От ник към име?

Всичко за което не намирате подходящ форум

Модератор: dantho.mihov

Публикувай отговор

Бихте ли се пререгистрирали в сайта, като вместо ник си сложите името?

Анкетата свършва на Чет Фев 26, 2009 11:46 am

1. Да
92
70%
2. Не
39
30%
 
Общо гласове: 131

Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: От ник към име?

Мнение от sapuna »

vasilev написа:Още като новодошъл във форума имахме малко недорозумение с САПУНА,и си викам ;сега как да се обърна към него,ако го нарека -САПУНЕ ,ще ми се разсърди моментално и въпреки това така се обърнах към него.Веднага на следващото изказване разбрах от един колега ,че се казва Димитър или Митко.Всеки случай имаме демокрация, :roll:
Няма братле!От малък не си знам името!Дори майка ми,баща ми и жена ми се обръщат към мен със Сапуне! :wink:

AL KAPONE написа:Това не е достатъчно, искам :smt017 да се слагат мобилните телефони, за да може да ти звънят откачалките в един през ноща, искам да се обявят заплатите (реалните) и Сапуна да качи снимката на Любоницата си :arrow: на първа страница на сайта !!!
:D :D :D :D
Аз туй с телефоните го папах...ама от познати! :lol:
Снимка ще кача,ама Неделчо само в заглавната ша стои! :lol:

Dedy написа:Ше ме извиняваш Босе, ама и тва не е достатъчно! Аз предлагам секи да си напише у подписа: точен адрез, кода на алармата у тех, телефон за контакти (служебен и на съпругата) и подробна афтобиография.
...и номера на кредитната карта/банковата сметка!

Имам и електронен подпис!Нужен ли ви е?


Момчета,пишете си имената в подписа с препратка към карето ви в темата за презентация и сте шестак! :wink:
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
dekata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1428
Регистриран на: Сря Мар 01, 2006 6:53 pm
Местоположение: Карлово

Re: От ник към име?

Мнение от dekata »

GODzillata написа:
Никъде не е ставало дума, че трябва да бъде задължително. :) Просто да се даде възможност на тези, които искат - да го направят...както други вече са го правили. :wink:
Ааа такава ли била работата.Ами що се дърпат някои колеги :roll: Нека който иска да си сменя ника.Между другото скоро срещнах един колега от форума на Домлян.Почти бях сигурен кой е(ника му е maznislav)Но как да му кажа-Мазниславе ти ли си? :lol: Ако не е той,кво си каже човека-що ми викаш така бе :evil: :D
„Големият проблем с тъпите копелета е, че те са толкова тъпи, че не могат да повярват, че човек може да бъде умен”. Вонегът!
Аватар
dekata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1428
Регистриран на: Сря Мар 01, 2006 6:53 pm
Местоположение: Карлово

Re: От ник към име?

Мнение от dekata »

sapuna написа: Момчета,пишете си имената в подписа с препратка към карето ви в темата за презентация и сте шестак! :wink:
Това е добра идея :idea:Извинявам се за off-a,но някой спомена ЕГН,лични данни и т.н.http://www.dnes.bg/article.php?id=64830
„Големият проблем с тъпите копелета е, че те са толкова тъпи, че не могат да повярват, че човек може да бъде умен”. Вонегът!
fugata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 375
Регистриран на: Сря Апр 30, 2008 6:29 pm
Местоположение: Пловдив

Re: От ник към име?

Мнение от fugata »

Гласувах ДА,Няма какво да крия,Ако знаех че е толкова готин форума щях да се регистрирам с името си :D
Изображение
jporlando
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1922
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 10:14 pm

Re: От ник към име?

Мнение от jporlando »

Аз,колеги гласувах с "ДА" ей така това беше първоначалната ми мисъл-не съжалявам.После прочетох изказванията на всички до сега и разбрах , че всеки е прав с доводите си. :D Така,че ,какъв е проблема-никакъв.Всеки сам решава,как да се обръщат към него и какво ще е името на аватарът му.По отношение на анонимността-ДА ,на който му е нужна ДА,защо не,нали? Не на последно място при регистрация името ти вече е заето и ,какво трябва да пишеш Иван Иванов1,2,3.....не е ли по лесно един прякор който ти харесва и веднага се приема /не е зает/.
Аз например се казвам Йордан Пешев и съм от София кв.Орландовци и ми е по лесно да пиша некакъв никнейм отколкото другото.... :D :drinkers: :smt023 :supz:
Аватар
чуруликпенчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1523
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 7:49 pm
Местоположение: Варна - Враца

Re: От ник към име?

Мнение от чуруликпенчо »

Супер, нека си остане така...утре като го видиш на някой язовир и му викнеш "Декаааааа", той ще се обърне към теб, защото това е като условен рефлекс, докато я му викай дори с цяло гърло някакъв ник (особено ако има регистрации в 10-на форума все с различни никове)...ще те погледне учудено и ще извърне поглед.
Не ми пречи. Даже врабчетата като чуруликат се обръщам. Знам ли....... някой фен......
Няма дума в българския език,която в множествено число да завършва на "Й".
Jechev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1968
Регистриран на: Пон Дек 11, 2006 1:36 pm
Местоположение: София

Re: От ник към име?

