерака от студената вода, си е майсторлък - рибата не беше под 50 см. да знаеш - много яко се бори докато я извадиш :wink:
...между другото има там 1,2 папърдака - много са добри на зарганите - гледаш го такъмчетат му афиф - ама вадят - и пернати в устата - като ми удари първия път си трая - а те "виждам ...виждам та" ..."отдолу ли я 'зе ве колега" - "във борсата по интернет давам заявка"- викам...а те хе хе хе... "и аз от там 'ши извадя ...от твойта градинка". :lol: :lol: :lol: страшни шмекери направо - а ако няма риба пръскат здраво мозък наляво и надясно - празно няма :wink: - прекарваш си чудесно - всичката простотия на света се излива от теб и се чувстваш ОК.
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Аватар
koko_j
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Нед Фев 13, 2005 5:26 pm

Мнение от koko_j »

HEMINGUEI abre kade gi izmykna tiq popove ve ?! i Na kva struv ?!
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”