река Искър.Карлуково.

Модератори: bobopeli, sapuna

Ivak
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3426
Регистриран на: Пон Май 02, 2005 9:14 pm
Местоположение: София, Русе
Обратна връзка:

Мнение от Ivak »

Та да не отварям нова тема, че не знам къде да я сложа :lol:

В понеделник рано сутринта се юрнахме към същото място пак да морим мрените :wink:

Към 7 и неще вече се мяташе по главите им с червей и захранка.
И учудващо си кълвеше прилично. Аз който за пръв път ловя мряна успях да хвана някоя друга :D .

Сакси си метна една дънна за големите :wink: , и както си ги чешем на плувка взе , че се обади и аде сецай , рибата се беше забила в камъните, почакахме малко взе че се откачи от камъните в последствие и малко преди да излезе на брега. Беше си едра и с нова доза оптимизъм подхванахме плувките . По обяд послпря да кълве , Сакси взе пак да я търси по бързейте.
Таман вече си мислех какви магарии да и прилагам и айде ластика вън и рибата нагоре по течението :D , голямо викане падна докато Сакси се обърне да види борбата :lol: :lol: .

И тая се откачи и то пред кепа. Не знаех че правят мурафета със завъртането като полегнат на една страна, но поне я видях :wink: , няма как да кажа , че е била 3-4 кила, на око малко над лакет :D

Та след това спря тотално да кълве, пробвах на фидер и хванах два блескавеца (пръскача) колкото пръст :shock:

При вечер удърно хранене с бял и захранка, малко по малко се раздвижи рибата, но доста по дребни от сутринта :roll:
Та по тъмно събрахме и газ към София. Пътя мина неусетно, както и на отиване де , голям лаф моабет му ударихме :lol: :lol:

Та аз съм доволен и за мен си беше успешен отвсякъде, хванах може би към 50-тина мрени и един скобар. Като за първи риболов специално за мряна съм много доволен :D

Сакси има 2-3 снимки, ако иска може да ги пусне :D
Аватар
Кърцата
фен клуб-скобар
Мнения: 2590
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 1:46 pm
Местоположение: София

Мнение от Кърцата »

снимки, снимки, снимки!!!!!
само русалки НЕ ловя и то защото не им знам мезето

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=25&t=18972- ПАК ЩЕ ДОЙДЕМ!!!!!!!!!

http://standartparket.com/
Аватар
sestrata
Модератор
Модератор
Мнения: 1493
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 7:32 am
Местоположение: Ruse

Мнение от sestrata »

Браво, Ивчооо! :smt041 :smt041 :smt041 Давайте снимките, че да се изкефим и ние :lol: Аз утре сутринта се каня да отида на твоето място да греба морунажи (ако разрешаваш де...) и дай боже да има какво да се снима :lol:
saksi
фен клуб-скобар
Мнения: 2656
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 8:34 pm
Местоположение: Божурище

555

Мнение от saksi »

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=181206

За мен си е неуспешен излета :lol: :lol: .
Пораснали пилци поебали квачки :lol: :lol: .Това младите с разни ноу -хау технологии ме направиха за срам.То уипове , то близалки...Ивака,хвана два пъти повече.
Иначе ,един много добър шофьор,пропътувахме неусетно ,разстоянието до там,при дъжд и мъгла на Витиня.
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1946
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Мнение от emo vasilev »

Браво юнаци , другия път да напълните кофата ! :wink: :lol:
saksi
фен клуб-скобар
Мнения: 2656
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 8:34 pm
Местоположение: Божурище

555

Мнение от saksi »

Това в кофата е само на Иво и то не всичката.
Ето ви и едно клипче http://video.fensko.com/play/T11HKCL9196CKQF50HQMM41
Ivak
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3426
Регистриран на: Пон Май 02, 2005 9:14 pm
Местоположение: София, Русе
Обратна връзка:

Мнение от Ivak »

Павка привечер почва да кълве не бързай да си тръгваш, излизат и таранки над кило, задължително кеп :wink:


А иначе за риболова на мрените, необяснимо защо вземаха по добре на изтичане с щека отколкото на изтичане с боло, и в двата случая без задържане.

Ама оная голямата ще я закова де :lol: :lol:
Аватар
Dedy
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5133
Регистриран на: Вто Сеп 04, 2007 12:12 pm

Мнение от Dedy »

:smt118 :smt118 :smt118 :smt118
Машала колеги,
разтреперих се докато гледам клипчето! Вие направо сте ги изгърбили!

Изображение
saksi
фен клуб-скобар
Мнения: 2656
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 8:34 pm
Местоположение: Божурище

555

Мнение от saksi »

Ивака хвана поваче,ама аз хванах най-гърбавата мряна на Искъра :lol:
Gospodina
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Вто Юли 31, 2007 2:32 pm

Мнение от Gospodina »

браво бе колеги направо са испълних с от радост за ваз много ма кефи улова ви 6тото ас колко пъти сам бил там и немама такъв улов а вие ко ги напраихте сигорно защото ас там ходя без захранка явно тва му е маиката само бели чевии аз там в тва село имам две вили и като сам там ходя за риба ама несън имал такъв улов никога там за пореден път браво и само така да се представяте а даже и по добре от тва :P :lol: :) :wink: :wink: :wink:
НАСЛУКА НА ВСИЧКИТЕ МИ КОЛЕГИ РИБАРИ
kRaikkonen
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 689
Регистриран на: Пон Юли 31, 2006 9:49 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от kRaikkonen »

Браво колеги, страхотен риболов и чудесни изживявания!
Изображение
Danchobor
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 116
Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 8:22 am

До всички които са ходили на р Искър

Мнение от Danchobor »

колеги ходили някои на р Искър във района на гр Роман имаше ли слука , какво става със скобара имали го вече моля за инфо благодаря редварително ,мога дам инфо за яз Огняново пошете моля
Ако някои е ходил на каква стръв и какво е хванал .
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”