Много уклей на б.Лозен

Модератори: bobopeli, sapuna

bosia belovo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 137
Регистриран на: Сря Апр 16, 2008 5:41 pm
Местоположение: belovo

Много уклей на б.Лозен

Мнение от bosia belovo »

Здравейте колеги днес направих един хубав излет с приятели.Отидохме към 11 часът,на гйола вече гъмжеше от народ,намерихмеси едно поспокоино местенце захранихме сложихме по една кукичка №18 и ги почнахме гол след гол.Уклея беше дребен но почесахме крастата,предимно уклей и туктаме някоя бабушка.Стравта беше пинки за уклея и торен червей за бабушката която още се нее активизирала много и пипа много плахо.НАСЛУКА.
veso72
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1042
Регистриран на: Вто Юли 29, 2008 7:37 pm
Местоположение: Габрово

Re: Много уклей на б.Лозен

Мнение от veso72 »

Поздрави колега за успешният излет.Следващият път още по успешен.Хубаво ще да е и да правиш по някоя снимчица,че да се пълни не само душата но и очите на четящите колеги.
Поздрави. :smt023
Няма по хубаво време от това когато сьм на риба.....с бира.
Аватар
beis
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1806
Регистриран на: Сря Окт 29, 2008 7:50 am
Местоположение: Пазарджик

Re: Много уклей на б.Лозен

Мнение от beis »

Здравейте и от мен.Мислех да пусна малко снимки,в една друга тема- инфо от Пазарджик и региона.Но в последният момент видях тази тема на колегата.За сьжеление не се познаваме,и се надявам да няма нищо напротив за вьпростните снимки. :wink:
Затова ще покажа на бьрзо за какво иде реч,тоест панаира които се разигра в този прекрасен сльнчев ден.Снимки на риба няма да пусна умишлено.Само ще кажа мноооооого бяха. :wink:
Изображение
Трябваше да се засича само на горе,че можеше някои да си счупи кола. :lol:
Изображение

Изображение
А тук са нашите места. :wink:
Изображение
п.п Мизерии и боклуци дал господ.Омрьзна ми да чистя боклуците :twisted: постоянно на някои колеги.Затова сьм показал последна снимка.Толкова ли е трудно да сме по чистолюбиви. :wink: :drinkers:
Изображение Изображение Изображение Изображение
jultopepi
фен клуб-скобар
Мнения: 1312
Регистриран на: Пон Сеп 14, 2009 8:16 pm
Местоположение: Червен бряг

Re: Много уклей на б.Лозен

Мнение от jultopepi »

Много добре
ама как търпите този калабалък не си ли пречите :?:
иначе добре сте наскубали уклеите и без това са много и едвам се търпят като стане топло
Има недохранени риби и жадни рибари
фен клуб скобар
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Много уклей на б.Лозен

Мнение от antivik »

Бря-я-а! Па аз си мислех, че само при нас е така. Събота - я.Кърджали-5-ти залив при първите садки. Народа беше позициониран по същия начин. При риболовенето към обяд реших, че като няма риба/по-свястна/ и уклеуиката е шаран и ги подкарах рибе след рибе. Нарочно не пуснах отделна тема поради липса на снимков материал, но водата е доста паднала, брега стръмен и неудобен не само за ходене, а и за самото настаняване и риболовене, та кво остава да се мъча и със снимане(реален риск да цопна при рибите :twisted: ). Ма и ние бяхме нагъчени по същия начин :( .
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
bosia belovo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 137
Регистриран на: Сря Апр 16, 2008 5:41 pm
Местоположение: belovo

Re: Много уклей на б.Лозен

Мнение от bosia belovo »

Поздрави на колегата beis за хубавите снимки аз нямах възможност да снимам,но следващия път ще има снимки обещавам.А колега там кадето казваш че е твойто място мога да кажа че това е най хубавото място за риболов на уклей,и аз го предпочитам но там в този сезон на уклея е трудно дасе вредиш.Относно боклуците всяко година го чистим този гйол,даже онзиден на риболова бяхме забрали и жените и за около 40 минути събраха 50 чувала с боклук.Нямахме възможност за извозване на боклука и го запалихме,след около 30 минути доидоха двама колеги на вече изчистеното място и се възмотиха от миризмата на пластмаса и всякакви други гадости и чак се заядоха с нас как може да палим боклуците.Хората предпочитат да стоят в боклука от колкото да почистят поне около тях.
Аватар
bkd
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3910
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 8:16 pm
Обратна връзка:

Re: Много уклей на б.Лозен

Мнение от bkd »

.............като си боклук по природа ,си оставаш боклук в природата............... :oops:
ИСКАМ МРАКА НА ЗОРАТА,А НЕ ЗАЛЕЗА НА СВЕТЛИНАТА...
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Много уклей на б.Лозен

Мнение от antivik »

То който се роди простак - това си му остава за цял живот :axe: .
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
simo72
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2552
Регистриран на: Вто Дек 22, 2009 9:36 am
Местоположение: Пазарджик

Re: Много уклей на б.Лозен

Мнение от simo72 »

Браво бе наште , само така ! А някои хора само си мечтаят да идат за риба ! :(
Върл Shimano фен!
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Много уклей на б.Лозен

Мнение от Ачо ♣ »

simo72 написа:Браво бе наште , само така .......
:smt023 :smt023 :smt023
simo72 написа:..........А някои хора само си мечтаят да идат за риба ! :(
Защо бе,Симе ? Лозен ти е,дет се вика,под балкона на блока !?
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”