Мнение от Jechev »

Никъде не е ставало дума, че трябва да бъде задължително. :) Просто да се даде възможност на тези, които искат - да го направят...както други вече са го правили. :wink:
Никой не те разбра обаче, ако е така!Защо е тогава анкетата, за какво гласуваме??? :roll:
Аз дълго време се бях регистрирал с ник, и когато реших да се пиша с име, драснах едно лично на Барута и за няколко минути.... :idea:
Ако цял живот се взираш в едно лайно, то цял живот ще ти мирише!
Джоко Росич

Алкохола не решава проблемите....млякото също.
Изображение
BZI
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1039
Регистриран на: Вто Фев 19, 2008 10:02 pm
Местоположение: Богомил Иринчев - Пловдив

Re: От ник към име?

Мнение от BZI »

И аз гласувах с "да", защото и аз сам се чудя как ми се произнася ника, звучи ми малко като жужене на пчела :D :D :D
Изображение Пазете природата чиста !!!!
INCUBUS
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3795
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:20 pm
Местоположение: Смолян

Re: От ник към име?

Мнение от INCUBUS »

По принцип не гласувам и си оставам от ник към ник.Още в оная тема посочих,че собственото и фамилното ми име са най-обикновени,налага се да ги пиша ежедневно в работата си и не ми се ще да ги използвам точно в този форум,присъствието ми в който е за разтоварване и риболовна ,макар и недиректна наслада.После,имам много началници в Пловдив и в София,които ,ако не дай си боже прочетат някои от писанията ми,особено в "Разни"и ме идентифицират,като знам какъв им е манталитета и изобщо акъла,ще ме подгонят за липса на морал и етични норми.-направо не ми се обяснява,каква руска 37-38 година ще настане за мене.Нито съм гузен за нещо,нито съм таен - и Госта,и Наблюдателя,и Тони-72 ме познават вече и могат при нужда да удостоверят,че съм реално съществуващ екземпляр от доказано мъжки пол,с некои пороци и тук-там случайно оцелели некви добродетели.
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: От ник към име?

Мнение от krokibg »

То за хора като вас си е задължително да не си ги пишете.Все пак има хора които те познават.Нито си писал простотий,нито си говорил против шефовете ти.Могат да те подгонят за нещо друго но не и за писането ти в рибарски форум и за риби.Гледай само да не им секваш кранчето като тръгнат да си вадят парички,че тогава ще стане страшно,направо непоносимо :lol: :lol: :lol: :wink:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
Венелин Радушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1026
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:37 pm
Местоположение: Силистра

Re: От ник към име?

Мнение от Венелин Радушев »

Е сега ми/ни паднахте..... требе да купувам голям тефтер..... :lol: :lol: :lol:
Твърдо ДА......
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения."
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: От ник към име?

Мнение от GODzillata »

sapuna написа:Момчета, пишете си имената в подписа с препратка към карето ви в темата за презентация и сте шестак! :wink:
:smt023
Вариант е! :D
...НО! - Когато погледнеш към някой ник, особено ако е със снимка, визуалната памет ти се задейства и ги запомняш, а когато е в подписа - то до него стигаш чак след као си прочел поста и вече се събира много инфо. :roll:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: От ник към име?

Мнение от butnik »

Момчета,пишете си имената в подписа с препратка към карето ви в темата за презентация и сте шестак.Това е най-правилното решение.на повечето никовете са им прякори останали от детските години и с които са свикнали,аз се стряскам като някой ми викне-ей,Ицо.А в казармата ми викаха Дъвката,даже и командира на поделението,там си бях забравил и двете.Като срещна някой набор и малко плахо ми вика -ооо Дъвка как си наборе :D И никой не иска да знае жена ви кой номер сутиен носи,за мен е редно по-някакъв начин, да си знаем малките имена и родните места.Не знам защо трябва да се дискутира толкова това,трудно ли е не знам,за мен не.Въпреки,че претърпях телефонен тормоз от колега от форума,писал съм си номера не в една тема,за да бъда при нужда на разположение,не си смених номера,има опция-БЕЗ ЗВУК,драги ми Лимоне,ако се подвизаваш още между нас.Не съм искал, не съм те набарал :D
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2610
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: От ник към име?

Мнение от Диканаров »

Винаги и навсякъде съм бил само със своето име и физиономия! Това често не е печелившо! Така съм бил възпитан, така и аз съм възпитавал! Винаги съм стоял с лична отговорност зад написаното или направеното от мен! Така и ще продължа!
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: От ник към име?

Мнение от barutchiata © »

GODzillata написа:
sapuna написа:Момчета, пишете си имената в подписа с препратка към карето ви в темата за презентация и сте шестак! :wink:
:smt023
Вариант е! :D
...НО! - Когато погледнеш към някой ник, особено ако е със снимка, визуалната памет ти се задейства и ги запомняш, а когато е в подписа - то до него стигаш чак след као си прочел поста и вече се събира много инфо. :roll:

Абе Годзи като вдигаш такава пара, да те питам , защо като се регистрира тук не се регна с твойте имена???
Публикувай отговор

Обратно към “Разни”