Дами беснеят във Варна навръх 8 март....

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Дами беснеят във Варна навръх 8 март....

Мнение от batmilen »

Прочетено в сутришния в.Стандарт...

Бесни варненки тъпчат карамфили
Поискаха на митинг всеки ден да е 8 март, мъжка агитка ги освирка


Жени накъсаха яростно червени осмомартенски карамфили в центъра на Варна. Навръх празника си дамите изразиха своя протест срещу мъжете, които се сещат веднъж в годината да им дарят цвете. Ако са пропуснали 8 март, те поднасяли китка на рождения ден на нежните си половинки. Карамфилът е най-омразното цвете, признаха дамите и стъпкаха с крака подарените им стръкове. Със свиркане и дюдюкане контрираха пък събраните край празничния протест мъже.
Варна е първият български град, който ще се включи на 22 март в подетата световна инициатива "Да прегърнем хората". Тя е тръгнала от Западна Европа, където самотата и липсата на обич е докарала най-много самоубийства и жертви, обясни Калина Цачева, една от инициаторките на проявата край морето. С прегръдка и допир с човешкото тяло са основавали някога общините в Римската империя, каза още тя.

Да ама "другата поза" е затрила Османската Империя....хахаха...

Да им се чуди човек на ВАРНЕНКИТЕ...Накъсали карамфилите...в протест срещу мъжете си...и тръгнали "да прегръщат хората"... :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”